Iga suvi saab ükskord otsa...

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Iga suvi saab ükskord otsa...

Postitus Postitas toomas tyrk »

Tere-tere!

Pole ammu põhjust (või viitsimist :oops: ) olnud siin teemas sõna võtta. Samas pean tunnistama, et moderaatorid kaebavad :evil:

Ise olen parema osa suvest tööl veetnud, ja nüüd oma vabaduse esimesed päevad ka rohkem nagu arhiivi uksi kulutades.

Aga foorumile on hakanud mingid läbuteemad tekkima. Paar olen ise prügikasti läkitanud. Mõne kohta olen moderaatoreilt kaebamisi ning sulgemisi kuulnud.

Sestap kuulutan selle suve ennetähtaegselt lõppenuks. Enne uue teema avamist soovitan lugeda foorumi reegleid, mis on igal alamfoorumil vaid 1 hiirekliki kaugusel. Foorumi reegleid eiravate postituste eest karistatakse. Moderaatorite ning administraatori poolt saadetud märkuste eiramise ning nende vaidlustamise eest karistatakse kolmekordselt.

Kooli algus läheneb, aeg on ennast vormi ajada :twisted:
Kasutaja avatar
kala
Liige
Postitusi: 497
Liitunud: 25 Apr, 2005 16:50
Kontakt:

Postitus Postitas kala »

Selline küsimus et miks modesid nii palju on?Nendest ainult paar on aktsioonis ju.
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Ülejäänud on reservis... :wink:
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5566
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Nii ta on. Kõik siin foorumil tegutsevad lõppude lõpuks omast vabast ajast ning siis kui saavad. Suur arv modesid tähendab seda, et mõni neist ikka mingil hetkel foorumilt läbi astub ja sodi ära koristab. :twisted:


Seni pole nagu probleemi tekkinud, et üldse ei koristataks...
Kasutaja avatar
Sasha
Liige
Postitusi: 659
Liitunud: 14 Juun, 2005 16:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Sasha »

Kui tohib, siis väike soovitus minu poolt moderaatoritele:

Teema sulgemine on "karistus" tõstetud teemale: näiteks kui ta on juba varem arutatud või on foorumireeglitega vastuolus. Postitamise keeld (ban) foorumlasele on "karistus" konkreetsele isikule, kes on foorumireegleid rikkunud. Seepärast on kohatu ja põhimõtteliselt ka väga vale praktika panna teemad lukku arutelu osalejate "karistamiseks". Keset ükskõik mis asja arutamise alati võib ilmuda mingi kloun, teema kiiresti läheb lukku (või hoopis kustutatakse) ning kaotajate rollis on mitte kloun(id), vaid ülejäänud arutelu osalejad.

Bännige julgelt. Arvestades, mis palavusega siin mõnikord vaieldatakse, see on õigustatud. Ainult rangete meetmetega saab juurutada hea ja korrektne vestluste pidamise stiil selliste erinevate maailmaavaadetega inimeste vahel nagu me siin oleme. Aga ärge pange teemad lukku nii kergelt. Lausa kustub soov arutelus osaleda, kui tead, et vähegi ärritades vestluskaaslasi oma iseseisva ja erineva seisukohaga langetad ise foorumiteemale surmaotsuse. :)
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Olen Sasha'ga nõus. Pigem juba teha nii, nagu siit üks kasutaja välja söödi -- lihtsalt kustutada nende räuskajate tekstid, kui need midagi asjalikku ei sisalda.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 12 külalist