Mati Mandel: Kogu tõde Hirmus-Antsust?

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Mati Mandel: Kogu tõde Hirmus-Antsust?

Postitus Postitas oleeg »

Metsavendade laste mälestusele pühendatud raamat:

"Kogu tõde Hirmus-Antsust?"
Mati Mandel ja Eesti Ajaloomuuseum, 2010.


Ootasin ammu kellegi arvamust sellele trükisele, kuid ei jõudnudki ära kannatada ja läksin poodi.
Ei vaadanud küll kellale, kuid ega mul otsustamise peale kaua ei kulunud: vahest 2-3 minutit. Ladusin 3 ja pool raha letti ja õnnelikuna jalutasin poest välja.

Pole küll raamatut veel analüseerima jõudnud hakata, kuid seni VEEL kahtlejatele (kas soetada või mitte?) selgituseks mõned märksõnad.
Raamatu sellisena ilmumises on süüdi üks parimaid meeskondi, mida tean. Seda mitmel põhjusel. (Ainuüksi sellel põhjusel oleksin valmis olnud isegi rohkem maksma :write: ).
Tegemist on tõsise akadeemilise käsitlusega.

Eeltoodust minule igatahes otsustamiseks piisas. Ülejäänud head küljed on juba boonuseks!

Kuna mul hetkel on lugemata raamatute virn juba 152 cm kõrge, siis tõenäoliselt ma suve jooksul rohkem raamatupoodi ei satu :scratch:

terv
o
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Postitus Postitas Shiim »

Teen selle teema uuesti lahti, sest need on erinevad raamatud.
oleeg kirjutas: Ladusin 3 ja pool raha letti ja õnnelikuna jalutasin poest välja.
Okupatsioonimuuseumis on 240 EEK.
Viimati muutis Shiim, 20 Juun, 2010 23:05, muudetud 1 kord kokku.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Tänan! Meie poolt on see autorite suhtes aus ja neutraalne suhtumine.

terv
o
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist