www.militaar.net
https://militaar.net/phpBB2/

Minimaailm ja Robotex
https://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=45&t=40511
1. leht 1-st

Autor:  simmtann [ 20 Okt, 2017 22:50 ]
Teema pealkiri:  Minimaailm ja Robotex

Tere,

On juhtunud nii, et Minimaailm läheb üritusele nimega Robotex reklaamima nii ennast, kui ka mudelismihobi üleüldisemalt. Pigem siiski just viimast. Robotex 17 toimub 24-26 Novembril. Meie kasutada olev 2x2m boks oleks avatud eelmainitud kuupäevadel Tallinna Messikeskuses toimuval tehnoloogianäitusel.
Mõnes osas on juba ideid olemas, et mida ja kuidas, kuid ootaks siiski ka kaasfoorumlaste mõtteavaldusi. Eriti hea, kui keegi oleks nõus mõnel päeval oma personaalset vaba aega "raiskama" ja reaalselt kohale tulema, et vastata noorte ja vanade huviliste pädevatele küsimustele. Kõigile teada ja tuntud Onu Enn on pidulikult lubanud ainuisikuliselt kohale lohistada mõned vitriinid, kuhu oleks ääretult meeldiv mõne vabatahtliku foorumlase kätetööd paigutada.
Otseselt ehmuda ei maksa ka põhinäituse nimest ega temaatikast, meie boks ei pea olema otseselt roboti ega tehnoloogiateemaline.

Mingitmasti kondikava, millises suuremaid ümberpaigutusi enam ei peaks tegema, tahaks kokku saada esimeseks novembriks, mis ühtlasi on ka viimatinimetatud kuu esimene kolmapäev. Ehk, kaaskondlased, mõelge, pommitage küsimusi ja kokkusaamisel loodaksime kohapeal detailid suuremas plaanis paika vaielda :)

Kena jätkuvat sügist,
Tanel

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/