1. leht 116-st

Kokkusaamised

Postitatud: 16 Apr, 2007 19:28
Postitas kalle
Tr,

Kuulge mul on viimasel ajal üks mõte tekkinud, mis eriti peale Expol käiku hoogu sai. Et võiks ju lisaks arvuti läbi suhtlusele veits muud moodi ka kokkusaamisi teha. See kord aastas Expol käik on ju vahva neile kes käisid

Aga mõnikord võiks ju veel miskit korraldada. Ma nt mõtlesin, et kutsuks kedagi..äkki on huvilisi kaema minu mõnd tagasihoidlikku lennukit, mis valmis ja mõnda mis karbis. Tekkis mõte, et mis ma neid ikka ainult ise vaatan. Eriti palju neid pole (siis valmis asju u 20tk) ja ruumi mul siin üürikorteris ka palju pole aga siiski. Miski õhtu veits juttu puhuda sarnase huviaga inimestega oleks ju mõnus vaheldus. Niiet mis arvate sellist sorti teemast?

Terv,
Kk

Postitatud: 17 Apr, 2007 7:24
Postitas fossiil
Tervist!

No niisugune mõnus ümmargune mõte ju tegelikult... :roll: , kui ta teoks peaks saama, siis püüan igal juhul kohal olla.

Urmas.

Postitatud: 17 Apr, 2007 9:11
Postitas Joss Metsast
Mõte on kiiduväärt ja Kalle kollektsioon väärib tähelepanu.


ja tuleviku peale mõeldes võiks ju kokkusaamisi vabalt korraldada vormis et korra kuus ( no näiteks iga kuu esimene teisipäev) saab kusagil vaiksemas kohvikus ( miskipärast tekkis silme ette okupatsioonimuuseumi kohvik). Kindel aeg on teada ja kes saab see tuleb. Tore oleks aegajalt suhelda küll, mitte ainult kord aastas Expole jalutades. Ehk siis nokitsejad kapist välja :lol:

Postitatud: 17 Apr, 2007 9:35
Postitas Surmaingel
Liitun selle ideega ja samas pakun välja, et ..hiljemalt see aasta lõpuks võiksite mulle siia maale ka külla kollata. Sauna ja tiiki. Tuba ja ruume on... Seega, kui kokku saate, andke märku!
Joss, ma juba puhusin sinu folgi madratsi täis!

Postitatud: 17 Apr, 2007 9:44
Postitas Panzergrenadier
Vägagi tervitatav idee. :)

( miskipärast tekkis silme ette okupatsioonimuuseumi kohvik)
See võib heaks kohaks osutuda. Ise mõlgutasin sama asja, et näiteks kord kuus kusagil...

Igatahes kui midagi konkreetsemat selgub, andke teada, püüan kohale tulla. :wink:

Postitatud: 17 Apr, 2007 18:05
Postitas Luciano
Kui lubatakse, tuleks ka ja küsiks kõigilt mingi miljon lolli küsimust.

Postitatud: 17 Apr, 2007 22:09
Postitas kalle
Väga hea idee on see okupatsioonimuuseumi kohvik. Mulle vähemalt tundub see just väga õige koht olevat tõesti. Ja kord kuus on ju ka hea. Aga kui saaks selle päeva kolmapäevaks kokku leppida, sest mul on teisipäevad kinni:)

Teen ettepaneku proovida, mis sellest välja tuleb. Aga esimeseks kogunemiseks teen siis sellise kutse, et kui huvitab, siis kolmapäev 02.05 Mustamäe tee 169-58 alates nt 18.00 teile sobiv aeg. Kui aga tundub, et siiski oleks parem mõte kohe kohvikus teha, siis prooviks seal traditsooni alustada:)

kuda tundub?

Postitatud: 18 Apr, 2007 0:27
Postitas Immelmann
Huvi on. Näis, kuidas tööd-tegemised võimaldavad.
Hea algatus igatahes.

Postitatud: 18 Apr, 2007 7:41
Postitas Joss Metsast
Selge, kui toimetused lubavad olen 2 mail mustamäel nagu naksti. Kui aega ohtralt käes, siis tekitan õunakoogi ka kaasa :)

tere

Postitatud: 18 Apr, 2007 10:11
Postitas Krahv
Kas saavad kokku ainult vanemad foorumi elanikud?

Või võib ka uuem ja rohelisem liiminäpp kohale ilmuda ??

Terv.
Andres

Postitatud: 18 Apr, 2007 16:35
Postitas kalle
Minu nägemus oleks, et selliste kogunemiste mõte see just ongi, et kõik võivad tulla, keda asi huvitab. Kes on vanem või kes rohelisem pole oluline. Küsimused ja arutelud läbisegi:)

Kk

Postitatud: 18 Apr, 2007 22:15
Postitas Parovoz
Tere-Tere!

Otsustasin pilgu heita foorumile ja näe :) igati tore mõte. Täitsa poolt! Olen tuleja. Sobiks vist kolmapäev .
Ausalt öeldes hulkus analoogne mõte ammu peas, ainult kohta, kus võiks koguneda, ei osanud leida :) Aga kuidas muuseumi rahvas sellele vaataks?

Postitatud: 19 Apr, 2007 7:39
Postitas fossiil
Tervit!

Ka minule sobib kolmapäev, ainult et kogunemise aeg tuleb ilmselt ju peale kella 18.00? Ja sõber just küsiski, et kui kaua Okumuuseum üldse lahti on?
Aga kui peaks kaua avatud olema ja kuna kogunemine on planeeritud sealsesse kohvikusse, siis miskipärast usun, et ega see muuseumitöötajatele nüüd vastukarva ei tohiks kah olla. Kohvikust mõne sooja või külma joogi ikka võtame ja ega meie arutlusteemad nüüd liiga teemakauged ju ka ei ole.
Kuid kõigepealt teeme Kalle juures otsa lahti - minu jaoks tunduvad nii päev kui ka kellaaeg sobivad olema.

Urmas.

Postitatud: 19 Apr, 2007 7:55
Postitas Joss Metsast
Kusjuures ongi selline jama et okupatsioonimuuseum on kuni kella kuueni lahti. Vähemasti oma kodulehel nad nii väidavad. Mnjah. Suvel pole lugu, ilm ilus, kogunemiskoht kasvõi endine plaaditurg (harjumäe kõlakoda). Ongi hea värskes õhus viibida. Ja eks siis aeg annab arutust :)

Ei tule ühtegi teist sellist vaiksemat kohvikut/pubi ette. Mõni vähepopulaarne õllekas ??

Postitatud: 19 Apr, 2007 13:49
Postitas fossiil
Jama lugu ju..., hetkel veel siiski vist külmavõitu Harjumäel istumiseks, eriti õhtupoolikul. Aga ehk tuleb selleks ajaks, kui Kalle juurde koguneme, mõni asjalik idee..

Urmas.