Propaganda Eesti Kaitseväes

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
Vasta
isonts
Liige
Postitusi: 481
Liitunud: 06 Aug, 2004 13:48
Asukoht: Võru
Kontakt:

Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas isonts »

Kuna moderaatorid Kremli trollide teemast selle osa maha lõikasid siis võiks propagandast Eesti Kaitseväes eraldi teemas arutada.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas Kriku »

Palun lahkesti.
Dr.Sci kirjutas:siinkohal, kui mu laps aastaid tagasi käis kaitseväes, siis enne riigikogu valimisi see iganes kes nende rühma juhandas pidas poliitilise loengu teemal miks EKRE on halb ja keda tohib ja keda ei tohi valida (Vahipataljon) ... pole tahtnud siiani seda mainida.
isonts kirjutas:Ma olen ise ka vait olnud, aga kuna üleeelmine postitaja mainis valimis eelset ajupesu ja hoiatusi EKRE valimise eest vahipataljonis siis meenub ka minule aastate tagune valimisperiood, kus koosolekutel hoiatati EKREt valimast. Ma ei pööranud tookord sellele erilist tähelepanu, kuna olin loomult apoliitiline. Pidasin seda Haigemaja sündroomiks. Kellegil oli juba tookord hirm EKRE võimule pääsemise ees.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas Mudakoon »

Olen kah mõne aastakese teeninud ja ka erinevates üksustes ( Olümposel otseselt mitte :) ) , aga ei suuda meenutada "keelamist ega käskimist" seoses valimistega. Vähemalt tegevväelaskonna hulgas.... :dont_know:
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Nibelungen
Liige
Postitusi: 478
Liitunud: 26 Veebr, 2005 22:49
Asukoht: Läänemaa
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas Nibelungen »

Võimalik, et mõni kaader oma arvamust rõhutab mõne erakonna või selle esindaja suhtes. 2010 seletati reljeefsete sõnadega kui palju halba on teinud universaalne minister ligi. Samas Aaviksoo oli väga lugupeetud isik kaadri poolt.
KategorieC
Liige
Postitusi: 728
Liitunud: 01 Aug, 2006 17:19
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas KategorieC »

Mulle tundub et teema pealkiri on eksitav. Pigem "Poliitika kaitseväes". Propaganda all oleks oodanud arutelu sellest kuidas kuskil keegi on rääkinud kui hästi kõik on ja kuidas kõik on maailma parim, kuigi võibolla on põhjust ka vastupidi arvata.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas Kriku »

Propagandat on igasugust. Ka defetistlik propaganda on propaganda.
AndresTy
Liige
Postitusi: 940
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas AndresTy »

Aga kasvõi üks poliitiline suunamine kaitseväes on halb lugu. Veel hullem, kui seda teha tervele rühmale.
Kas tegemist oli sihipärase suunamise või kes iganes seda rühma juhendas (oli sees siis ajateenija või tegevväelane), isikliku arvamusega, seda pole paraku võimalik Dr.Csi postist välja lugeda. Kui keegi teeb oma poliitilistest sümpaatiatest lähtuvalt "selgitustööd" siis ei pruugi see veel propaganda olla. Iseenesestmõistetav on, et sellises ametis olles peaks selliste avaldustega ettevaatlik olema - mine tea, kuidas see pärast 180 kraadi ära väänatakse. Ja väänatakse asi hoopistükki selle, keda kritiseeriti, enese propagandaks - et näe, Heremi kaitseväes tehakse sihikindlalt meie omade vastu propagandat!
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
isonts
Liige
Postitusi: 481
Liitunud: 06 Aug, 2004 13:48
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas isonts »

Minu oma kogemus jääb küll aastate taha ja seetõttu detaile täpselt ei mäleta, aga mulle on meelde jäänud need manitsevad kõned, mis hoiatasid Kremlile kasulike idiootide valimise eest. Mida siis ka mõned EKRE poliitikud ka olid ja mõned ka siiani on.
Häris mind see selle tõttu, et need ei olnud omavahelised vestlused valimistest või poliitikast üldse. Kui selliseid loenguid peetakse siis tundub, et need on kellegi poolt suunatud.
Huvitav oleks teada, kas seekordsete valimiste eel samamoodi aktiveeriti loengud, kus sai nagu muuseas Kremlile kasulike idiootidest rääkida ja hoiatada Eestit tabava EKRE ike eest.
Poti soldat
Liige
Postitusi: 1716
Liitunud: 02 Dets, 2012 12:44
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas Poti soldat »

Teema pealkirja lugedes mõtlesin et kas kellelegi on patriotismi rõhutamine Kaitseväes hambusse jäänud, või ei sobi õhtune Aktuaalse Kaamera vaatamine mis vähemalt minu ajal ajateenistuses toimus. Sisu lugedes aga paistab et tegelikult on teemaks Eesti Kaitseväes Naised Saunas Rääkisid.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas Kriku »

Tühi loba ja poliitlahmimine kärbitud. AKF KVJ sõnavõttude kohta käiva liigutasin KVJ intervjuude teemasse: viewtopic.php?t=40906&start=120
mongol
Liige
Postitusi: 1296
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas mongol »

Dr.Sci kirjutas:siinkohal, kui mu laps aastaid tagasi käis kaitseväes, siis enne riigikogu valimisi see iganes kes nende rühma juhandas pidas poliitilise loengu teemal miks EKRE on halb ja keda tohib ja keda ei tohi valida (Vahipataljon) ... pole tahtnud siiani seda mainida.
Siinkohal aitaks aastaarv ja üksus, st mis numbriga kompanii. Mõni mäletab, kes siis rühmade-kompaniide juhtkonnas olid ja oskab hinnangut anda, kas väitel on tõepõhja all või asi on mälestusena lihtsalt võimendunud. Klassi ees huumorit tehes on alati mõni helves, kes seda hinge võtab ja alles hiljem seda kuidagi oma prisma kaudu defineerib.
professional retard
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas mart2 »

Meenutab lugu nõuka ajast, kui õpetati "kahtlase" anektoodi või muu jutu rääkimist -

" Olin saunas. Pesin pead ja silmad-kõrvad olid vahtu täis - ei näinud KES rääkis ja KUIDAS see täpselt oli, kuid oli VIST umbes nii ... ja jutt läheb edasi... "
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: Propaganda Eesti Kaitseväes

Postitus Postitas Madis Reivik »

Ei tule aastaarvu ega kompaniid. Ei tule ka elvise suguste sigade kohta mingit kommentaari.

Ja 2014 või 2019 valimistel polnud veel ekre oma tõelist palet avaldanud seega see venelembus polnud nii avalik.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist