Karl XII - soomusmasinad 1:35

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
vaoinas
Liige
Postitusi: 2105
Liitunud: 21 Apr, 2006 1:42
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas vaoinas »

Ma arvan, et suurim kala on siin selles, et sa pildistad olukorras, kus ühelt poolt paistab aknast päevavalgus ja teiselt poolt on hõõglambi tehisvalgus. Sellistes oludes ei suuda fotoaparaat valgusbalanssi paika saada ja tulemuseks ongi ebaloomulikud värvid.
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Hertsog »

rohud on võtmata või ? marss oma pehmete seintega tuppa tagasi !
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Seersant Steiner »

olen vihane et jõulud pean üksi veetma
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Hertsog »

a kes selles süüdi on ?

vabandan teema peremehe ees ebaoluliste psühoologiliste profiilide eest
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Parovoz
Liige
Postitusi: 985
Liitunud: 20 Aug, 2005 20:30
Asukoht: Lasnogorsk, Balti mere ääres
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Parovoz »

olen vihane et jõulud pean üksi veetma
Inime ei ole kunagi üksinda....Sina ja kohvi tass:)..või variandid. Aga Sul on nüüd siis aega mediteerida ja mõelda ...ikkagi Jõulu aeg.
Aga teema autorile minult +10 mudelite eest...

lugupidamisega
Taara avitab! ...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Hertsog »

tulles tagasi värvivaliku juurde, siis minu arust üks parimaid ligilähedasi toone vene rohelisele on Vallejo Reflective Green. Meka keskus Lasnas müüb ka Vallejosid ja sealt võid isegi leida... või siis netist tellida.
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
Karl XII
Liige
Postitusi: 159
Liitunud: 21 Nov, 2009 10:43
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Karl XII »

Aitäh soovitamast, nüüd uue aasta algul peaks saabuma järjekordne Nõukogude masin, nimelt HobbyBossi AT-1 siis proovin selleks ajaks muretseda endale selle värvi (Vallejo Reflective Green). Kahjuks Tallinna satun suht harva seega pean lootma netipoodidele. Näis mis välja tuleb.
Seniks aga on pingis uus masin, seekord siis sakslaste Heuschrecke IVb Grasshopper, sisuga olen juba enam-vähem ühelepoole saanud, väikesed värviparandused veel teha. Pole veel päris otsustanud, mis värvi väljastpoolt teha, kas hall või siis samuti pruun? Aga hetkeseis on järgmine:
Pilt

Pilt

Pilt
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas fossiil »

Odot, et miks siis hall või pruun? Niipalju kui olen juhtunud selle isendi pilte vaatama, siis võiks küll eeldada, et tegu on tavalise Dunkelgelb -iga?
Kasutaja avatar
Karl XII
Liige
Postitusi: 159
Liitunud: 21 Nov, 2009 10:43
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Karl XII »

Nüüdseks siis masin veidi edasi arenenud, värvi selga saanud (jah, värv sai nagu ta sai, Dunkelgelb see kohe kindlasti pole), kuid puuduvad veel torni eemaldamise mehhanismid, mida võib mõningal määral näha viimasel pildil. Ja pildid ka:

Pilt

Pilt

Pilt
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas fossiil »

Kas selline fantasy- kollane oli taotluslik või on tegu rohkem nagu tööõnnetusega? Sest näiteks roosakaks oleks võinud ta täie tõsidusega maalida - Aberdeeni polügoonil oli ta roosakas päris pikka aega (nagu enamus eksponaate), mis värv tal hetkel seljas on, seda ei oska öelda.
Kasutaja avatar
Karl XII
Liige
Postitusi: 159
Liitunud: 21 Nov, 2009 10:43
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Karl XII »

Masin sai siis lõpuks valmis. Pean tunnistama, et eelmistel piltidel olev kollane toon on tingitud kunstvalgusest, tegelikkuses pole ta seda värvi. Nüüd said pildid tehtud päevavalguses ja nendel on siis näha masina õige värv. Pole just päris õige Dunkelgelb, aga selline ta sai:

Pilt

Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
calico
Liige
Postitusi: 1209
Liitunud: 08 Apr, 2009 23:12
Asukoht: Laisholm - Jõgewa
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas calico »

Minuarust täitsa viisakas, ei oska kobiseda midagi. las asjatundjamad hammustavad, kuid minu silma jaoks ok.
Meie asutuses töötamiseks ei pea te olema hull, kuid see tuleb kasuks...
jackpuuk
Liige
Postitusi: 2243
Liitunud: 28 Aug, 2007 2:06
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas jackpuuk »

Mõned kohad minu silma jaoks natuke liiga läikivad, aga muidu on täitsa arvestatav. Ehk siis hea :wink:.
sitt päev, kellele kurdad
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Karl XII - soomusmasinad 1:35

Postitus Postitas Hertsog »

ma ütlen ka sõna sekka, osade kaupa.

meeldib:
puhtalt koostatud ja värvitud. väga hea.
veermik on eriti hästi välja kukkunud. küll on rataste kummiosa natuke liiga läikiv, aga see pole väga hull.
veermik on ilusti kulutatud ja väsitatud, on näha pesu.

ei meeldi:

tööriistad. tol ajal ei olnud selliseid udupeeneid kroomitud tööriistu ! :D omalt poolt soovitan tööriistade metallosa pigem mustaks värvida ja siis grafiidi või hõbedasema värviga järele aidata.
kui veermik on hästi välja tulnud, siis ülemine osa on suht ilmetu ja ühetooniline. ei silma ka erilisi pesu jälgi. soovitus olekska õlivärvidega järgi aidata.
ahtris rippuvad kahuri abirattad on liiga monotoonsed. ma täpselt ei viitsi hetkel järgi uurida, kuid on lehkavad kahtlused, et ratta servad olid ikkagi mingist muust materjalist. samuti võiksid need olla kasutamisest kulunud.
kahuritoru - liiga puhas, ei ühtegi pauku. jällegi: musta udu ja grafiidiga järgi aidata.

noh eks neid asju ole veel... loodan et ei saanud liiga karm ja ei võtnud mudeli ehitamise isu ära.

muidu on täitsa vinge pill. aga eks see kõik mis järgneb peale värvimist, tahab veel harjutamist.

kui millegi kohta täpsemalt tahad küsida, siis küsi julgelt. eks vaata teiste tegemisi ka.

jõudu
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 9 külalist