militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Dietrich kirjutas: Las ma ennustan,ka minu seekordne palve on avantüür?
Ei, retsidiiv. 1 päev read only. Mitte ainult selle eest. ka muude asjade üle järele mõtlemiseks.

Mis puudutab isemodereerimist, modereerimispoliitika avalikku arutelu jms. siis loe foorumi reeglitest järgmist punkti.
Isemodereerimine (teiste foorumi liikmete postituste sobilikkuse üle arutelu avamine) ning moderaatorite tegevuse avalik arutelu on keelatud. Kui leiate postituse mis teie arust ei sobi teemasse või foorumile, siis tuleb sellest teada anda privaatsõnumiga moderaatorile või administraatorile. Rahulolematuse korral moderaatorite tegevusega – samuti sellest teada anda privaatsõnumiga kas moderaatorile või administraatorile.
Reeglid on avalikud. Nende järgimine foorumil kohustuslik.
tõnuv
Liige
Postitusi: 638
Liitunud: 05 Jaan, 2005 19:07
Asukoht: Saaremaa
Kontakt:

Postitus Postitas tõnuv »

Kas neid pilte sõnumite kõrval ei saaks isikustada.Igal mehel oma pilt.Kui uchal on pealuu ja arnoldil aumärk, siis nii jäägugi, aga mitte et iga uus kambaotsija võtab sama embleemi.
Kasutaja avatar
Soobel
Liige
Postitusi: 2196
Liitunud: 30 Dets, 2004 12:19
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Soobel »

Häda on rohkem selles, et siin pole võimalust avatari arvutist üles laadida, selle peab kuskilt (näiteks oma kodukalt) linkima. Omale "firmamärki" peaks oskama igaüks fotost lõigata, joonistada või vähendama.
Vaid Siil mu kõrval lebas siin. Ta suri ammu.
[img]http://www.soobel.planet.ee/TGMB.gif[/img]
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

Mehed, isegi viktoriinis te vaidlete selliste asjade üle, et kas Nürnbergi protsess oli õiglane või mitte. See Nürnbergi vaidlus on sama hale kui vaidlus sellise teema üle kas Püha Rooma keisririik oli püha või kas teda oli üldse põhjust Rooma keisririigiks kutsuda.


Ok, tehke selliste asjade jaoks eraldi teemad, mitte ärge nokkige viktoriini teema all. Ma usun, et ei tasu närida sõnade kallal, vaid tähtis on mõttest aru saada või sel juhul küsimustest.

Mina isiklikult veel ei usu, et Dietrich on leiba või kristjan, teda ajab pigem teiste vastu töötama see, et kõik talle silte külge kleepima hakkavad. Mind ennast ajaks ka selline asi veidi endast välja. Aga eks targem annab järele ja kui targemat ei leita, siis tuleb kõuemürin Tom, kes kõik jälle ordnungisse seab.


Võtke asja veidi rahulikumalt, muidu on tõesti käes hetk, kui foorum on "vanade olijate" tõttu nagu delfi, kes ei lase uudistajatel üldse arvamust avaldada, vaid saavad neist solvangutega jagu. Argumendid on ikkagist valusamad, seega tehke uudistajatele asi argumentidega selgeks 8)

See kiri ei ole mõeldud ühelegi foorumi kasutajale isikuliselt, vaid ma tahan, et oleks rohkem argumente ja vähem pori.



Kõike head,

Art
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Art kirjutas:Mehed, isegi viktoriinis te vaidlete selliste asjade üle, et kas Nürnbergi protsess oli õiglane või mitte. See Nürnbergi vaidlus on sama hale kui vaidlus sellise teema üle kas Püha Rooma keisririik oli püha või kas teda oli üldse põhjust Rooma keisririigiks kutsuda.


Ok, tehke selliste asjade jaoks eraldi teemad, mitte ärge nokkige viktoriini teema all. Ma usun, et ei tasu närida sõnade kallal, vaid tähtis on mõttest aru saada või sel juhul küsimustest.

Mina isiklikult veel ei usu, et Dietrich on leiba või kristjan, teda ajab pigem teiste vastu töötama see, et kõik talle silte külge kleepima hakkavad. Mind ennast ajaks ka selline asi veidi endast välja. Aga eks targem annab järele ja kui targemat ei leita, siis tuleb kõuemürin Tom, kes kõik jälle ordnungisse seab.


Võtke asja veidi rahulikumalt, muidu on tõesti käes hetk, kui foorum on "vanade olijate" tõttu nagu delfi, kes ei lase uudistajatel üldse arvamust avaldada, vaid saavad neist solvangutega jagu. Argumendid on ikkagist valusamad, seega tehke uudistajatele asi argumentidega selgeks 8)

See kiri ei ole mõeldud ühelegi foorumi kasutajale isikuliselt, vaid ma tahan, et oleks rohkem argumente ja vähem pori.



Kõike head,

Art

Esiteks loe kristjan88/kristjan/leiba bronstein/dietrich poolt esitatud küsimus läbi!
Ükski normaalne inimene ei esita faktoloogilist küsimust, lisades juurde subjektiivset ja provotseerivat iseloomustust(õiglane või ebaõiglane).
Mina jälgin huviga järjekordset fiaskot dietrichi nime all ja ootan huviga, kauaks Sepp Dietrich meiega jääb ja kellena ta varsti uuesti sünnib.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Nõustun 100% Artiga,tõepoolest asjalik jutt.Raudrist,häbi sul ei ole,milleks teha isegi viktoriinist poliitikafoorum.Esitasin lihtsa küsimuse,aga kus sina,ikka vaja hakata üleolevat juttu ajama ja teist inimest mustata.Krt küll,ajab jumalast marru kui sind iga kord mingiks Leibaks,kristjaniks nimetatakse.kui tahad sõda,raudrist,siis saad.Edaspidi hakkan mina sind sten15-ks hüüdma,kui veelkord mind Leibaks nimetad. :evil: Paremaga meelega suruksin sinuga kätt ja jooksin koos teed,aga see sulle vist ei sobi... :( Vägivald sünnitab vägivalda,pea seda meeles.

Tsiteerin raudristi:

"Mina jälgin huviga järjekordset fiaskot dietrichi nime all ja ootan huviga, kauaks SEPP Dietrich meiega jääb ja kellena ta varsti uuesti sünnib."

Oota,kes siin Sepp on?Dietric on nii laialt levinud perekonnanimi ,et selle seostamine ühe kurjategijaga on küll lausrumalus.Äkki olen ma hoopis Marlene Dietrich.
Epaminondas
Liige
Postitusi: 204
Liitunud: 01 Apr, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Epaminondas »

Raudrist, saan Su pointile pihta, kuid siin võib olla ka põhjus selles, et teda nii tugevalt materdati selle Lihula teemaga seoses. Seega tal võis tekkida vimm seoses igasuguse natsionaalsotsialismi vastu ja seega ta nimetaski seda protsessi õiglaseks või muud sellised põhjused.

Seoses selle Nürnbergiga tehke parem uus teema, selgitage seal välja, kas ta oli õiglane või mitte.

Dietrich, Sa ise ütled, et vägivald tekitab vägivalda ja siis esitad raudristile veksli, et kui tahad sõdida, siis sõdime??

Mis mõttega?

See on foorum, mitte kuradi küber doom!

Muide, dietrich, oleksin ise ka huvitatud sellest, miks selline nimevalik? Sa esined suure natsionaalsotsialismi vaenulikusega siin foorumil, natsionaal sotsialism seondub eelkõige sakslastega. Miks Su nimi ei ole Tiit või Joosep, miks just Saksa nimi?


Kõike paremat,

Art
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Art:
"Dietrich, Sa ise ütled, et vägivald tekitab vägivalda ja siis esitad raudristile veksli, et kui tahad sõdida, siis sõdime?? "

See oli preventatsioon,hoiatus.Peale selle ütlesin,et hakkan temaga sõdima sii,kui ta mind veelkord sedasi nimetab.Eks ta ise mõtelgu enne magamaminekut rahulikult järele.Milleks tülitseda,me oleme ju üks suur pere :!: Meid eestlasi on niigi vähe ja kui me veel üksteist nottima hakkame,siis meid ei jätku enam kauaks :wink:

Art.
"Muide, dietrich, oleksin ise ka huvitatud sellest, miks selline nimevalik? Sa esined suure natsionaalsotsialismi vaenulikusega siin foorumil, natsionaal sotsialism seondub eelkõige sakslastega. Miks Su nimi ei ole Tiit või Joosep, miks just Saksa nimi?"

Kaudne vihje,et vihkan sakslasi.Ei ma vihka neid,ma vihkan äärmusi ja rumalat fanatismi.
OveT.
Liige
Postitusi: 2610
Liitunud: 22 Jaan, 2004 13:22
Kontakt:

Postitus Postitas OveT. »

Ei taha arendada privaatvestlust, aga avalikule pöördumisele vastaks siiski avalikult, et jälgin muiates jätkuvalt hr. d mänge.
Palun alati pakkuda märke, medaleid, riste, autasusid tsaari, eesti ja saksa ajast. Samuti dokumente, postkaarte ja fotosid igal teemal, vorme, kiivreid, pandlaid, mõõku jms. 52-23353 ri28le@hot.ee
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Minul on üks ettepanek, võiks teha alateema, väejuhid ja silmapaistvad inimesed sõjaajaloos.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Kuhu mu teema" Eesti mehed Iraagis on okupandid???" haihtus.Teema pealkiri ise on alles,kuid avada seda miskipärast ei saa.Ja mida see boldiga kirjutatud "liigutatud" tähendab:Kas teema avaldatakse kusagil mujal.Ise kahjuks viimaseid kommentaare lugeda ei jõudnud,kuid nähes ProPatria nime,kardan ma kõige halvemat :(
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

Dietrich kirjutas:Kuhu mu teema" Eesti mehed Iraagis on okupandid???" haihtus.Teema pealkiri ise on alles,kuid avada seda miskipärast ei saa.Ja mida see boldiga kirjutatud "liigutatud" tähendab:Kas teema avaldatakse kusagil mujal.Ise kahjuks viimaseid kommentaare lugeda ei jõudnud,kuid nähes ProPatria nime,kardan ma kõige halvemat :(
Oled õieti aru saanud: teema avaldatakse sellises kohas nagu "Prügikast".

Tervitustega, ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Dietrich
Liige
Postitusi: 235
Liitunud: 01 Sept, 2005 16:21
Asukoht: Euroopa Liidu idapoolseim linn
Kontakt:

Postitus Postitas Dietrich »

Kuid miks?Mida halba ja sündsusetut sisaldas see teema :?: Oli ju see teema väga lähedaselt militaariaga seotud.Ei sisaldanud see mingit vaenu ega muud sellist.Miks kõik mulle huvitavad teemad suletakse,on see mingi tagalius?Minu mõistus ei võta enam.Teen korraliku teema,kuid ikka leitakse midagi halba.Ma kohe ei julgegi enam kirjutada...
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

diitrih, kaotasid usalduse kuna pole poliitiliselt korrektne. jääb üle vaid end rehabiliteerida "Sõjad pärast suurt sõda" alateemas.
propatria
Moderaator
Postitusi: 1522
Liitunud: 04 Mai, 2004 15:36
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Postitus Postitas propatria »

... Miks kõik mulle huvitavad teemad suletakse,on see mingi tagalius?
Ei ole tagakius, vaid DEMOKRAATIA (enamuse võim vähemuse üle).
Kahjuks oled sattunud selles elus vähemuse ossa. :oops:

Tervitustega, ProPatria
Hea sõna ja pussiga saavutab enamat, kui lihtsalt hea sõnaga...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 7 külalist