hiljutise natsi-teemaga seoses...

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

ikka sõjad

Postitus Postitas Marissa »

Ma ei mäleta enam, kes seda öelnud on, aga on öelnud ta järgmist:
Sõda ei lõpe siis, kui haavad enam ei valuta. Sõda on pika peiteajaga haigus, mis inimkonda sisse kodeeritud jätkuvasti ja jäädavalt. Ravile mittealluva inimkonna kohus ometigi on oma haiguslooga tuttav olla.
Kasutaja avatar
VANA LÖUKOER
Liige
Postitusi: 558
Liitunud: 17 Okt, 2004 17:52
Asukoht: Eestimaa,Läänemaa
Kontakt:

Postitus Postitas VANA LÖUKOER »

eks selle poliitika arutamisega vöib möni mees saada taas karmi kohtuotsuse osaliseks,toetudes hr.Olev Hannula näitele.On selge,et härrased KaitsePolitseist jälgivad kiivalt siin arutatavat ja saadavad röömuga möne venna kohtu alla.Paraku piirdub niisuguste foorumite jälgimine üsna ühekülgseks - nad julgevad saata kohtusse ainult eestlasi ning järjekindlalt ei jälgi kasvöi vene keelse delfi kommentaare,kust saaks saata vähemalt pooled vangi meie riigi mönitamise eest....
Olgu.Ma isikilikult arvan,et sellist rubriiki,kus poliitikast arutatakse,on vaja,kuid paraku ei saa ju keegi garanteerida,et siis ei lähe isiklikuks solvamiseks ja jumal teab mis hulluks asjaks....nokk kinni,saba lahti.
Ja nagu näitas sm.Lampilampi hüsteeria ja suutmatus töestada oma teesi vettpidavust,siis kipun arvama,et see mäng hakkab käima liiga ühte väravasse , st. köik,mis puudutab eestlust , hakkab tümitada saama....aga see on minu arvamus.
VAREMEIST TÖUSEB KÄTTEMAKS !!!!

MAHA VALGED JUUDID !!!!!!!!
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Administraatoril palun siin ka ära märkida oma kavatsused või nende puudumine seoses Wikingi, hauptmanni ja haterideriga. Seoses minu nö ultimaatumiga "Untergangi" teema all.

Tänan
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Või kohe ultimaatumeid loopima? :shock:
Tea, et foorumi juhtkond ei allu väljapressimisele ja oleks aeg provokatiivne ülbitsemine lõpetada.
Ja mitte viriseda kui Sulle vastatakse samaga.
Kellel siin ei meeldi - lahkub.
Rohkem ei hoiata.

ProPatria,
Administraatori ülesannetes
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Külaline

Postitus Postitas Külaline »

Kallis kadakas Dorpatist! Ma ei ole foorumi juhtkonnalt midagi välja pressinud ega ülbitsenud. Lihtsalt palusin võtta seisukoht teatud põhimõttelises küsimuses. Minugipärast võtke taoline seisukoht, mis mulle ei meeldi. Ja võtsitegi. Aga nüüd ma lahkun, nagu lubasin.
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

:evil: ma ei tea, miks ma üldse oma nina sellesse topin...aga:
vaata,Reigo, kui sina lahkud jonni pärast ja muud ei ole see praegu teps mitte kui jonn, siis SINU seisukohad jäävadki ainult sinu teada. Parem katsu ilma sõimamata ja kirumata läbi saada ja ongi asi korras.
Saa aru, et kui moded ja admin hakkavad välja pilduma neid, kes kellelegi lihtsalt ei meeldi, siis :evil: kui palju jääb varsti üldse osalejaid? Kas tõesti on nii raske aru saada, et sõimlemine ja ähvardamine ei anna selles seltskonnas(vaevalt kuskil mujalgi) mingit tulemust? See, kelle arvamus sinu omaga ei ühti, pole sellepärast kadakas või veel hullemat. Kas sa oled püüdnud üldse näiteks Wikingi arvamustest või mõtteviisist aru saada? Teisi foorumlasi mõista? Kuidas sa sõjaväes hakkama saaksid? Ma ei tea isegi, miks ma sind siin manitsen, aga kasva ometi meheks. Ja kui sul on arvamusi, siis avalda neid. Teiste seisukohti ümber lükata saab ainult faktidega. Teooriad ja oleksid jäävadki omavahel konkureerima ja siin pole midagi teha.
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Charlemagne ten points :wink: , tahtsin ka sõna sekka öelda, aga Charlemagne ütles kõik selle juba ära. Täpselt minu seisukoht.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Näiteks Reigo ja Wikingi disputatsioonide jälgimine on minu arust päris nauditav. Vihjeks nõrganärvilistele: ekraani paremas servas on nn kerimisriba (Scroll Bar), mille abil saab ebahuvitavaid või -meeldivaid lõike edasi kerida... :wink:

Olen hakanud ka solvangutesse leebemalt suhtuma -- mõni inemene kohe ei saa kuidagi teisiti. Selline on tema stiil. Las ta siis olla! :lol:
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Mina pooldan ikka seda kõrtsi ideed, kõik madinad ja mittesobiv jutt sinna ja seal antku minna. Üleültse võiks seal all ka kõik lukus teemad lahti teha.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
haterider
Uudistaja
Postitusi: 21
Liitunud: 21 Aug, 2004 15:03
Asukoht: Reval
Kontakt:

Postitus Postitas haterider »

Reigo kirjutas:Administraatoril palun siin ka ära märkida oma kavatsused või nende puudumine seoses Wikingi, hauptmanni ja haterideriga. Seoses minu nö ultimaatumiga "Untergangi" teema all.

Tänan
Paistab, et kellelegi on see foorum hakanud tõsiselt pinda käima. Pidevalt püüab mingi sell teatud teemadel asju teravaks ajada. Kardan, et siin ei ole tegemist juhusega. Mis puutub aga Reigosse, siis peale paanilise lahmimise ei näinud ma ühtegi vastuväidet, ühtegi konkreetset fakti, mida ta oleks esitanud, tõestamaks, et holokaust toimus just sellisel kujul, nagu seda räägib meile võitjariikide ajalugu ning S. Wiesenthali keskus. (äkki hr. Reigo avaldab ka tõestusmaterjali praegu elus olevate eestlaste sõjakuridegudest. S. W. keskus pole siiani miskit avaldanud, ainult lahmib tühja. ) Mis aga puutub ultimaatumisse, siis see on ehe näide sellest, et inimene on ummikus, ei oska vastuväidetele vastata, või on tal siin foorumis mingi kindel eesmärk täita äkki... :roll: Olen kindel, et peagi astub areenile mõni uus lumpilampi, rigo või kristjan 88, kes hakkab teatud teemal teravalt sõna võtma.
Blood against gold
tossom
Liige
Postitusi: 956
Liitunud: 21 Mär, 2005 15:20
Kontakt:

Postitus Postitas tossom »

Terr,

no see Untergangi teema läks ikka üle igasuguste piiride. Ma ei mõista kohati ühte asja... miks te lasete provotseerida ennast. Milleks vaielda sellisega, kelle tegelik tahtmine on ju selgelt läbi näha? Vaevalt, et Reigo oma madalalaubalisusega üksi jäädes viitsiks iseendaga vestelda. Ei maksa iga rämpsjutu peale ikka nii põlema minna. Ja nagu näha oli, sai Reigo oma tahtmise.
:twisted:
Mercher
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 29 Sept, 2004 18:08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mercher »

Jälgides "Der Untergang" teemat, siis esimesel lehel käib jutt veel teemast, kuid viimastel on asi ikka suure kaarega mööda läinud :roll: Kuigi, iseenesest ongi ju foorumi mõte selles, et kõik saaks oma nägemuse asjadest (ilma provokatsioonide ja isiklike solvanguteta) välja öelda...Aga jah, lausa huvitav jälgida, kuidas jutt teemast vahel nii mööda võib kukkuda :wink:
We're all God's people
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan2.gif[/img]
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

..

Postitus Postitas Epaminondas »

Pada sõimab katelt..
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2197
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Kuni siin kõrtsikohta ei ole, siis see õllevaht kullerdab ikka igal pool mujal ja moded paaniliselt muudkui kustutavad. Eks see meeldi neile enam.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Soobel kirjutas:... siis see õllevaht kullerdab ikka igal pool mujal ja moded paaniliselt muudkui kustutavad. Eks see meeldi neile enam.
Kirjutaja eksib seekord kõiges 100%-liselt.
Selgituseks, et ei kullerda õllevaht igal pool mujal, moded ei kustuta, veelgi vähem paaniliselt... ja ei meeldi see tegevus neile üldse.

ProPatria,
Administraatori ülesannetes
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Suletud

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist