Küsimusi metalliotsijatest

Kõiksugu militaarsuunitlusega väljakaevamised ja nendega seonduv.
Vasta
kala666
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Mai, 2005 23:13
Kontakt:

metalliotsija võimsamaks??!!

Postitus Postitas kala666 »

Et siis küsimus kas on võimalik metallidetektorit ka võimsamaks teha nt. panna vahele mingi võim et sügavamalt asju leiaks?tegemist siis C.SCOPE CS2MX detektoriga. alles ostsin aga suht vähe võtab,u40 cm õllepurki.olek tarvis sügavamalt otsida, tegemist peaks siiski olema suht korraliku riistaga ju, aga ei oska ma veel ilmselt seda korralikult kasutada, näiteks kuidas saaks teda ühele konkreetsele asjale häälestada.kellel on selle aparaadiga kogemusi jagage näpunäiteid!
Kasutaja avatar
west
Liige
Postitusi: 466
Liitunud: 10 Mai, 2005 19:26
Asukoht: Mulgimaa
Kontakt:

Postitus Postitas west »

Tavaliselt ikka rikkutaxe detektor igasugi juurdeehitistega ära,kui nüüd pöörduda mingi super-duper proff elektroonikust naabri juurde:)
Paar päeva tagasi sai käidud saksamaa firmas UZMAN kes teevad vist ainukesena euroopast detektorite turbo versjoone,ja ega odav ka ei ole,150-200€.Ja kui nüüd nii ausalt vötta siis ega palju kasu ka ei ole sellest....väike näide,proovisime siin kollegiga kahte detektorit üks oli siis WHITES classic 3 SL ja teine samasugune aint et turbo,öhu testis oli turbo parem jah aga maa testis polnd vahet eriti näha.
MA soovitax ikka kui kellelgi hakkab sügavust nappima siis müüa maha oma vana riist,panna veidi raha juurde ja osta juba vingem masin mis nöudeid rahuldax.

tervitades...alex west.
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Ise tehtud, hästi perses. Parem õpi käsitsema. Minul võttis oma "liivase pinna kargu" tundmaõpimine ligi 3 päeva nt.(ja ei kahetse üldse seda ostu, muide) ning kogemused ajapikku tõusevad.

Ei, tõsiselt.... ära hakka aparaati solkima. Ta ju töötab?
kala666
Uudistaja
Postitusi: 4
Liitunud: 24 Mai, 2005 23:13
Kontakt:

Postitus Postitas kala666 »

tegelt mõtlesin et äkki on kuskil vabsee mingid võimendi plokid eraldi toitega , et umbes nii et paned aga juhtmele vahele ja asi ants
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

aparaat

Postitus Postitas hillart »

Konkreetne näide oma kogemustest mis peaks kah eelpoolmainitut illustreerima.
Sai siin väikse seltskonnaga paar päeva aega tagasi metsas käidud ja oli seal kah ühel mehel üks vänge ning kallis aparaat muretsetud, millist ta siis esimest korda katsetama tuli. Puha mustmiljon programmi ja muude super lisadega (displeil pidi olema eseme kuju, materjal, sügavus, tihedus jne., jne.). Aga oskamatusest kujunes olukord, kus see hirmkallis aparaat võttis vaid ca.5cm (!?) ja kõik programmid olid sassis. Mina oma käsitsiseadistatava Minelab´iga tundsin end igatahes tunduvalt paremini, kui selle superriista omanik.
Eks tehke sest ise omad järeldused!
Viimati muutis hillart, 02 Juul, 2006 16:04, muudetud 1 kord kokku.
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2056
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

metaliotsija

Postitus Postitas speedsta »

Vaatasin eile Võsa Petsi Politseisaadet ja seal näitas, et mingitelt pättidelt oli metaliotsija ära võetud koos muu varastatud kraamiga. Aparaat oli Whites TM 808, vähemalt paistis selline.Ega kellegil siinsest raffast pole see kadunud?
v.a.k.
Liige
Postitusi: 152
Liitunud: 11 Dets, 2004 11:13
Kontakt:

Postitus Postitas v.a.k. »

Olen ka ise sellise aparaadi omanik ja vahel ka mulle tundub ,et masin on
lahja aga kui asjasse suveneda siis masinaga on koik OK . Kindlalt voib vaita ,et ukski asi ei ole leidmata ja'a'nud .
Iseasi on , ,kas on midagi leida ,olen omaga 80 cm. pealt 120 mm mursu valja votnud nii ,et asi on suhteline / kaevikuriist
siss
Liige
Postitusi: 287
Liitunud: 09 Mai, 2005 23:56
Asukoht: tallinn
Kontakt:

metalliotsija

Postitus Postitas siss »

natuke naiivne küsimus ka vahele:kas kellelgi on infi kust saaks laenutada normaalset metalliotsijat...on kellelgi ka kogemusi laenutamisega ????
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

Kõikselihtsam jaluta tööriistarenti , võta detektor (mingi 120 raha esimene päev ) ja tee sellega trenni , siis saad pihta ,mida vaja ja kui palju vaja!
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Tööriistarent :shock: Kindlasti saab sealt ka viiuli ERSOga ringreisile minekuks :lol: Aparaadi tundmaõppimiseks läheb rohkem kui üks päev ja taksomeeter tiksub - jõudu!
siss
Liige
Postitusi: 287
Liitunud: 09 Mai, 2005 23:56
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas siss »

soovitusi äkki kellegilt,palun .kust saab.mingit saast, ei aitähhh
Kasutaja avatar
west
Liige
Postitusi: 466
Liitunud: 10 Mai, 2005 19:26
Asukoht: Mulgimaa
Kontakt:

Postitus Postitas west »

Ehk olex odavam sul otsida keegi kellel detector olemas ja rääkida?
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

Vabandan hr.Siss´i ees, et julgesin saasta pakkuda! Õiged ja enesest lugupidavad eesti mehed palkavad ikka detektoristi koos detektoriga.
http://www.hot.ee/legendiotsija/rent.html
siss
Liige
Postitusi: 287
Liitunud: 09 Mai, 2005 23:56
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas siss »

vabandust hr.ivalo, kui sind kudagi solvasin :oops: lihtsalt on mõned ebameeldivad kogemused nende laenutuste ja otsijatega ette tulnud.
Kasutaja avatar
ivalo
Liige
Postitusi: 1102
Liitunud: 13 Apr, 2004 20:01
Asukoht: Lilleküla
Kontakt:

Postitus Postitas ivalo »

No siis teine lugu -mina olen rendis neid riistapuid lihtsalt näinud -kogemused puuduvad.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist