Majanduslangus on hea

Relvastatud gruppide tegevus väljaspool ametlikke väeosi. Metsavendlus, sissisõda, mittekonventsionaalne sõda, gerilja, banditism ja mis iganes nimed sellele nähtusele antud on.
sven
Liige
Postitusi: 320
Liitunud: 05 Mär, 2008 21:52
Kontakt:

Postitus Postitas sven »

Aga kelle poolt tuli initsiatiiv?

Kas Eestis (kaminas) tuli keegi iseseisvalt selle peale, et kuulipildujatele võiks ka linte olla?
Kasutaja avatar
Juhani Putkinen
Liige
Postitusi: 2306
Liitunud: 02 Nov, 2007 16:21
Kontakt:

Postitus Postitas Juhani Putkinen »

sven kirjutas:Aga kelle poolt tuli initsiatiiv?

Kas Eestis (kaminas) tuli keegi iseseisvalt selle peale, et kuulipildujatele võiks ka linte olla?
Minu poolt oli initsiatiiv nii kuulipildujalintide, külgmiinide, üleriigilise andmeside, jne. suhtes.

Minu abil hangiti ka võileiva hinnaga tagavaraosi automaatidele. Aga loetelu mis osi on vaja tegi keegi teine.

Miiniväljade kaugjuhtimise initsiatiiv tuli aga Uudo-Meeme Lettensi poolt.
Kasutaja avatar
Gfreak
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 11 Jaan, 2007 18:05
Kontakt:

Postitus Postitas Gfreak »

mina olen ka imestanud, et kurat, kust need venelased meile kamina pukki pisteti? paistab, nagu neil oleks plaan eesti riigikaitse võimalikult perse keerata, et putinjugend võiks rahuliku sammuga tallinna ää võtta. kõigist soodsatest ja headest tehingutest on loobutud, aga sisse ostetud ainult miinijahtijaid ja muud saasta.

teisest küljest, kui eesti ära võetaks, siis oleks soomega ka kaputt. järgmine samm oleks ilmselt baltikum ja siis soome, mis on siis kahest küljest kinni pandud.

eesti riigikaitse peaks järgima norra eeskuju, kes on valmis kaitsma oma riiki ilma natota.

aga üldse, suur aitäh juhanile tema pingutuste eest, ja loodame, et eestist ka mõni taoline inimene esile kerkib.
kert122
Liige
Postitusi: 619
Liitunud: 27 Juun, 2007 21:22
Kontakt:

Postitus Postitas kert122 »

eestlase viga on see et ei kasutata ära vahendeid, on olemas rootsi seljakotid.kasutage raame, näiteks:

Pilt


telkmantleid, kõiki asju saab ära kasutada, aga on tyype kes ei oska või ei pea seksikaks, müüakse maha vanad unimogid, sadade kaupa, minul kolleegid soomest tahavad ära osta kolm tükki, panna ise diislid peale ja käravad küll.
ei tohiks valida vahendeid, kui fantaasial piire pole, on vahendeid küll.
näiteks, ma ei saa aru milleks on kaitseliidul meeletult purilennukeid???kas neid ei kavatseta ära kasutada kuidagi, hetkel ei lajata eriti, et kuidas kasutada.

tsiviilmaastureid:


Pilt




isegi hobuseid saab kasutada, näiteks moona järelveoks, vaikne ja läbiv.
vastane saaks endale väga ebameeldiva ja ettearvamatu vastase kes tuleb siis kui ei oska oodata ja sealt kust elu sees ei ootaks.
vastasele on ju kõige hullem see kui igast soost võib saada varitsuse, see võtab hoo maha, ja tagalakolonne tuleb koguaeg meeletult julgestada, mis kurnab peajõude.
paraadil näeme, raisk
Kasutaja avatar
Juhani Putkinen
Liige
Postitusi: 2306
Liitunud: 02 Nov, 2007 16:21
Kontakt:

Postitus Postitas Juhani Putkinen »

Kert122:lt jälle häid märkusi.
Kasutaja avatar
setu
Liige
Postitusi: 1108
Liitunud: 11 Mär, 2009 10:32
Kontakt:

Postitus Postitas setu »

kert122 kirjutas:... müüakse maha vanad unimogid, sadade kaupa, minul kolleegid soomest tahavad ära osta kolm tükki, panna ise diislid peale ja käravad küll.
ühinen arvamusega. U416ned oleks ideaalsed Sergeide platvormid ja D30ete vedamiseks. Ja kui ülemused ei pea vana kabiini seksikaks - saab palju parema SASiliku masina kui G-wagen. Nad on väikeste mõõtudega ja lihtsad. EKV kõik 100 Sergeid võiks nende peal olla. Ega neid palju ÕT otstarbel taktikaliselt ei paigutakski, vaid pigem võimalike kergema soomusega etc veokite kolonnide vastu. kuni 25 mm plaadist lõikab läbi. Lisaks on neid väikeste mõõtude tõttu lihtsam varjata.

Ma ei saa siiani aru MAN 6x6test Sergeide platvormina ja DAFid D30tel...
otsin eestlasi, kes teenisid eskadrilli ülema major Toompuu all (sinised baretid) / (üksus Alfa); Taškendis, operatsioonid-patrullid: Pakistanis, Afganistanis, Vene-Hiina piiril; Vietnami operatsioon USA "guerrillas" vastu (1960ndad - 1970ndad).
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline