Palju õnne militaar.net!

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Kasutaja avatar
Heiks
Liige
Postitusi: 334
Liitunud: 23 Dets, 2003 20:47
Asukoht: Reval
Kontakt:

Palju õnne militaar.net!

Postitus Postitas Heiks »

Vaatasin, et on just 1500 liiget täis saanud. Palju õnne militaar.net !
:-) Sellise liikmete arvuga on juba täitsa arvestatav foorum.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Veidi statistikat selle juubeli puhul.

Leidsin, et nendest kõigist kasutajatest:

849 on hakkama saanud vähemasti ühe postitusega

433 teinud 10 või rohkem postitust.

Täpsemat statistikat võib juba igaüks teha.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

Hea statistika, aga nagu ma aru saan, siin mõnel mitu kasutajanime olnud ja need püsivad ka nimekirjas. Oli siin üks sell, kes pidevalt bannitud ju. Seega kas see statistika ikka õige?
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Marissa kirjutas:Seega kas see statistika ikka õige?
Kindlasti pole õige...

Mitmel juhul on ühe kasutajanime taga hoopis mitu inimest... st terve "loominguline kollektiiv".

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2058
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas speedsta »

Ega ma pole püüelnudki ülima tõe poole. Igaüks võib ju statistika alt klõpsida ja täpsemad tulemused otsida :)
Kui on probleem, tõmba lõuga
PATRIOOT
Liige
Postitusi: 207
Liitunud: 17 Mai, 2004 10:10
Asukoht: Mannermaal Tallinna küle all...
Kontakt:

Postitus Postitas PATRIOOT »

Uuendaks siis natukene statistikat :D
Praeguse seisuga(08.10.2006 kell 0437) on foorumiga liitunud 1782 kasutajat 8)
Vaid 514 kasutajat on teinud vähemalt 10 postitust :roll:
Postituste arvu poolest istub esimesel kohal võimsalt kasutaja hugo1, nimelt on tema arvel 2228 postitust. Auväärt teist kohta hoiab kasutaja
propatria 1232 postitusega. 8)
Ja lõpeks võib mainida et kasutaja
tom on olnud foorumi liige alates 22.12.2003 kuid pole veel aega leidunud et üks postitus valmis trükkida :D

unetu patrioot :D
Sõjas ja armastuses on kõik lubatud....( muidugi seda kõikke genfi konvensiooni piires)
Kasutaja avatar
Takishi
Liige
Postitusi: 383
Liitunud: 05 Aug, 2005 22:08
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas Takishi »

nonii nüüd on 1935 kasutajat registreerinud. varsti läheb sõda lahti :p

vanu kasutajaid peaks ära kustutama, kui nad ei postita ja sisse kunagi ei logi kuigi vaevalt see midagi juurde annab.

mis raha eest seda värki üldse üleval peatakse?
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Takishi kirjutas:...

mis raha eest seda värki üldse üleval peatakse?
Pool raha tuleb Jehoova käest ja ülejäänu Saksamaa humanitaarabist...

Üldiselt võetakse lahkesti vastu annetusi ja tagastamatut laenu ka teistelt...

:lol: :lol:

ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

Eks Toomas T. peab natuke jälle aega kulutama ja libakasutajaid (Belgia, USA jms automaatsed reklaamispämmid) ära kustutama...
Arnold
Liige
Postitusi: 5110
Liitunud: 23 Jaan, 2005 16:26
Kontakt:

Postitus Postitas Arnold »

Pool raha tuleb Jehoova käest ja ülejäänu Saksamaa humanitaarabist...


"Vanema ajaloo" seltskond võiks ju Vanemuise - või kes neil sel on - poole pöörduda! Lindikesi seovad agaralt :lol:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5563
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

propatria kirjutas:
Takishi kirjutas:...

mis raha eest seda värki üldse üleval peatakse?
Pool raha tuleb Jehoova käest ja ülejäänu Saksamaa humanitaarabist...
Andmed veidi vananenud. Enamus rahast tuleb kapost ning kripo ka toetab aeg-ajalt :twisted:

Vastutasuks saavad neid huvitavate isikute kohta erinevaid logisid ja muud kasulikku infot :twisted: :twisted: :twisted:

Kui aga tõsiselt rääkida (sellest siin ka varemalt mitmes erinevas teemas kirjutatud) - foorum tiksub sõprade firma serveril, kes kunagi ammu selle pinna lihtsameelselt lubasid ning nüüd on nagu piinlik kinga anda ning midagi muud veel karmimat ette võtta :roll:

Eks näis, kaua nende lahkus ja kannatus kestab 8)

Ainus tegelik investeering on olnud paarsada krooni domeeni registreerimistasu. Ning muidugi siis see töö, mida mina ja moderaatorid siia foorumisse matnud oleme...

Ja näis, kaua ka moderaatorite lahkus ning kannatus kestab :roll:

Mis puudutab postitusi mitteteinud kasutajate kustutamisse - foorumi reegleis pole kusagil öeldud, et kasutaja peab ka postitusi tegema :wink:

Ise olen kasutajaks üsna mitmel välismaisel sõjanduse ja ajaloo foorumil, ning mõnel neist pole ka ühtegi postitust teinud. Samas on aeg-ajalt lugemas käies väga mugav, sest sisselogitud kasutajana näen kohe ära, kus teemas on uusi poste, kus pole. Ning oleksin ilmselt päris kuri, kui mingi kuramuse admin või foorumiomanik äkki mingis serveriruumi kokkuhoiu tuhinas minu kontole vee peale tõmbaks...

Neid spämm-kasutajaid sigineb siia foorumile jah mingi keskmise tempoga paar-kolm tükki nädalas. Mõnikord veidi sagedamini, mõnikord harvemini. Aeg-ajalt olen nende kontosid ka kustutanud. Kuna need on aga mitte-aktiivsed (ja sellisteks jäävadki :evil: ) siis nendelt kontodelt need spämmijad omakorda postitusi teha ei saa ning mingit turvariski nad ka ei kujuta.

Kui mul mingi järjekordne korraloomise tuhin peale tuleb - eks ma neid siis jälle kustutan :roll:
olen_huvitatud
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Nov, 2006 21:04
Kontakt:

üks asi

Postitus Postitas olen_huvitatud »

mu sõbral (nime ega kasutajat ei ütle) juhtus selline asi et keeegi saatis tema kasutajalt sellise kirja millest ta mulle koopia tegi seal oli kirjas "........... uus parool on ..........." kuidas selline asi juhtuda võis :?: :?: :?:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5563
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: üks asi

Postitus Postitas toomas tyrk »

olen_huvitatud kirjutas:mu sõbral (nime ega kasutajat ei ütle) juhtus selline asi et keeegi saatis tema kasutajalt sellise kirja millest ta mulle koopia tegi seal oli kirjas "........... uus parool on ..........." kuidas selline asi juhtuda võis :?: :?: :?:
Tema kasutajalt kus? Mis moodi emaili saatmine on seotud militaar.net'iga?

Mis puutub parooli saatmist emaili teel - see pole just eriti turvaline asi, aga olen vahel saatnud kasutajatele, kes on oma parooli unustanud, nende uue parooli tõesti emaili teel. Parooli hoitakse andmebaasis krüpteeritult ning seda sealt kuidagi väljalugeda või ära kasutada pole ka minul võimalik. Kui inimene unustab oma parooli, siis võin talle lihtsalt anda uue, millest siis kasutajat mingit moodi tuleb ka informeerida.

Antud juhtum tundub olevat aga midagi linnalegendide või luulude maailmast (viimati vahetasin kasutaja parooli sel suvel).

Terv

Toomas
olen_huvitatud
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Nov, 2006 21:04
Kontakt:

see oli nii...

Postitus Postitas olen_huvitatud »

sõber avas oma saadetud kirjade kausta ja seal seisis kiri millel seisis "........... uus parool on ..........." see juhtus nii ma ise olen kirja näind
olen_huvitatud
Liige
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Nov, 2006 21:04
Kontakt:

seotud

Postitus Postitas olen_huvitatud »

see on seotud nii et see kiri saadeti ta militaar.net postkastist
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline