Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnistus

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
AMvA
Liige
Postitusi: 3540
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas AMvA »

Vanahalb, mis selles artiklis on väär või kommunistlik?
AndresTy
Liige
Postitusi: 957
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas AndresTy »

AMvA kirjutas:Vanahalb, mis selles artiklis on väär või kommunistlik?
Vaata, Darwinil on sarnane habe nagu oli ka Marxil...sulaselge kommunismi ülistamine käib ju :lol: Sama hästi oleks nad võinud ju sinna Marxi pildi panna, aga nagu siin juba teada anti on kommunism hästi salakaval ja varjamiseks pandi hoopis Darwin.
Viimati muutis AndresTy, 13 Veebr, 2021 19:56, muudetud 1 kord kokku.
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
Runkel
Liige
Postitusi: 2831
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Runkel »

Akf vanahalvale: ei leia mina toda eurokommunismi ei siin ega sealpool lahte. Aga see, et sul on läbilöögivõimet nii Soomes kui ka aserite maal, hindan ma väga kõrgelt!
Kasutaja avatar
Kilo Tango
Liige
Postitusi: 9129
Liitunud: 14 Aug, 2008 15:40
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Kilo Tango »

AMvA kirjutas:Vanahalb, mis selles artiklis on väär või kommunistlik?
Tahaks ka teada.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Madis Reivik »

Arulage pläma ja täielik sigadus on "kommunismi" silti igale poole kleepida ja sellega labastada ja lahjendada selle värdjaliku süsteemi tekitatud laibahunnikut.
Vanahalb, ära rohkem vaeva näe, me räägime eri keeltes vist.
Kasutaja avatar
wudu
Liige
Postitusi: 852
Liitunud: 05 Nov, 2005 21:47
Asukoht: Rakvere, Kondivalu
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas wudu »

Selles artiklis ei ole midagi valesti.
Kuid see artikkel on selgelt seotud autori maailmavaatega.
Ning kui juba on tegemist maailmavaatega ja sellest lähtuva hinnanguga, ei saa rääkida objektiivsusest.

Igasugune info on tegelikult kallutatud kuhugi poole. See on loomulik.

Aga jamaks läheb, kui artiklil on selgelt sellise tooniga, et "õiged inimesed mõtlevad just nii aga kõigil teistel on midagi viga"
Kui võtta mingi Stalini aegse ajalehe juhtkiri, kus kirutakse mingeid N Liidu vastaseid ja asendada ainult mõned laused ... Noh, "Imperialismi käsilane" asendada "Venemaa mõjuagendiga", "Kodanlik natsionalist" asendada "parempoolse demagoogiga", N Liit asendada artiklis Euroopaliiduga, siis võib selle Stalini aegse juhtkirja trükkida vabalt meie "peavoolumeedias" ja kiruda neid "euroskeptikuid". Artikli nii öelda, toon oleks täpselt üks ühele.
Me oleme ju siin, et isamaad kaitsta. Aga prantslased on ju ka siin, et oma isamaad kaitsta. Kellel siis õigus on?
Erich Maria Remarque “Läänerindel muutuseta”
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Madis Reivik »

Kurat kuidas on võimalik mitte vahet teha ja ikka lolli mängida ?

Bolshevikud nottisid maha sada miljonit inimest. Euroopa liit on maailmas kõige kõrgema tasemega elukoht. Paralleele tõmmata saab ainult demagoog ja troll.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2632
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas vanahalb »

Krt, inimest ei pea tingimata füüsiliselt maha nottima. Kui sulle iga päev korrutatakse et siga oled siis kasvavadki harjased selga. Akf Madis Reivik peab ilmselt silmas materiaalset elatustaset aga see ei ole kõige olulisem.
Soomlastel on vähemalt see aspekt paigas et keegi ei keela olla vanakooli kommunist. Neid ongi seal. Samamoodi pole probleemi kui neonatsid tahavad korraldada marsi läbi kesklinna. See pole nii laialt reklaamitud kui LGBT rahva marsid kuid üksaasta lugesin teatava imestusega sellest ajalehest. Fotod olid ka, tüübid adolfiaegsetes mundrites ja hulk politseinikke turvamas. Ma ei tea, võib-olla on see neil iga aasta. Ei suhtle selle seltskonnaga. No aga proovigu keegi korraldada midagi sellist Tartu kesklinnas või Münchenis. Parem ärgu proovigu kui arvestada seda mis seakisa läks lahti juba Alfred Rosenbergi näituse peale või mis hala toimub Sinimäe mälestusürituse ümber.
Sellist riiki mis kuskilt väljaspoolt tulnud ettekirjutusi järgib ei saa tõsiselt võtta.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Madis Reivik »

Ehk siis Rosenbergi näituse ärakeelamine (väikekodanlik lollus ja hirm) = bolshevike massihauad.

Kui nüüd paluks ÜHTE viidet allikale kus sulle selgitatakse et "sa oled siga" siis oleks kõva sõna küll aga need hääled vist su enda peas.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2632
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas vanahalb »

Rosenbergi näituse ärakeelamine põhjus polnud mitte väikekodanlik hirm ja lollus vaid välisriigist tulnud suunised. Seda mainiti ka toonases meedias.

Minu "seaks" nimetamisele viitamisega on keerulisem sest massimeedias olen ma oma nimega üsna harva figureerinud. Konkreetselt "siga" pole öeldud. Facebooki sarnaseid asju mul ei ole ega tule.
Personaliseerimata etteheiteid on aga küll ja veel. Vaata arhiivist kasvõi viimase 10-15 aasta presidendi uusaastakõnesid. Kui maotäit ei tulnud oli hästi läinud. Ma ei tea kes seda jama neile kirjutas. Olen ikka vahel mõne teise riigi uusaastakõnet ka vaadanud ja sellist stiili küll pole täheldanud.

Või kes sellele Vao riigipäevahoonele tule otsa pani? Presidendi ja peaministri arvates eesti rahvas. Ma ei tea, võib-olla ma ise sest süüdlast pole ju leitud?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36572
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Kriku »

vanahalb kirjutas:Või kes sellele Vao riigipäevahoonele tule otsa pani? Presidendi ja peaministri arvates eesti rahvas. Ma ei tea, võib-olla ma ise sest süüdlast pole ju leitud?
Arutelu on teemast väljunud :|
Harald Hirmus
Liige
Postitusi: 237
Liitunud: 10 Dets, 2014 19:27
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Harald Hirmus »

Ajakirjanduse kallutatust ei pruugi alati selgitada, millest kirjutatakse, vaid millest jäetakse kirjutamata. Konkreetselt toon näite:
Reedel, 12. veebruar toimus "Kapo" ees meeleavaldus, mille korraldasid konservatiividja oli protestiks väidetava prokuratuuri sekkumise vastu riigi asjadesse. Kusjuures isegi tv3 tegi asjast uudise(ilmselt tundus uudiseväärne üritus). ERR, täpsemalt "Aktuaalne kaamera", mis peaks olema neutraalne saade ja peaks kajastama päevakohaseid uudiseid, mainis asja ainult saate ajal alljooksvates subtiitrites. Samas tehti uudis, kuidas tuli välja uus ajakirjanduslik dokumentaalfilm: "Kuidas ma vihkama hakkasin" eesti neonatsidest.
Kallutatud info jagamine või mitte, las jääb iga inimese enda arvata.
Taaniel Tina
Liige
Postitusi: 940
Liitunud: 07 Nov, 2012 9:54
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Taaniel Tina »

Tähendab, et TV3 on kallutatud, kuna ei kajastanud oma saates Eesti neonatse???
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3343
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Ajakirjandus on meie ajastu au, mõistus ja südametunnist

Postitus Postitas Madis Reivik »

Miks EKRE ja SAPTK tunnevad ennast puudutatuna kui neonatsidest saade tehakse ?

Muuseas, nädalavahetuse jutusaates mainiti et proks oli oma tegevused ajastanud PEALE referendumihääletust, hääletuse edasilükkamine ei olnud proksi teha.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist