Iraak

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Vasta
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Minu sügav delfilik kaastunne inimesele, kes piiras iraaklaste demokraatlikku vabadust teineteist õhkida.
Martään
Liige
Postitusi: 266
Liitunud: 10 Nov, 2004 16:40
Kontakt:

Postitus Postitas Martään »

canislupus kirjutas:Minu sügav delfilik kaastunne inimesele, kes piiras iraaklaste demokraatlikku vabadust teineteist õhkida.
Nojah, eks inimloomi olegi siin maamuna peal juba liiga palju.

Tegelt ka.
Kasutaja avatar
Ogre
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 17 Apr, 2005 8:06
Kontakt:

Postitus Postitas Ogre »

Krt kui nüüd hakata ajama vandenõuteooriat siis kas ikka poodi? Näidati ainult nööri kaela panemist ja siis hiljem nö laipa? Kuidas on võimalik et kirpe täis Saddam Hussein saadi kätte kusagilt maa seest august aga Osama bin Ladenit pole siiani kätte saadud? Husseinil oleks pidanud ka vajalike rahalisi vahendeid leiduma et kindlustada omale ohutu pääsemine ja uus identiteet.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Hussein tegi erinevalt binlaadenist ühe jämeda vea, lootes ilmselt võimsa vastupanusõja puhkemist ja tuhast tõusmist. Tegelikult oleks pidanud sõja lõpu segadust kasutades vaikselt Iraagist jalga laskma ja leidma endale mingi inimtühja ja raskesti ligipääsetava pelgupaiga. Mitte redutama mingis maja tagahoovis, kus iga elanik võis ta peale koputada. Ilmselt tänu koputamisele ta kättte saadigi. Binlaaden asub sellistes kohtades, kus kedagi nägemas pole, kus ameeriklaste tehnoloogiast pole suurt kasu ja kus ümber on ainult lojaalsed inimesed, kes tunnevad maastikku ja kohalikke olusid mistahes SF meestest paremini.

Võimalik, et vana ei adunud ka reaalselt olukorda, oli laksu all vms - tema vähest reaalsustaju näitasid ka peetud lahesõjad, kus 1991 saatis ta oma armee vältimatusse surma - või uskus ta tõsimeeli vene polkovnikute sonimisi, et ta peksab koalitsiooni India ookeani?

See vägikaikavedu ameeriklastega lõpeb suurema sõjaga. Iraani ajatollad on ilmselt liiga laksu all, et sellest adekvaatselt aru saada. Kord tuleb ka nende tunnike.

Saddami kohta aga aretavad kirjutamisest palka saavad kodanikud mitmeid vandenõuteooriaid (analoogselt gravitatsiooni eitamise ja Kuu puudumisega). Raha peab ju kuidagi teenima, pööbel röögib kaasa ja kõigil on tore. Analoogselt lendasid 9/11 Pentagoni "tiibraketid" jne....alkaiida käes on vaat et sada vene kohvertuumapommi......ja muid lollusi.
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

Võimalik, et vana ei adunud ka reaalselt olukorda, oli laksu all vms - tema vähest reaalsustaju näitasid ka peetud lahesõjad, kus 1991 saatis ta oma armee vältimatusse surma - või uskus ta tõsimeeli vene polkovnikute sonimisi, et ta peksab koalitsiooni India ookeani?
1991.aastal uskus ta ameeriklasi kes lubasid et ei sekku,kui Iraak Kuweiti ründab.
"Ja kui kôik teisedki valed,mida partei oli kinnitanud,heaks kiideti-kui kôik lood olid ühesugused-pidi vale minema ajalukku ja muutuma tôeks."
George Orwell,1984
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Nojah, samas peab tõdema, et alates 1990 septembrist toimunud vägede kogumine Saudi-Araabiasse sellises mahus ei saanud olla mingiks saladuseks. Miks siis ikkagi uskus ta lubadusse, kui oli kindlaid andmeid, et ameeriklased teostavad massilist vägede koondamist ning miks ta ei reageerinud Bushi ultimaatumile ning ei pakkinud kotte Kuveidist kokku? Ta oleks päästnud oma armee puruks peksmisest ja sellega oma staatuse Lähis-Idas. On selge, et selliseks vägede koondamiseks kulub kuid ja see tilgub igalt poolt välja.

Kahtlane, et peale taganemist Kuveidist oleks teda rünnatud.

Võib ju spekuleerida selle üle, kas ta teadis vägede koondamisest või mitte, kuid sellises mahus vägede liikumine ei jää märkamata ka kõige viletsamale luureteenistusele, samuti ulatus Iraagi radarite tegevusulatus piisavalt kaugele, et märgata Pärsia lahele kogunenud sõjalaevade armaadat, tavalisest tihedamat kaubalaevade liiklust ning järsult kasvanud õhuliikluse aktiivsust piirkonnas. See ei saanud olla mingi saladus, et käib reaalsete vägede kogumine ja see ei olnud saladus (nt massiline rahvuskaardi mobiliseerimine USA-s).

Kaks varianti
1. ta uskus tõsimeeli oma vene "nõuandjate" udujuttu, et ameeriklastel pole shanssi
2. ta uskus, et suudab algatada Pärsia lahe regioonis üleüldise dzihaadi ning ameeriklased ei julge rünnata

variant, et ta uskus ameeriklaste lubadusi ja ei teadnud /ei taibanud mõtet, et kogutakse suuri vägesid, ei ole eriti tõenäoline - nii terve mõistusega olukorda analüüsides...

Ei olnud mingi saladus, et 1990-1991 olid vene sõjaväelased seda meelt, et tuleb üks vägev sõda, kus vene relvad taastavad oma au. Ka Eestis usuti tõsimeeli (vene propa mõju all), et Saddam teeb koalitsioonile ata-ata.

Variandi 2 kasuks räägib asjaolu, et vanal oli sõjaks vähe ettevalmistusi tehtud, isegi lennukid seisid lennuväljadel maskeerimata paraadrivis nagu 22.juuuni 1941 NSVL-s.
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

Leidsin huvitava lingi.
http://www.filecabi.net/video/kids-run-water.html

Vabastajad?
"Ja kui kôik teisedki valed,mida partei oli kinnitanud,heaks kiideti-kui kôik lood olid ühesugused-pidi vale minema ajalukku ja muutuma tôeks."
George Orwell,1984
caudillo
Liige
Postitusi: 141
Liitunud: 18 Dets, 2006 21:39
Kontakt:

Postitus Postitas caudillo »

pigem on need sellised noored minuvanused poisid, kes on ajateenistuses ja neid absoluutselt ei koti sealne olemine ja teiste heaolu. neid videosid on väga palju, kus USA sõdurid nokivad iraaklaste, eriti pisikeste kallal. näiteks kui nad õpetasid lastele ütlema fraasi:" FUCK IRAQ!" no, mõnedel on kohe selline dilemm, mis teha.
Pro patria, pro liberate, pro grex!
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

1.Iraagis pole USA ajateenijaid!!

2.Mis seal videos nii hirmsat oli? Need lapsed oleks ilmselt jooksnud selle veoauto järel ka siis, kui veepudelit poleks näidatud.

Samahästi võib küsida selle pildi kohta
Pilt

Kas vabadusvõitlejad?
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

uusmario kirjutas:1.Iraagis pole USA ajateenijaid!!

2.Mis seal videos nii hirmsat oli? Need lapsed oleks ilmselt jooksnud selle veoauto järel ka siis, kui veepudelit poleks näidatud.

Samahästi võib küsida selle pildi kohta
Need lapsed jooksid ikka selle auto järel kuna oli vôimalus saada pudelitäis puhast joogivett.Autokastis istusid täiskasvanud inimesed kes tundsid ilmset lôbu väikese lapse jooksutamisest.Ka kutsuvad need kes seal klipis autokastis lösutasid ennast vabastajateks.
Vabastaja on nagu rohkem inimene kes tuleb oma vabast tahtest ja suurest murest selle nn vabastatava suhtes.Kui paljud meist läheks oma eluga riskima rahva eest keda me pôlgame ja vihkame?

Aga sa ei peagi seda klippi häirivaks pidama uusmario,samamoodi ei saa pedofiil aru et ta oleks midagi valesti teinud.
"Ja kui kôik teisedki valed,mida partei oli kinnitanud,heaks kiideti-kui kôik lood olid ühesugused-pidi vale minema ajalukku ja muutuma tôeks."
George Orwell,1984
uusmario
Liige
Postitusi: 1355
Liitunud: 28 Aug, 2005 20:30
Asukoht: järvamaa

Postitus Postitas uusmario »

Mingil seletamatul ja salapärasel moel, ei pea ma videot "vabastajate" auto järel jooksvatest lastest pooltki nii häirivaks, kui vabadusvõitlejate tekitatud tsiviilisikute verejärvi.Vähemalt jäid auto järel jooksjad elu ja tervise juurde.Nt sellel vabadusvõitlejate teel jäänud 5-7aastasel lapsel nii hästi ei läinud Pilt

Eks igaüks peab erinevaid asju häirivaks, sina seda autokasti klippi, mina tsiviilisikute tapmist ja sandistamist.

Aaa ja veel, pedofiil ma kohe kindlasti ei ole!
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40208
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Jälle läheb siin lahti kohalikele lapsnatsidele iseloomulik moslemi pommipanijate kiitmine. Sellised "vabadusvõitlejad" Iraagis tuleks tegelikult peale teolt või selgete tõenditega koos tabamist kohapeal maha lasta. Nii nagu WWII tehti, oleks neid tublisti vähem. Aga seal pannakse nad vanglasse :roll:
siss
Liige
Postitusi: 287
Liitunud: 09 Mai, 2005 23:56
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas siss »

pannakse 2 nädalas vangi, ja siis- vabandage härra pommiaevaja, mis sest et teid koos IED ja labidaga teeäärast kinni võtsime, nüüd olete vaba....
Kasutaja avatar
starkatter
Liige
Postitusi: 309
Liitunud: 06 Mär, 2005 13:49
Kontakt:

Postitus Postitas starkatter »

uusmario kirjutas:Mingil seletamatul ja salapärasel moel, ei pea ma videot "vabastajate" auto järel jooksvatest lastest pooltki nii häirivaks, kui vabadusvõitlejate tekitatud tsiviilisikute verejärvi.Vähemalt jäid auto järel jooksjad elu ja tervise juurde.Nt sellel vabadusvõitlejate teel jäänud 5-7aastasel lapsel nii hästi ei läinud Pilt

Eks igaüks peab erinevaid asju häirivaks, sina seda autokasti klippi, mina tsiviilisikute tapmist ja sandistamist.

Aaa ja veel, pedofiil ma kohe kindlasti ei ole!
Ma ei olegi öelnud et sinu pildigallerii mida sa siin järjekindlalt üles paned häiriv ei ole.Kui ma olen seda öelnud,siis palun too see välja.Mina pean väga häirivaks seda millise lingi ma siia välja panin,pealegi ei ôigustanud ma pommipanemist mitte kuskil.
Pedofiili näide nagu sa isegi vast aru saad,oli näide sellest kui erinevad on au ja väärtushinnangud.

kapten trumm:
Jälle läheb siin lahti kohalikele lapsnatsidele iseloomulik moslemi pommipanijate kiitmine. Sellised "vabadusvõitlejad" Iraagis tuleks tegelikult peale teolt või selgete tõenditega koos tabamist kohapeal maha lasta. Nii nagu WWII tehti, oleks neid tublisti vähem. Aga seal pannakse nad vanglasse
Kas sinu postitus oli mulle môeldud?
"Ja kui kôik teisedki valed,mida partei oli kinnitanud,heaks kiideti-kui kôik lood olid ühesugused-pidi vale minema ajalukku ja muutuma tôeks."
George Orwell,1984
canislupus
Liige
Postitusi: 1044
Liitunud: 14 Veebr, 2005 13:23
Kontakt:

Postitus Postitas canislupus »

Sellel pildil näeme me tegelikult ameerika imperialistlikku vereimejat, kes on oma makartistlikud kihvad löönud kaitsetu lapse kaela.
(andestust, ma just lugesin raamatut "Korea võitleb")
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 22 külalist