Kus saaks lasta õmmelda/osta KV vormi?

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
deicide
Uudistaja
Postitusi: 3
Liitunud: 25 Aug, 2015 10:38
Kontakt:

Re: EOG Vormiriietus

Postitus Postitas deicide »

Kas sohni teebki meie eriüksustele riideid?
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1742
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EOG Vormiriietus

Postitus Postitas maksipoiss »

Kodulehel nagu viitaks sellele ,et see nii on. No näiteks siit saaks ka sellise firma värkihttps://www.nightgear.co.uk/en-UK/Crye- ... r=Multicam. Hirmsa hinnaga ikka :scratch:
ints999
Liige
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Sept, 2012 16:09
Kontakt:

Re: EOG Vormiriietus

Postitus Postitas ints999 »

Ma ei tea küll kui kvaliteetsed need on aga Clawgear-i riided võiks ka arvestatav alternatiiv olla. https://www.clawgear.com/b/en/Garments/171/ Odavamad ka veidi...
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1742
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: EOG Vormiriietus

Postitus Postitas maksipoiss »

Need juba olemas. Kvaliteet väga hea, aga puhtalt enda muljete põhjal järgmised telliksin nr. suuremad kui mõõdutabel ette näeb. Täpselt parajad kipuvad põlvedest pooma liikumisel.
Põhjapõder
Uudistaja
Postitusi: 22
Liitunud: 19 Mai, 2015 19:57
Kontakt:

SRS kompanii

Postitus Postitas Põhjapõder »

Tere.
Küsimus siis selles et, kas SRS kompanii toodab ka Eesti digi talve vormi?
Kasutaja avatar
AlexV
Liige
Postitusi: 30
Liitunud: 18 Mär, 2014 20:13
Kontakt:

Re: Eesti digilaik

Postitus Postitas AlexV »

Tere.
Ei hakkanud uut teemat tegema.Kas keegi teab kui palju seal m2 hind umbes maksab?

Tänud
pedro
Uudistaja
Postitusi: 26
Liitunud: 26 Mai, 2012 16:11
Kontakt:

Re: Eesti digilaik

Postitus Postitas pedro »

Digilaigus kileriiet müüakse Kangadžunglis. Meeteri hind on 16 eurot.
cho1sen
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Jaan, 2016 22:15
Kontakt:

Tuvastada ja ostu soov

Postitus Postitas cho1sen »

Tervist sooviks tuvastada sellist jakki/fliisi,ning ka baretti.soovitage kust saaks sellist tellida(*srs kompaniil ei olnud)
Manused
Snapchat-4420338768096633732.jpg
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Tuvastada ja ostu soov

Postitus Postitas Walter2 »

Kaitseväe aktiivses kasutuses olevaid vormielemente valmistab ainult lepinguline hankepartner ning teistel on nende järeletegemine keelatud.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
ints999
Liige
Postitusi: 248
Liitunud: 05 Sept, 2012 16:09
Kontakt:

Re: Tuvastada ja ostu soov

Postitus Postitas ints999 »

Ja minu teada peaks Kaitseväe ametlike vormielementide kandmise õigus olema samuti ainult tegevteenistujatel. Mida postituse autor ilmselgelt pole...
cho1sen
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 10 Jaan, 2016 22:15
Kontakt:

Re: Tuvastada ja ostu soov

Postitus Postitas cho1sen »

ints999 kirjutas:Ja minu teada peaks Kaitseväe ametlike vormielementide kandmise õigus olema samuti ainult tegevteenistujatel. Mida postituse autor ilmselgelt pole...
Seda tean kuna olen ise Viru maleva liige ja selle aasta lõppus 1.jalaväe patalioni.Ning on väljastatud mulle vorm ja käin kaitseliidu õppustel,ning võin kanda seda kv üritustel.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Tuvastada ja ostu soov

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Lisan ka seda, et "sõjaväekaubastut" Eestis ei ole ja sestap pole sul KV fliisi ega baretti tõesti mitte kusagilt hankida :|

P.S. ja olgu fliisiga kuda on aga seda baretti pole sul isegi õigust kanda (sõltumata sellest, on seal Scoutsi embleem või pole)
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV vormi?

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Barette ja muid mütse õmbleb muidu Velmard Tondi ärikeskuses
https://velmard.ee/

Minu keskmisest suurema koluga on nad hakkama saanud ja tegid ka eritööna. Bareti ka.
Seal on ametis sellised vanemad prouad, kellega viisakalt suheldes tehakse kõik ära.

Hetkel on minu käes oleva digivormi valmistaja Profiline ehk Klementi. Erimõõdus välivormi õmbleb ka seesama SRS.
Tasuks uurida selle termojaki valmistaja välja.

SRS põhitegevus on siiski rätsepaõmblus ja tavavorm, kuid nad ei sülita ka pisematele töödele - nt 10 euro eest õmmeldi muidu headele, aga lühikesevõitu välivormi pükstele jupp vahele jah.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV vormi?

Postitus Postitas Walter2 »

Kapten Trumm kirjutas: Hetkel on minu käes oleva digivormi valmistaja Profiline ehk Klementi.
Oleme siiski täpsed - firma nimi on Profline ning ühine tee Klementiga katkes neil juba 20 aastat tagasi.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
istorik
Liige
Postitusi: 1042
Liitunud: 02 Mär, 2004 17:36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kus saaks lasta õmmelda/osta KV vormi?

Postitus Postitas istorik »

SRS Kompanii OÜ on lõpetanud tegevuse. Kas keegi teab, milline ettevõte pakub sarnast teenust?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist