Mr. Hobby värvid

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
toomasherp
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Juun, 2018 15:59
Kontakt:

Mr. Hobby värvid

Postitus Postitas toomasherp »

Olen algaja mudelist. Tahtsin küsida Mr. Hobby värvide kohta. Kas neid on võimalik Eestist osta või tuleks neid pigem ebayst või mõnest muust välismaisest netipoest osta? Panen praegu kokku üht mudelit, kus on üheks värviks Sinay Gray. Või on mingit Tamiya värvi mis on toonilt sama kui see?

Toomas
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2065
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Mr. Hobby värvid

Postitus Postitas Joss Metsast »

See on liivakarva toon, usun et kindlasti leiad sobiva ka teiste tootjate valikust. Mida siin kohapeal osta saab, peab mõnest konverterist vaatama.
Tegelikult vihje, sikuta oma mobiiltelefoni (juhul kui sul on android) äpp "Hobby Color Converter", ei ole just ideaalne asi aga hea siiski. Sellele konkreetsele pakub et valloje 71141 on sarnane, seda viimast saab vast punase tänava poest Tallinnas. Revelli 32314 on ka sinnakanti, hea õnne korral leitav ka suuremate prismade mänguasjaosakonnast :)
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Re: Mr. Hobby värvid

Postitus Postitas Hertsog »

Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
toomasherp
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Juun, 2018 15:59
Kontakt:

Re: Mr. Hobby värvid

Postitus Postitas toomasherp »

Leidsin sarnase tooniga Tamiya värvi. Need Tamiya värvid on üsna piraka topsi sees. Kuidas Tamiya värvide kuivamisega topsis on? Mul on ühed aasta vanad värvid ja need ei ole ära kuivanud, aga Mr. Hobby värvide kohta lugesin, et poole aastaga pidid topsis ära kuivama.
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Mr. Hobby värvid

Postitus Postitas kalle »

Mul on neid suurema purgiga Tamiya värve. No neid mida viinaga lahjendada saab. Ja vanemad neist on mul lahjendamata kujul purgis seisnud üle 20 aasta. Võtan mõnel korgi pealt vahest ja sisu nagu uus. Mulle meeldib nende lõhn, mudelite juures kasutan muid värve:) Neid uuemaid väiksemaid potte olen nüd viimalsel ajal juurde ka ostnud ja tarvitanud.

Kk
toomasherp
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Juun, 2018 15:59
Kontakt:

Re: Mr. Hobby värvid

Postitus Postitas toomasherp »

Laadisin oma telefoni värvide konverteri äpi. Mulle tundub, et see aitab kenasti.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 5 külalist