Militaar.net kui kosjakontor

Reeglid, arvamused, ettepanekud
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Militaar.net kui kosjakontor

Postitus Postitas OveT. »

Just saabus selline e-kiri. Midagi siin lekib :(
Ma olen küll eluaeg unistanud Jane Saleebyst Monrooviast, aga et see läbi militaar.neti tõelisuseks saab...


Hello,
compliment of the day i hope Ur doing fine over there,i will like to introduce my self to you,my name is Jane Saleeby from Monrovia,it is my pleassure to write you for friendship after seeing your contact in militaar.net, if you will have the desire with me, so that we can get to know each other better shear our feeling and see what happened in future.i will be very happy if you can write me through my email for easiest communication and to tell you more about me and send you my picture,i will be waiting to hear from you thanks and have a nice day, yours new friend.
Jane,
..................................................
Tere,
viisakus päevast Loodan Ur läheb hästi seal, ma tahaksin tutvustada oma füüsilisest teile, minu nimi on Jane Saleeby alates Monrovia, see on minu pleassure kirjutada teile sõpruse pärast nägemata Teie kontakt militaar.net, kui te on soovi minuga, et saaksime teineteist paremini tundma lõikumiseks meie tunne ja vaata, mis juhtus future.i on väga õnnelik, kui saab kirjutada mind mu e-posti jaoks lihtsaim side ja öelda Minust ja saadab sulle oma pildi, räägin ootavad teilt tänu ja on tore päev, sinu uus sõber.
Jane,
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
urmet48
Liige
Postitusi: 153
Liitunud: 03 Juul, 2008 22:52
Asukoht: DAGÖ
Kontakt:

Postitus Postitas urmet48 »

Palju õnne siis! :D

Moldaavias pruut ootamas.
Uudishimu pole patt!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5563
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Mingi robotiga on korjatud avalikke (st kasutaja on oma profiilis jätnud valiku, et e-mail on avalik) emaile.

Sain samasuguse kirja. Ei huvita, kuidas see Monroovia pruut välja näeb...
Kasutaja avatar
Hertsog
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 23 Veebr, 2009 9:03
Asukoht: Dorpat, nõudmiseni
Kontakt:

Postitus Postitas Hertsog »

no ole džentelmen ja vasta siis ometi daamile. räägi et sa kirjutad talle kirja salajasest toast, salajase arvuti taga. nii et sa oled sunnitud pärast toa ka ära põletama. ühtlasi palu 1000 dollarit abi, et osta faksimasin, et saata talle pilt oma kuuest kitsest ja kolmest eeslist - mis vaieldamatult on meie maal ilmse jõukuse tunnistuseks !
Pilt

https://www.facebook.com/panzerwerke

Bitte kommen sie in nach käsikaudu, aber vorsicht: esikus on dunkel ja tulistatakse !
Kasutaja avatar
välihall
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 27 Sept, 2005 23:33
Asukoht: Euroliit
Kontakt:

Postitus Postitas välihall »

Midagist pudenes mullegi...


Hello,
compliment of the day i hope Ur doing fine over there,i will like to introduce my self to you,my name is Jane Saleeby from Monrovia,it is my pleassure to write you for friendship after seeing your contact in militaar.net, if you will have the desire with me, so that we can get to know each other better shear our feeling and see what happened in future.i will be very happy if you can write me through my email for easiest communication and to tell you more about me and send you my picture,i will be waiting to hear from you thanks and have a nice day, yours new friend.
Jane,
..................................................
Tere,
viisakus päevast Loodan Ur läheb hästi seal, ma tahaksin tutvustada oma füüsilisest teile, minu nimi on Jane Saleeby alates Monrovia, see on minu pleassure kirjutada teile sõpruse pärast nägemata Teie kontakt militaar.net, kui te on soovi minuga, et saaksime teineteist paremini tundma lõikumiseks meie tunne ja vaata, mis juhtus future.i on väga õnnelik, kui saab kirjutada mind mu e-posti jaoks lihtsaim side ja öelda Minust ja saadab sulle oma pildi, räägin ootavad teilt tänu ja on tore päev, sinu uus sõber.
Jane,
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Kuidas te siis seda Aafrika naist kambapeale jagama hakkate :?: : Graafik, mõõduvõtt või midagi muud loomingulist :scratch:
day i hope Ur doing fine
Aga võib-olla tahtis ta kirjutada kasutaja UR'le aga läks kehvasti. :write:
Kasutaja avatar
hillart
Liige
Postitusi: 3281
Liitunud: 07 Jaan, 2005 15:02
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas hillart »

Kood: Vali kõik

Ma olen küll eluaeg unistanud Jane Saleebyst Monrooviast, aga et see läbi militaar.neti tõelisuseks saab... 
Näed siis, kuidas ka kõige salajasemad unistused teoks võivad saada. Kes meist siin unistab tanki, kes lennuki leidmisest, kes hoopistükki hunnikust kontmeestest mullapõuest - aga, näe, veel pole õnneks läinud.
Nii, et - rõõmusta, poiss, ja meie kõik rõõmustame sinuga koos, sest kuigi kadedust eestlastele igiomaseks peetakse - vaid puhtsüdamlikud õnnesoovid sulle. :roll:
Postitusi lugedes kasuta kôigepealt oma aju (NB!! peaaju) HOMO SAPIENS !!! (e. foorumlane)

Stellung halten und sterben!!
vre
Liige
Postitusi: 226
Liitunud: 20 Veebr, 2007 14:52
Asukoht: pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas vre »

Arvatavasti on skeemi eesmärk saada küllakutse euroliidu riiki,kus siis seejärel ennast mõnuga sisse seada.Vaevalt selleks riigiks eesti olema saaks,siit liigutaks lihtsalt muretult edasi.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

Iseenesest hea mõte: militaarneti pulmad! :write:

Sain postituse alatoonist aru, et abielu võikski jääda virtuaalseks, st. registreerimistalitust pole vaja läbi viia (riiklikku ...) :dont_know:

Midagi pole teha, sellised kirjad kuuluvad prügikasti :rip:


terv
o
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Mis teiega küll lahti on et selliseid jaburaid mõtteid heietate? :wall: :wall: :wall:
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Postitus Postitas oleeg »

No mida muud sa hing lolluse peale ikka teisele soovitad ... tuleb võtta naljaga! :write:

terv
o
Kasutaja avatar
Noor
Liige
Postitusi: 1846
Liitunud: 13 Aug, 2006 13:47
Asukoht: Euroopa
Kontakt:

Postitus Postitas Noor »

Vaatasin ajaviiteks natukene netis ringi ning sain päris korralikult irvitada nende kirjakeste üle. Siin üks parimaid näiteid.... go HO-BAGs :lol:

http://www.geocities.com/scamjokepage/K ... aScam.html
Ostan või vahetan kõike, mis puudutab EW lennundusega seonduvat.
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5209
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Manurhin »

Keegi vist tahtis pilti ka näha?
Pilt
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Postitus Postitas allatah »

Ei tea kas läbi militaarneti, aga täna jõudis mu meilikasti (mitte rämpskirjade hulka) üks enamvähem sama asi. Ainult et tegelane oli eestlane, kes olla mind linnas näinud :D Senimaani on ikka rämpspost automaatselt õigesse kohta läinud. Ning lisatud pildid olid mingis ülikahtlases formaadis ja veidrate pildinimedega.
Seega ettevaatust!
Kuigi mine sa tea, võibolla oleks sellest midagi välja tulnud... :D
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Manurhin kirjutas:Keegi vist tahtis pilti ka näha?
Ei, ei. Monroovias on sellised tüdrukud.

Monrovian girl dreams of marrying a rich foreigner

Pilt
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline