Uued asjad

Militaartehnika mudelitest. Tehnoloogiad ning mõõtkavad ei ole piiratud.
Vasta
Kasutaja avatar
znif9
Liige
Postitusi: 33
Liitunud: 04 Juun, 2014 23:44
Asukoht: Estland, Ösel
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas znif9 »

Täna saabus karp Inglismaalt. Siin põnevamad asjad näha:
2014-09-24 14.41.35.jpg
Veidi muud mudru ka aga see pole nii põnev :lol:
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas von manstein »

Väga imposantne sisu..

Näha, et kompromissitu mudelisti valik. Gorki autotehase toodangu mudeliväljaanded on tõeline gurmaanide valik..

Jõudu koostamisel.

Ehh raisk, tõsiselt. Kadedaks teeb.. :evil:
Kasutaja avatar
bufab
Liige
Postitusi: 406
Liitunud: 19 Mai, 2009 21:56
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas bufab »

ilus tank tulemas. juba tellitud. aga ootama peab 12 detsembrini kurask
http://www.axels-modellbau-shop.de/kata ... 13f1569c57
karlaleksander
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Veebr, 2015 16:35
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas karlaleksander »

:shock: Püha jumal 74 resti? Seda paneb küll nädal aega kokku kui kogu aeg ehitad. Mul endal varsti 1/72 dragoni e100 tulemas.
karlaleksander
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 05 Veebr, 2015 16:35
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas karlaleksander »

Saksamaalt saaks ka sellise aga seal on vast natukene kallim. Link kah. http://www.dersockelshop.de/military-mo ... us-/-1-144
von manstein
Liige
Postitusi: 1403
Liitunud: 25 Mär, 2008 13:16
Asukoht: saaremaa
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas von manstein »

Link ei avane. Mis asi..?
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas kalle »

Kuna üldiselt on viimasel ajal üsna vaikne, siis edastan siia ühe oma töövõidu. Nimelt õnnestus mul mõni aeg tagasi kätte saada üks üsna haruldane asi. Selline firma nagu Tenzan, mis on ilmselt ühemehe kodufirma ja teeb mulle tundmatus koguses epovalu asju. Ilmselt on see kogus ja tegevus üsna väike, sest seda kätte saada on üsna võimatu.

Kogu lugu sai alguse üle kolme aasta tagasi, kui selle firma juhuslikult avastasin ja asusin jälitama nende toodetud Norman Thompson N.T2B lennupaadikest. Sain tootjaga otse kontakti, aga see jäi soiku. Uuesti üritasin seda mudelit tellida Jaapanist, kus see ühes imepisikeses webipoes jaapani värvides müügil oli. Ka sealt ei saanud kätte, kuna otsa saanud.

Paar aastat tagasi muus asjus ise Poola pealinna külastades, käisin Jadarist ja Martolast ka läbi ja Martola boss üritas isiklikult mulle tellida mainitud mudelit, aga pidi alla andma, sest tootja firma omanik lihtsalt oli kuhugi kadunud ja Poola üks suurem webipood ei saanud ise ka sealt midagi kätte. No olin siis minagi ka seda meelt, et ju siis seda ei saa sellele küüsi taha, kui nii korralikult üritatud.
Aga asjad läksid huvitavaks, kui nüüd mõni kuu tagasi tuli äkki meil mudeli tootjalt, ehk omanikult endalt. Tuli välja, et sama jaapani webipoe tegelane on paras entusiast ja ilmselt ka korralike sidemetega tüüp. Ja kuna talle ilmselt ei andnud rahu, et mingi tegelane kuskilt Eestist ei saanud seda mida tahtis ja tema torkimise peale võttis siis tootja minuga ise ühendust ja peale mõningat tegutsemist saabus siis kaua otsitud lennuk mulle kohale.

Olen ma igasugu huvitavaid ja haruldasi asju kätte saanud ja kivi alt välja ajanud, aga see on küll üsna haruldane lugu. Tuleb öelda, et ootamine tasus ära, sest tegu on ühe väga hea ja peene tööga. Kas tootjal seda on plaanis veel toota ja kuskil müüa, ma ei tea, aga siiani oli tegu asjaga, mida praktiliselt kuskilt saada ei olnud.. kui just ise väiketootja ukse taha kraapima ei läinud:) Panen karbi pildi ka siia. Nagu näha, siis tegu on täiesti müügikõlbuliku tootega ja kuna sisu on ka väga kõrgel tassmel, siis mulle jääb veidi hämaraks, miks seda rohkem ringi ei liigu:)

Pilt

Kk
Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas Joss Metsast »

Oplaa, ja ongi eesti märgid küljes ja puha... Sa Kalle oled ikka meister selliseid asju leidma. Korraks tekkis tunne et see tehtigi äkki japsi soovil spetcial for grazy estonian-i tarbeks :)
Kasutaja avatar
Seersant Steiner
Liige
Postitusi: 1098
Liitunud: 05 Nov, 2005 12:59
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas Seersant Steiner »

huvitav asi- ma arvan et levar on minuga nõus kui paluks sind kalle et võta kaasa see norman thomson ja näita karbi sisu meile kohtamisel :google:
Kasutaja avatar
kalle
Moderaator
Postitusi: 1239
Liitunud: 17 Aug, 2005 21:23
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas kalle »

Kui oleks eritellimus, lisaks see muidugi loole veel tublisti juurde:) Tegelikult see päris nii ei ole, sest samast asjast tehtigi üsna mitu varianti. Täpsemalt oma 7 eri riikide ja kasutajate värvides, osad lahtise, teised kinnise kabiiniga. Vabalt võin selle näha tuua, aga eks ta üks hunnik pisikesi epopilpaid ole:) Siit saab aimu kogu asja kohta:
http://www.aeroscale.co.uk/modules.php? ... nt&id=6394

Kk
zkaff
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 24 Veebr, 2011 18:30
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas zkaff »

Joss Metsast
Liige
Postitusi: 2062
Liitunud: 23 Aug, 2005 9:34
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas Joss Metsast »

heh, tundub sama asi olema mis Kalle peale pikka otsimist sai, ka epotootjad ilmselt tegelevad vormidevahetuse ja niisama pakendamisega :)
zkaff
Liige
Postitusi: 128
Liitunud: 24 Veebr, 2011 18:30
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas zkaff »

Kui kellegi veel soovi otse karbist Eesti õhuväe lendavat ajalugu kokku panna, siis An-2 nr. 40

http://www.italeri.com/scheda.asp?idPro ... ategoria=3
Kasutaja avatar
FW Anton
Liige
Postitusi: 1831
Liitunud: 01 Jaan, 2005 20:06
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Uued asjad

Postitus Postitas FW Anton »

Möödaminnes sai osta.ee-st kaasa haaratud üks vitriin. Nüüd on kõik mudelid päevavalguses.
Pilt
Anton - horridoo!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist