militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Dietrich kirjutas:Kuid miks?Mida halba ja sündsusetut sisaldas see teema :?: Oli ju see teema väga lähedaselt militaariaga seotud.Ei sisaldanud see mingit vaenu ega muud sellist.Miks kõik mulle huvitavad teemad suletakse,on see mingi tagalius?Minu mõistus ei võta enam.Teen korraliku teema,kuid ikka leitakse midagi halba.Ma kohe ei julgegi enam kirjutada...
Mitu korda peab ühte asja ütlema?
Isemodereerimine (teiste foorumi liikmete postituste sobilikkuse üle arutelu avamine) ning moderaatorite tegevuse avalik arutelu on keelatud. Kui leiate postituse mis teie arust ei sobi teemasse või foorumile, siis tuleb sellest teada anda privaatsõnumiga moderaatorile või administraatorile. Rahulolematuse korral moderaatorite tegevusega – samuti sellest teada anda privaatsõnumiga kas moderaatorile või administraatorile.
Dietrich - read only 2 päeva.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Veidi siis üle tüki aja siia teemasse ka pisut foorumist endast.

Sai siis üles pandud kasutaja Combat poolt lahkelt pakutud uus logo. Mulle meeldis. :wink: Loodetavasti ehk ka enamikule.

Kujundusliku külje pealt on asi paranenud veel ka selles mõttes, et üles pandud hulk uusi avatare. Neist üks (II Maailmasõja teema) on lahkelt kasutaja zippolino saadetud. Teised on ka juba ammu mulle saadetud, aga nüüd enam isegi ei mäleta, kes kasutajatest. Ning neid on veel. Lihtsalt pildid tuleb vähe väiksemaks teha, et teistega kokku sobiksid.

Nende uuenduste peale pean tunnistama, et ise olen üsna laisk olnud väliste asjade peale rõhumisel. Tahaks nagu üldse kuulda, mida rahvas selle kujunduse külje pealt arvab. Kas peaks olema mitmeid erinevaid kujundusstiile, millede vahel saaks valida? Üldse militaarsem kujundus? Või mis sel alal kellegi jaoks üldse oluline on...

Kui on :roll:

terv

Toomas
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Uus logo on parem, kui vana, täitsa kena.
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Mercher
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 29 Sept, 2004 18:08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mercher »

hugo1 kirjutas:Uus logo on parem, kui vana, täitsa kena.
Milline uus logo? Foorumi :?:
We're all God's people
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan2.gif[/img]
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Mercher kirjutas: Milline uus logo? Foorumi :?:
Just-just :wink:

Väike vihje neile, kes endiselt näevad vasakpoolses ülemises nurgas lennuki pilti - tegemist ilmselt teie lokaalsest cache'ist võetud logoga - vajutage nuppu refresh. Ja uus maailm avaneb teie ees :P
Mercher
Liige
Postitusi: 172
Liitunud: 29 Sept, 2004 18:08
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Mercher »

Tänud :D Refresh-nupp teeb imet 8)
We're all God's people
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan2.gif[/img]
kari lumppio
Liige
Postitusi: 312
Liitunud: 30 Mär, 2005 9:46
Asukoht: Espoo, Soome
Kontakt:

Postitus Postitas kari lumppio »

Tere päevast!

Kas sellel foorumil on võimalik "tehniliselt" selline lahendus:
et mina näiteks võiksin valida mõne kasutaja kelle postitusi ma absoluutselt ei taha vaadata. Lihtsalt klikiksin tema ära ja selle järgi ma selle isiku postitusi ei enam näeks ekraanil. Oleks nagu kergem ignoreerida sellist mida ei kunagi näegi. Ja valik oleks siis minu, mitte administraatori (nagu nüüd, nimelt kasutaja kustutamine/read-only karistus).

Lugupidades,
Kari
MOrav
Liige
Postitusi: 2150
Liitunud: 28 Dets, 2004 20:45
Kontakt:

Postitus Postitas MOrav »

See meeldiks mulle ka... esialgu ühe ümberkehastuva seltsimehe puhul...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Tere-tere!

Kahjuks phpBB mootor sellist Ignore funktsiooni ei sisalda. Ja minule teadaolevalt ei ole ka selle jaoks add-on'i kirjutatud. :cry:

Kui keegi teab mõnda sellist, siis andku teada. Või soovib mõni suurema php kogemusega inimene äkki ise sellise kirjutada :roll:

Igatahes installeeriks selle siia kindlasti. Seni tuleb aga teiste vahenditega sedasorti isenditega võidelda...
andrus
Liige
Postitusi: 4353
Liitunud: 02 Juul, 2004 11:39
Kontakt:

Postitus Postitas andrus »

kas avatari suurus on ka kuidagi reglementeeritud ? praegu siin mõne mehe avatar võtab veerandi ekraanilaiusest ära. Ma saan muidugi aru, et muude mehelikkuse tunnuste alaareng nõuab võimalikult suurt avatari, aga ikkagi võiks ju mingi avatari suuruse paika panna, siis jääb vähemalt minusuguste irin selle koha pealt ära.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Hetkel on avatari maksimaalsed lubatud mõõdud 180x180 pikselit. Foorumi galeriis olevad avatarid on siiski väiksemad. Enamasti 90x90 või siis mõni mõõt veidi erinev...

Hetkel on veel foorumil ka probleeme mõnede avataride kuvamisega (muuhulgas ka näiteks minu oma :oops: ).

Põhimõtteliselt võib seda avataride max suurust veel alla tõmmata küll. näiteks 110x110 peale...
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

kari lumppio kirjutas:Kas sellel foorumil on võimalik "tehniliselt" selline lahendus:
et mina näiteks võiksin valida mõne kasutaja kelle postitusi ma absoluutselt ei taha vaadata.
Estoloog kirjutas:See meeldiks mulle ka... esialgu ühe ümberkehastuva seltsimehe puhul...
Selleks on ekraani paremas servas kerimisriba (Scroll Bar) :wink:
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Hinnavaatluse foorumis http://foorum.hinnavaatlus.ee/index.php on vist selline asi täiesti olemas -- seal on iga postituse kõrval i-tähega nupuke selgitusega "Lisa ignoreeritav kasutaja". Kuidas see täpselt toimib, pole veel proovinud :oops: :!: Foorum samuti phpBB mootori peal.
Kasutaja avatar
Troll
Liige
Postitusi: 3173
Liitunud: 08 Okt, 2004 16:59
Asukoht: Viljandi
Kontakt:

Postitus Postitas Troll »

Kapral Karu kirjutas:Hinnavaatluse foorumis http://foorum.hinnavaatlus.ee/index.php on vist selline asi täiesti olemas -- seal on iga postituse kõrval i-tähega nupuke selgitusega "Lisa ignoreeritav kasutaja". Kuidas see täpselt toimib, pole veel proovinud :oops: :!: Foorum samuti phpBB mootori peal.
Ma juba küsisin seda HV adminnilt, seda pidi lihtne lisada olema. Aga praegu tal lihtsalt ajapuudusel pole võimalik õpetada, lubas väheke hiljem.
Hea võidab alati kurja - kes võidab, see ongi hea!
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

selle funktsiooni lisamiseks on olemas mod phpbb2 kodulehel, mille olemasolust kasutaja taz mind lahkelt informeeris. Tõmbasin selle ning üritasin teda installida selle modide automaatinstalleriga, aga sellega see millegipärast ei õnnestunud.

Kuna hetkel asun esiteks kaugel maal ning teiseks - vaba aega netis istuda on nulli lähedaselt, siis jäävad edasised katsetused selle modi installiks novembrisse
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist