Briti tank MK I "Female"

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
toomasherp
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Juun, 2018 15:59
Kontakt:

Briti tank MK I "Female"

Postitus Postitas toomasherp »

Nikerdasin ühe Esimese maailmasõjaaegse Briti tanki nimega MK I "Female". Loodi 1916. a. peale tanki MK I "Male". Siin olev versioon oli mõeldud Lähis-Idas sõdimiseks ning sai esimesed lahinguristsed Palestiinas Gaza lahingus aprillis 1917. a.

Pilt


Pilt

Kia-Ora oli Suurbritannia tank Mk I "Female," mis teenis Palestiinas koos E pataljoni, raske kategooria kuulipildujakorpusega
(määrati 1917. aasta juulis uuesti eraldi tankikorpuseks). Väidetavalt andis sellele tankile nime Kia-Ora Aucklandist pärit ohvitser,
kes viibis laeval, mis vedas tanki Inglismaalt Egiptusesse 1916. aasta detsembris. Eesliide "HMLS" tähendas "Tema Majesteedi maalaev".
Andmed: https://nzhistory.govt.nz/media/photo/hmls-kia-ora



Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt


Pilt
Viimati muutis toomasherp, 04 Apr, 2021 0:07, muudetud 2 korda kokku.
fossiil
Liige
Postitusi: 3553
Liitunud: 18 Aug, 2005 11:18
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Briti tank MK 1 "Female"

Postitus Postitas fossiil »

Ei ole küll minu skaala, aga tulemus meeldib väga!
toomasherp
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 15 Juun, 2018 15:59
Kontakt:

Re: Briti tank MK I "Female"

Postitus Postitas toomasherp »

Mul on põhiprobleemiks ruumipuudus ja mõtlesin, et kui mul peaks mudeleid olema juba kümneid, siis oleks neile ruumi vaja ja 1/72 on päris hea. Mahutab veel ära. Samuti ei ole nende mudelite hind liiga kõrge, ehkki see ei ole olnud kõige määravam. Olen mõne mudeli eest maksnud tegelikult sama palju, kui maksavad keskmiselt 1/35 mõõtkava mudelid, kui olen need ebay-st või mõnest muust kohast ostnud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 13 külalist