www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 18 Sept, 2021 11:22

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Tee uus teema Vasta teemale  [ 378 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 06 Juun, 2006 16:32 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Minu soovid detektorile oleksid sellised: suht lollikindel ja tugev seade, vindi kesta võiks 30-40 cm. pealt välja võtta, suuremad esemed meetri pealt. Rohkem ei viitsiks eriti nagunii kaevata ja haudu pole plaanis ka rüüstama minna.

Arnoldi soovituses kahtlemata mõte sees. Aga alternatiiv oleks kas ostab igaüks ise endale hunniku raha eest kalli aparaadi niisama tolmu koguma või jääb üldse metsas käimata. Mina näeksin seda mitte niivõrd kolhoosi, kui pigem ühistuna. Nagu et milleks igale külamehele traktor ja kombain kui saaks vajaliku seadeldise mitme peale soodsamalt muretseda.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30 Juun, 2006 9:57 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Lugesin alles nüüd seda teemat ja minu soovitus on: mitme inimesega metalliotsija jagamine on mõttetu üritus :( läbipõetud lastehaigus :D

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30 Juun, 2006 16:31 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Minu arvamus: mõte väga halb :D
Varem või hiljem tuleb päev, kui keegi tahab minna otsima ühte kohta, teised aga teise kohta, siis hakkab pihta vaidlus, kumb on ikka õigem otsija omanik jne.
Teiseks: metalliotsija saab olla korraga ainult ühe omaniku kodus. Siis tuleb jälle vaidlus, kelle käes on õigem. Ja samas kardavad sisimas teised omanikud, et äkki käib metalliotsija valdaja salaja ilma teiste omaniketa otsimas. See ei tundugi nii hulluna, aga kui ta on midagi head maa seest veel välja koukinud, siis teised arvavad, et ka nemad peaksid sellest saagist osa saama ja nii need skandaalid tulevad :D
Parem laenutada kellegi tuttava käest otsija või siis koguda raha ja ise endale osta...peavalu palju vähem.

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 30 Juun, 2006 19:58 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Nagu ütlesin, siis mina kasutaks detektorit ehk 4-5 korda aastas ja mul oleks ausalt öeldes pigem hea meel selle üle kui mõni teine osanik sellega minust rohkem looduses jalutaks ja midagi asjalikku leiaks.

Minu puhul oleks teine võimalus detektor rentida. Sellist teenust pole aga suutnud turult leida. Või siis osta endale otsija, aga see oleks minu puhul sama tark tegu kui osta endale motikas, et sellega suvel mõnel nädalavahetusel sõitmas käia.

Üles

Teema pealkiri: metallikas
PostitusPostitatud: 04 Juul, 2006 9:21 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Selle jagamise poole pealt võiks öelda,et oma riistapuud õppisin tundma oma peale poolt aastat pea pidevat otsimist vaat,et iga nädalavahetus.Siis tead igat piiksu ja tead millal labidas maasse lüüa või jätta kild vedelema-mis aga laenuriistaga pole loogiline.Tasuvus on sellel alal suur küsimärk,võib aga trehvata kohe ja mitmekordselt veel..Kui õnnelik kellegi käsi on ja kui palju infi on suudetud hankida.Ise soovitan ikka oma isiklikku masinat-lähed millal tahad ja asi mutt...

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Juul, 2006 12:34 
Eemal
Uudistaja

ei jaga eriti nendest detektoritest veel, aga mul on C.SCOPE VLF.TR 990-B. randadest leidnud ainult purke, suitsupakipabereid, sente ja muud peenemat prahti. paldiski tipust sain ka lõhkenud millegi kesta, tee äärest 0,5 m eemal. pikuti oli pooleks läinud. täna peaks minema kuhugi randa veel kolama. äkki joppab!? aga vaevalt...

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Juul, 2006 12:47 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Miks rannast otsid, otsi ikka lahingu paikadest.

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 09 Juul, 2006 15:59 
Eemal
Liige

suurpomm kirjutas:
Miks rannast otsid, otsi ikka lahingu paikadest.

Üritab rannast leida midagi hinnalisemat,võib olla sõrmus,kõrvarõngas,mingi kullast kujuk jne.Otsida tasub igal pool.

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 03 Nov, 2006 22:34 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Tsaar kirjutas:
muidu olex asjast huviattud kyll. a ega neil mingit tablood ei ole, mis ntx sygavust näitab ja kas ned erinevaid metalle ka eristavad?
köigil eestis tehtud detektoritel on värviline MATRIX LCD-tabloo ja lisaks metallide eristamisele eristavad nad pinnases liiva,mulda ,savi jne. ja paremad kaevavad ka leiu ise välja ja ajavad augu pärast kinni. :D

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Nov, 2006 15:06 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

kle aga tee siis oma pakkumine. hea olex kui saax mingit pildimaterjali ka. mis kanti muidu järgi peax tulema, kui ostusoov kindel?

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 04 Nov, 2006 21:56 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Vt. ost-müük teemasse.

Üles

Teema pealkiri: Küsimusi metalliotsijatest
PostitusPostitatud: 12 Nov, 2006 1:43 
Eemal
Liige

Kas on võimalik neid kuskilt laenutada? Sest no raha päris küll ei ole niipalju välja käia, kuid vahest harva oleks vaja mõnes kohas käia.

Üles

Teema pealkiri: Metalliotsija
PostitusPostitatud: 12 Nov, 2006 18:55 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Võib-olla läheb teema üldse valesse foorumisse, aga äkki keegi teab, kas metalliotsijat saab ka nn. forseerida? Võib-olla saab mõnel lääne pillil otsimissügavust suurendada vms?

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 12 Nov, 2006 19:48 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Tööriista rendist. Kopli rendis CScoupe 660 100 raha vist päev.

Üles

Teema pealkiri:
PostitusPostitatud: 12 Nov, 2006 20:16 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Detektorit on võimalik forssida ehk siis turboks teha.Ise olen sellist pilli kasutanud mis on turboks tehtud.Turboga on võimalik avastada väiksemaid esemeid sügavamalt.Auvere metsades soovitan turbot mitte sisse lülitada! :lol:

Üles

Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 378 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 26  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist

Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa: