www.militaar.net
https://militaar.net/phpBB2/

Piltide vähendamine "thumbnailideks"
https://militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=55&t=29075
1. leht 1-st

Autor:  kanakukk [ 15 Veebr, 2013 17:46 ]
Teema pealkiri:  Piltide vähendamine "thumbnailideks"

Teemade parema loetavuse huvides tuleks foorumi tarkvaras käiku lasta rakendus, mis muudab suured pildid väiksemaks, kuid seejuures jätab võimaluse neid vaadata ka suurena, kui viimastele klikata.

Näiteks sellise teema, viewtopic.php?f=40&t=29061, lugemine on 17-tollise monitoriga äärmiselt tülikas: kuna suur pilt venitab postituse laiemaks ning paratamatult liigub tekst kaasa, siis tuleb iga rea puhul akent edasi-tagasi kerida.

Päris kindel ei ole, aga vist oleks tarvis paigaldada miski selline rakendus: https://www.phpbb.com/customise/db/mod/ ... e_resizer/

Autor:  Lemet [ 15 Veebr, 2013 18:01 ]
Teema pealkiri:  Re: Piltide vähendamine "thumbnailideks"

Teine võimalus on Ctrl klahvi all hoides hiire rulliga ekraan endale sobivasse mõõtu kohendada. Mitte et ma ettepaneku vastu oleksin.

Autor:  diesel [ 15 Veebr, 2013 22:04 ]
Teema pealkiri:  Re: Piltide vähendamine "thumbnailideks"

lemetile tänu, hea nõks, ei teadnudki varem sellest.
samas on tegelikult teema aktuaalne. kas just päris pisipiltideks teha, aga suurust tasuks piirata küll. vähemalt minu mätta otsast. mul on 10 tollise diagonaaliga ekraan läpakal. proovisin ka lemeti piisoniteemas seda ctrl pluss hiirerull varianti, kui nii pisikeseks teen, et kogu tekst korraga näha on, siis ei ole tekst enam kuidagi loetav.
nojah, võiks ju prillid osta muidugi.

aga piltidega on ka teine häda. nad on ka mahult suured sageli ja minul näituseks on netiühenduseks modemina kasutatav mobla ja kohalik mast pakub kiiruseks vaid gprs-i. ehk siis asjalike teemade laadimine võtab terve igaviku.
samas kontekstis mainiks, et oleks väga abiks kui tsitaatidest pildid ää võetaks.

1. leht 1-st Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/