Otsin kaitseliitlasi Tartu malevast

Teenistuskaaslaste, sugulaste jt inimeste otsimine foorumi kaudu.
Vasta
Kasutaja avatar
Tartlane
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Juul, 2011 19:35
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Otsin kaitseliitlasi Tartu malevast

Postitus Postitas Tartlane »

Tervist! Ei tea täpselt kas see teema käib siia foorumi ossa, kuid ma arvan, et see sobib siia kõige paremini. :)

Asi on selles, et mul oleks vaja vähemalt ühte, hea oleks kui oleks kaks kaitseliitlast, kes on olnud Kaitseliidus vähemalt aasta ning oleks nõus alla kirjutama minu Kaitseliidu liikmeks astumise avaldusele.

Need kaks kaitseliitlast oleks minu niiöelda soovitajad. Tänu soovitajatele vaadatakse see avaldus läbi nii enam-vähem 2-3 kuuga umbes, kui aga soovitajaid ei ole siis läheb aega kõvasti kauem (1 aasta - ...). Sõbralt kuulsin ka sellist juttu, et ta oli avalduse sisse viinud ilma soovitajateta umbes 2 aastat tagasi ning siiani ei ole vastust tulnud.

Väga loodan, et keegi saab abistada, oleks väga tänulik. Ise elangi Tartus, kuid 4.augustist kuni umbes 20.augstini olen Rakveres.
Kasutaja avatar
Endel
Liige
Postitusi: 138
Liitunud: 13 Juul, 2005 0:30
Asukoht: Lõuna-Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Endel »

Tere!

Soovitajate puudumisel läheb aega täpselt nii palju rohkem, kui oled vajalikud inimesed leidnud näiteks esimeselt väljaõppeürituselt. Kui ei ole väga seltsiva loomuga ja ise aktiivne, siis võib jah minna aastaid.

Kirjuta palun mulle privasse täpsemalt selle sõbra teema. Kui sõbra avaldusel antud kontaktid on endised ja malevast pole vastust saanud, siis võtku ise ühendust inimesega, kellele avalduse esitas ja küsigu selgitust. Sest hetkel tundub selline faktideta "keegi rääkis" teema teistele KL huvilistele segadust tekitav.

Parimat
E
Ostan 2. maailmasõja aegseid laskemoonakaste, -konteinereid, -korve ja -topse. Võivad olla puidust, metallist, papist, bakeliidist või punutud. Seisukord ei ole oluline.
B2 Spirit
Liige
Postitusi: 298
Liitunud: 04 Mai, 2009 14:31
Asukoht: Paldiski/Tartu
Kontakt:

Re: Otsin kaitseliitlasi Tartu malevast

Postitus Postitas B2 Spirit »

Vahet ei ole, kas on soovitajad või ei ole, kui neile väga usinalt pinda ei käi, siis mitte midagi ei toimu. Ootan väga kõvade soovitajatega juba pea aasta (oktoobris saab aasta). Olen pinda käinud, aga mitte aktiivselt, sest vahepeal ei olnud võimalust väljaõppesse minna niikuinii, aga jah... Personalist sain vihase kirja, et olen ammu liikmeks vastu võetud ja miks mind koosolekul ei olnud, aga järelpärimisele, et kuna vastu võeti, mis kohale määrati, kellega edasise tegevuse osas kontakteeruda ja kuna väljaõppesse võiks saada, ei vastatud. Asjaajamine Tartus ei tööta kohe kõige vähemalgi määral, kui endal meeletut entusiasmi taga ei ole ja iga päev ei helista, et kaugel asjad on. Kui see entusiasm olemas, siis avalduse menetlemise hetkeolukord kedagi ei huvita.

Tagasihoidlikumale inimesele, kellele ei meeldi pinda käia (nagu mina), jääb mulje et uusi liikmeid ei soovita, sest KL omalt poolt ei tee mitte midagi, et liikmekssoovijaid kaasata, kogu initsiatiiv peab tulema liikmekssoovijalt. Sellega peab organisatsiooni tegevuses osaleda soovija arvestama. (PS: ma ei kurda, ma nendin fakti. Kui võimalus avaneb initsiatiivikuse tagajärgedega tegeleda, siis hakkan ise ka initsiatiivikaks:D).
First Cavalry Sniper Regiment of Theatre Critics
Kasutaja avatar
Tartlane
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 31 Juul, 2011 19:35
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Otsin kaitseliitlasi Tartu malevast

Postitus Postitas Tartlane »

Asoo, aga suur aitäh vastuste eest. Ma arvatavasti viin avalduse siiski sisse kuid ilma soovitajateta. Eks ma siis püüan olla piisavalt aktiivne ning eks näis kuidas kõik sujub.
Tänud uuesti vastamise eest!
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist