www.wehrmacht.pri.ee ???

Raamatud, ajakirjad, muud trükis ilmunud materjalid. Filmid. Webilehed. Muud kohad kust infot ammutada...
Vasta
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2039
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

www.wehrmacht.pri.ee ???

Postitus Postitas Würger 190G »

http://www.wehrmacht.pri.ee/cgi-sys/sus ... e.cgi?f=12

Mul tuli selline teade ette. Keegi teab , mis toimub?
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

Ma olin unustanud arve tasuda ja leht pandi täna varahommikul kinni. Nüüd kõik korras ja leht ning foorum toimivivad ilusti - http://www.wehrmacht.pri.ee/
Viimati muutis -=Grenadier=-, 16 Sept, 2010 8:02, muudetud 1 kord kokku.
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
gnadenlose
Liige
Postitusi: 2160
Liitunud: 02 Mär, 2004 13:18
Asukoht: Kilulinn/Kardulavabariik
Kontakt:

Postitus Postitas gnadenlose »

Praegu timmis.
Гив Ми Мани
Kasutaja avatar
ludvig
Liige
Postitusi: 790
Liitunud: 10 Jaan, 2005 16:35
Asukoht: EW
Kontakt:

Postitus Postitas ludvig »

Ei õnnesti miskipärast sinna sisse logida enam. Kas ainult mul jama või kellelgi veel?
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Teistel kaa.
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

Viimastel päevadel on teenusepakkuja, kelle serverisse ma www.wehrmacht.pri.ee ja www.aurahad.ee foorumid olen majutanud, tegelenud riistvara uuendamisega ning selletõttu ka need praegused probleemid. Mina siit midagi teha ei saa ja kogu selle jama saab likvideerida ainult teenusepakkuja. Olen nendega täna mitu korda telefonis ka rääkinud ja probleemidest teavitanud. Ma loodan, et juba homme töötavad mõlemad foorumid häireteta.
foorum.rindeleht.ee
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

Nüüd paistab kõik korras olema!
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2039
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Aga täna hommikul? Ca 0917 ja Problem loading page.
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

Ma ei tea, millega see firma seal tegeleb, et viimasel ajal peaaegu igapäevaselt lehele ja foorumisse ligipääsuga probleemid on. Võtsin ühendust uue firmaga, kuhu ma oma kodulehe ja foorumid ümber kolin. Kolimine toimub ilmselt uue nädala alguses ja siis peaks loodetavasti ligipääsuga seotud probleemidel lõpp olema. Ma usun, et mõne tunni jooksul on foorumid jälle üleval aga kuna mul pole garantiid ega usku sellesse, et homme hommikuks need endiselt üleval on siis saigi otsustatud teise firmasse ümber kolida. Jääb üle mõned päevad veel kannatada!
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2039
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Kui teenusepakkuja vahetus on toimunud, siis äkki tutvustad seda firmat kust saidi ära kolisid. Oleks hoiatuseks ka teistele.
-=Grenadier=-
Liige
Postitusi: 433
Liitunud: 15 Veebr, 2004 20:55
Kontakt:

Postitus Postitas -=Grenadier=- »

Hetkel on kogu materjal www.tantum.ee serverites. Nende teenust ei soovita küll mitte kellelegi!
foorum.rindeleht.ee
Kasutaja avatar
Würger 190G
Liige
Postitusi: 2039
Liitunud: 27 Sept, 2005 12:57
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Postitus Postitas Würger 190G »

Tänan info eest ja hoiatan teisi ka. Selline info väga teretulnud ning kui kellelgi mingeid sarnaseid negatiivseid kogemusi, siis paluks jagada neid, et saaks vältida sarnaseid teenusepakkujaid tulevikus.

HV foorumis olid paljudel samad probleemid ning üks tsitaat sealt:

Olen ise ka aasta aega Tantumi klient olnud. Downtime pole seni tülitanud (või pole peale sattunud, liiklus ka nii suur pole, et miski-keski kohe karjuma hakkaks) ning teenindajad reageerivad kirjadele siiski 24h jooksul, kelle eesti keele oskus jätab küll natuke soovida, aga asjad saab siiski probleemideta aetud. Küll aga vahetan nüüd veebimajutajat, kuna veel aastaks paketi pikendamist pakutakse mulle nüüd kahekordse hinna eest võrreldes sellega, mille eest ma selle alguses aasta tagasi sain.


Väike vandenõuteooria ka, äkki tahetaksegi mõnest kliendist lahti saada? Raha pole oluline , vaid et omanikele ei meeldi mõne saidi sisu?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist