www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 06 Mai, 2021 3:59

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: 1/350 Musashi
PostitusPostitatud: 12 Sept, 2017 10:07 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Tsiteeri:
trumm vist pole päris täpselt mõõte vaadanud ega skaalasid arvutanud. ma vaatasin nii spordi pärast ise järele. see Lille-klassi korvett on 72-ses skaalas 80 cm pikk. Musashi (tõsi, mis oli ka üks päris suur laev omal ajal) on 350-s 75 cm pikk. ma saan aru, et on kontekste kus 5cm on kindlasti väga oluline, aga ilmselt siiski mitte siin vast :D
Bismarck muide 350-s on 71 cm pikk...

Trummil on mõlemad (Flower class 1:72 ja Bismarck 1:350) olemas. Tõsi, pooleliolevas seisus. Selle tühise Bismarcki mahutab enamvähem igale kontoririiulile ära.
Selle pooliku Floweriga aga on kodus igavene jama, kuhu seda panna. Korjabki kapi otsas tolmu. Tüüpilisele 75 cm kontoririiulile ei mahu, kappi ei mahu. Probleem hulga suurem kui mõõtmed arvata lubaks.

Muideks antud Flower on varustatud 500se Robbe mootori ja 40 mm vindiga, kere on tehtud veetihedaks ja katsetamisel Harku järvel (sõitis paljas kere pealisehitusega) 3000 mAh akupakiga oli see suuteline glisseerima tõusma :D

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

PostitusPostitatud: 13 Sept, 2017 23:14 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Hästi edeneb.

Siiski ka mõnele teisele sama mõõtkava laeva ehitusteemale juhtudes on mind aga tabanud küsimus - Mis värk nende platvormipõranda rihvlisuurustega on? See on ju mõõtkava arvestades üüratult pirakas, et komista või nina veriseks. Ja sellist "tagasihoidlikku" rihvlit olen ma kohanud päris mitmel pool mudelitel.

Üles

PostitusPostitatud: 09 Nov, 2017 17:56 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

oli siin muuseas jutuks ka hoidmine. pool on nagu olemas siis. midagi sellist...

Pilt

Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 48 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid