www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 02 Aug, 2021 20:48

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12203 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 814  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 21 Mär, 2016 13:55 
Foorumil
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 25171
Asukoht: Viljandimaa
Kallinev nafta ootab OPEC-i kohtumist.
Romet Kreek, romet.kreek@arileht.ee
Eesti Päevaleht
Tsiteeri:
Naftahind on otsekui tõmbetuule käes. Ühel päeval valitseb optimism, teisel pessimism.

Neljapäeval USA-s tasemel 40 dollarit barrelist sulgunud naftahind on 12 aasta madalaimalt tasemelt teinud enam kui 50% peadpööritava kasvu. Ka reedel jätkus hinnatõus, mis päädis 2016. aasta tippmargiga.

Hinnatõusu põhjus on idee, et naftat eksportivate riikide organisatsiooni (OPEC) liikmed ja ka naftakartellivälised maad nagu Venemaa võivad külmutadada nafta tootmismahu. See aitaks reguleerida turu pakkumise poolt.

Enam kui aastakümne madalaim naftahind oli USA-s 26 dollari ümber ja Londonis umbes 27 dollarit.

Kas 17. aprillil Katari pealinnas Dohas OPEC-i ja Venemaa veetud naftakartelliväliste tootjariikide kohtumisel jõutakse esimese üleilmset pakkumist piirava kokkuleppeni 15 aasta jooksul, on küsitav. Peale selle on ajaloos OPEC-i puhul piisavalt näiteid sellest, kuidas lepitakse kokku tootmise vähendamises ja siis petab mitu riiki salaja partnereid, tootes kokkulepitust rohkem naftat.

Juba mõnda aega on naftaturgu rõhunud hirm, et maailmaturule jõuab Iraani suurem naftatoodang, mis niigi üleküllastunud pakkumisega turul võib põhjustada uue hinnalanguse. Naftakartelli liige Iraan ei ole soovinud kuuldagi naftatootmise piiramisest, sest hiljuti sanktsioonide all olnud riik tahab taastada oma ajaloolise osa naftaturul.

Ka USA nafta ujutab maailmaturgu üle. USA on muutnud 40 aastat valitsenud energiapoliitikat ja alates möödunud aasta lõpust lubanud esimest korda naftaeksporti, sest USA-s on naftamahutid triiki musta kulda täis. USA nafta on jõudnud kõikjale maailmas, selleks tegi 31. detsembril otsa lahti väikese lastiga tanker Theo T.

Ajab kopsu üle maksa

„USA kasvav naftaekspordi maht ajab nüüd naftaturul kopsu üle maksa,” ütles konsultatsioonifirma Energy Aspectsi nafta peaanalüütik Amrita Sen Bloombergile. „Ekspordiaktiivsus aitab USA-s nafta hetkehinna tõusule võrreldes tulevikutehingute hindadega.”

USA naftaga lastitud tankerid on teel paljudesse maadesse, näiteks Prantsusmaale, Saksamaale, Hollandisse, Iisraeli, Hiinasse ja Panamasse. Naftakaupmeeste sõnul on viimasel ajal suurenema hakanud ka Euroopa ja Vahemere-äärsete maade nafta laovarud. USA nafta maailmaturule jõudmise kasuks räägivad madalad naftatorujuhtmete transpordikulud ja raudtee veotariifid. Ka tankerite prahtimishinnad on väikesed.

Siiski ei pruugi USA nafta pakkumine nii madalate hindade korral jätkusuutlik olla. Tugevamad naftakompaniid on investeeringuid märgatavalt vähendanud ja nõrgemad on maksejõuetud või selle seisundi lähedal. Näiteks USA-s on naftapuurtornide seni ulatuslikuna püsinud kasutus lõpuks pärast pikka vindumist kivina kukkunud. Kui Baker Hughesi andmetel oli mullu samal ajal kasutusel 1125 naftapuurtorni, siis läinud nädalal ulatus töötavate puurtornide arv kõigest 480-ni. Naftatootjad on töötajaid koondanud ja pankroti äärel olevatel ettevõtetel napib raha, et naftapuurtorne ka kõrgemate hindade korral taas tööle panna. Mõnes mõttes on see Saudi Araabia ja teiste turuosa kaitsmise pooldajate unelm nüüd realiseerumas. Suuremate kuludega ja nõrgemad tootjad peavad lõpetama.

Naftanõudluse poolel on endiselt suurimaks hirmuks Hiina aeglustuv majanduskasv. Sellest hoolimata on Hiina naftanälg ainult veidi taltunud.

Analüütikud unistavad, et Euroopa Keskpanga rahapoliitika lõdvendamiseks tehtud sammud võivad euroala nigelat majanduskasvu elavdada. See suurendaks ka naftanõudlust.

„Tunneli lõpus on näha valgust,” ütles Price Futuresi kütuseanalüütik Phil Flynn USA Todayle. Loodetavasti ei osutu see valgus vastu sõitva rongi tuledeks.

Samal ajal võib naftahinna tõus ennatlikuks osutuda. Sedasi arvab Oil Price Information Service’i analüüsijuht Tom Kloza. Ta usub, et naftahind liigub 50 dollari tasemest kõrgemale teisel poolaastal, kui asjaolu, et USA kildanafta tootjad tegevuse lõpetavad, hakkab lõpuks turule suuremat mõju avaldama ja suvine autosõidu tipphooaeg hakkab taltuma.

Nafta on endiselt üliodav

Kuigi hiljutine 50% hinnatõus võib tunduda võimas, on nafta endiselt üliodav.

Naftahind alles tõuseb 2009. aasta madalaima hinna lähistele, mis graafikul tehnilise analüüsi harrastajatele on lähim vastupanutase kõrgemate hindade ees.

Siiski ei pruugi ka varasemate põhjade vaatamisest kuigivõrd kasu olla.

„Varasemad põhjad on kindlasti olulised, kuid naftaturg on niivõrd manipuleeritud sõnavõttude, tootmise vähendamise ja suurendamise uudiste ning uute tulijate tulekuga, et tehniline analüüs praegusel juhul väga ei tööta,” kommenteeris LHV panga maaklertegevuse juht Alo Vallikivi.
Pilt

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 21 Mär, 2016 21:32 
Eemal
Liige

Liitunud: 01 Mai, 2014 12:20
Postitusi: 1657
Levada-keskuse uusima küsitluse tulemused: „Täielikult usaldab“ oma presidenti 21% venemaalastest ja „pigem usaldab“ 52% elanikkonnast, samas kui mullu olid need näitajad vastavalt 26 ja 57 protsenti. Vastajate hulk, kes Putinit „pigem ei usalda“ ja „üldse ei usalda“ on omakorda kasvanud – aasta eest oli selliseid 14%, nüüd 19%. Küsitlusele vastanutest 38% jaoks on Putin sümpaatne ja vaimustav (mullu 47%), 30% ei oska tema kohta midagi halba öelda. 15% vastanutest suhtub temasse neutraalselt, 8% ettevaatusega, 4% aga ei näe temast midagi head, tundes tema vastu vaid negatiivseid emotsioone. Samas toetab Putini jätkamist presidendina 65% venemaalastest (mullu 57%). Presidendina näeb kedagi teist alla neljandiku vastanutest ehk 22% (aasta tagasi 25%). Vastates küsimusele, mis Putini juures eriliselt köidab, vastati enim, et ta on kogenud (33%) ja ettenägelik (21%) poliitik; energiline, otsustav ja tahtekindel inimene (31%), kes kaitseb riigi huve (25%). Küsitluses osales 1600 inimest ning see viidi läbi 11.-14. märtsil Venemaa 48 piirkonnas."
http://www.bbc.com/russian/news/2016/03 ... vada_trust

Eesti energeetikaekspert Andres Mäe: ,,Venemaa suhtes kehtestatud sanktsioonide mõju on olnud arvatust teistsugune. Tootmine pole kukkunud, sest maksimaalselt on ära kasutatud olemasolevaid leiukohti ja puurauke. Sanktsioonid seevastu on suunatud põhiliselt uute leiukohtade kasutuselevõtu piiramiseks või raskesti kättesaadava nafta tootmisele. Kõige tõhusamalt on mõjutanud Venemaa naftasektorit see, et firmad ei saa enam väga soodsatel tingimustel ja pika aja peale välispankadest laenu. See rahastamise piirang on koos nafta odavnemisega mõjutanud sektorit kõige rohkem. Tõenäoliselt Vene naftafirmad on suutelised tootma ka maagaasi. Siin on tõsine rebimine ja poliitilise surve avaldamine juba märgata. Suuremad naftafirmad nagu Rosneft, Novatek ja teised tahavad oma osa saada maagaasi ekspordis. Konkurents ja surve võib lõppeda Gazpromi ekspordimonopoli piiramisega, avatakse eksporditurg ka teistele teistele või hakkavad need firmad Gazpromi kaudu maagaasi eksportima. Siin on küsimus hinnas ja sissetulekus, sest teised toojad ei taha Gazpromi mingil juhul nuumama hakata ja hinnas kaotada."
http://uudised.err.ee/v/majandus/eff7d5 ... maagaasist

USA Connecticuti osariigi politsei kahtlustab Vene miljardäri, 66aastast Šalva Tšigirinskit kohatus läbikäimises alaealise neiuga. Kahes sellises vahejuhtumis kahtlustatav Tšigirinski andis end ise politseile üles ja lubati kohtuistungini vabadusse 50 000 dollarilise kautsjoni vastu. Kohus algab 29. märtsil. Tšigirinski müüs 2010. aastal talle kuulunud 23,3 protsenti Sibir Energy aktsiatest Gazpromile ja pärast seda lõpetati uurimine tema omanduses oleva Moskva nafta- ja gaasikompanii väidetava maksupettuse üle. Londoni kõrgem kohus külmutas Tšigirinski varad Inglismaal ja Rootsis kuni kestab tsiviilkohtuvaidlus tema endise abikaasaga nelja lapse hooldusõiguse üle. Samuti Greenwichis elava eksabiaasa väitel on Tšigirinski ähvardanud teda tappa.
http://www.greenwichtime.com/policerepo ... 900962.php

Venemaa Föderatsioonis kasvas 2015. aastaks järsult vaeste arv – 3,1 miljoni inimese võrra. Venemaa statistikaameti andmetel elab Venemaal 19,2 miljonit vaest, ületades 2008. aasta taseme. 2014. aastal oli Vene Föderatsioonis 16,1 miljonit, 2013. aastal 15,5 miljonit, 2012. aastal 15,4 miljonit, 2011. aastal 17,9, 2010. aastal 17,7 miljonit, 2009. aastal 18,4 miljonit, 2008. aastal 19 miljonit, 2007. aastal 18,8 miljonit ja 2006. aastal 21,6 miljonit vaest. Vaeste arv moodustas Venemaa elanikkonnast möödunud aastal 13,4 protsenti (2014. aastal oli see 11,2 protsenti). Statistikas ei ole arvestatud Krimmi ja Sevastoopoli elanikkonda. 2016. aasta 1. jaanuari seisuga elas Venemaal 146,5 inimest.
http://www.gks.ru/bgd/free/b04_03/IssWW ... d06/53.htm


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 22 Mär, 2016 22:53 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Apr, 2006 16:49
Postitusi: 18305
Tsiteeri:
МОСКВА, 22 марта. /ТАСС/. Концерн ВКО "Алмаз-Антей" планирует во втором квартале текущего года оптимизировать штат сотрудников в целях экономии, под сокращение могут попасть до 30% работников. Об этом сообщил гендиректор концерна Ян Новиков. 
"Концерну как головной компании уже во втором квартале текущего года придется оптимизировать штатную численность своих работников. Планируемый объем сокращения штатной численности работников АО "Концерн ВКО "Алмаз- Антей" может составить до 30%", - сообщил Новиков журналистам. 
Сейчас, по его словам, концерн готовит "ряд мероприятий, связанных с переходом на режим жесткой экономии". "По отдельным направлениям в рамках этой задачи мы будем вынуждены идти на непопулярные меры", - отметил гендиректор концерна. 
"В рамках перехода на режим жесткой экономии концерном спланирован еще целый ряд других мер, о которых будет сообщено позднее", - добавил Новиков. 
При этом он отметил, что вне зависимости от этих планов, выполнение контрактных обязательств в рамках государственного оборонного заказа является "задачей особой важности". 
По словам Новикова, "вопрос экономии ресурсов в сложившейся ситуации стоит достаточно остро". Гендиректор "Алмаз-Антея" добавил также, что руководство концерна приложит "максимум усилий для того, чтобы сохранить и нарастить интеллектуальный, кадровый и производственный потенциал предприятия". 

http://forum.militaryparitet.com/viewto ... 94#p152094_________________
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 23 Mär, 2016 12:31 
Eemal
Liige

Liitunud: 23 Veebr, 2012 15:25
Postitusi: 533
iseseisva kaitsevõimega Soome president järjekordselt Putini kintsu kaapimas ning Soome külla kutsumas -
http://www.delfi.ee/news/paevauudised/valismaa/putin-ja-niinisto-kohtusid-moskvas-soomele-lubati-piir-kinni-hoida-putin-kutsuti-kulla?id=74021571
Kuigi paistab et ka sellest viimasel ajal kasu ei olnud - Sevtsenko kohtuotsuse avalikustamine ajastati just Niinistö-Putini kohtumise ajaks. Ning Niinistö neelas sööda alla - vaikis kui kult rukkis.
Peaasi, et bisness jälle käima läheks. Ka lubas Putin suuremeelselt põgenikukraanid kinni keerata, kui soomlased jälle sõna kuulama hakkavad.

Samas teatati ka Soome riikliku Fortumi 4miljardi suurusest investeeringust Venemaale -
http://www.aripaev.ee/uudised/2016/03/23/putin-fortumilt-venemaale-suurinvesteering

Vähemalt on Soome seisukohad teada ning ohu korral ei tohiks nende alalhoidlikus enam kellelegi üllatusena tulla.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 23 Mär, 2016 17:49 
Eemal
Liige

Liitunud: 19 Mär, 2014 13:31
Postitusi: 465
gooligan kirjutas:
Samas teatati ka Soome riikliku Fortumi 4miljardi suurusest investeeringust Venemaale -
http://www.aripaev.ee/uudised/2016/03/23/putin-fortumilt-venemaale-suurinvesteering

Sääl on veel taustal soome uue tuumareakori ehitamise survestamine Rosatomi poolt, kust ühisprojektist vist Fortum suurosanikuna alt ära hüppas ja selleks et saaks täidetud EL üle 50% osaluse nõue - ilmus ühtäkki eitea-kust miski Horvaatia firma kes tegelenud sadu kordi väiksemas mastaabis tuuleenegiaga ja kelle omanikud veneleased - ja kelle tausta Soome lubas uurima hakata.... eks näis kas ja kuidas seal otsused tulevad 8)


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 24 Mär, 2016 13:40 
Eemal
Liige

Liitunud: 13 Sept, 2011 18:35
Postitusi: 5299
http://www.jamestown.org/regions/europe ... ?tx_ttnews[tt_news]=45130&tx_ttnews[backPid]=670&cHash=7748f3e5dbde23e25b9113135c67b06e#.VvPEYUchFj8
Huvitav artikkel,kus lahatakse siin ennegi jutuks olnud Intermarium nimelist võimalikku poliitilis-majanduslikku ühendust,kelle eestvedajaks võiks olla Poola.
Ehk siis Kremlile lähedal olev nõustajate grupp,kes kuuluvad nn.Izborsky Klubi hulka on esimest korda avaldanud seisukohad selle üle.
Märgiline on see minu arvates,et Kreml on uue Poola valitsuse tulekuga hakanud selle plaani edukust üha rohkem tõsisemalt võtma.
Ehk siis nõunike arvates,selle plaani õnnestumisel,isoleeritakse Venemaa Saksamaast(vahest ka siit põhjus,miks seda toetavad usakad ja britid),moodustub homogeene riikide rühm,millest võib kujuneda tugev sõjaline rühm Venemaa piiridel,mis võib kaasa aidata Venemaa lagunemisele(kardetakse,et piirialadel elavad venelased hakkavad vist nägema majanduslikku edu ka moodustisse kuuluvas Ukrainas ja selle tõttu muutub raskeks nn. propaganda fasismi vastu nähtavasti).Eriliseks ohuks peetakse võimalust,et Valgevene liitub selle klubiga,nõunike arvates on Minsk hetkel samas ajapiiris,kus Ukraina 15 aastat tagasi ehk proovitakse aktiivselt suhelda nii lääne ,kui venelastega.Nende arvates,siis isegi neutraalsus on paha ja tuleb ainult nende peput lakkuda.Selline suhtumine isegi Batka rinkondades erilist vaimustust ei tekita ja ma pakun,et pigem eemaldab neid Kremlist.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 24 Mär, 2016 14:01 
Eemal
Liige

Liitunud: 19 Juul, 2014 19:18
Postitusi: 923
vigane link


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 24 Mär, 2016 14:05 
Eemal
Liige

Liitunud: 13 Sept, 2011 18:35
Postitusi: 5299
Proovisin kaks korda panna ja ikka sama tulemus,kui teha lahti sealt alalõik Europa ja Baltics,siis artikkel oli ülevalt teine või kolmas.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 24 Mär, 2016 14:09 
Foorumil
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 25171
Asukoht: Viljandimaa
http://www.jamestown.org/regions/europe ... ?tx_ttnews[tt_news]=45130&tx_ttnews[backPid]=670&cHash=7748f3e5dbde23e25b9113135c67b06e#.VvPKy-Zv4_B

Pärdikud kasutavad kandilisi sulgusid oma URL-is. Seetõttu, kui foorumis URL-il klõpsata, arvestatakse aadressiks ainult esimene ots kuni kandiliste sulgudeni. Selle asemel paljundage kogu aadress sirvija aadressiribale.

LISATUD: see ka ei aita, sest foorum lühendab aadressi, topib ... vahele :(

TinyURL vms abiks postitamisel.

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 24 Mär, 2016 15:24 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 12 Dets, 2006 22:43
Postitusi: 10718
Asukoht: Metsas / Ämbris
http://tinyurl.com/h2asa9y


****************

Vene asepeaminister: nõrk rubla aitab majandust
23. märts 2016, 15:01
Tsiteeri:
Vene asepeaminister Arkadi Dvorkovitši sõnul kohandub Venemaa madalate naftahindadega ning nõrk rubla elavdab eksporti ja aitab majanduse taastumisele kaasa.

„Me loodame, et naftahinnad jäävad püsima praeguste tasemete juurde,“ ütles Dvorkovitš CNBC-le. „Energiaturg on ikka veel volatiilne ning naftahinda on keeruline prognoosida. Palju sõltub sellest, kuidas areneb lähikuudel olukord Hiinas ja mida Euroopas suudetakse põgenikekriisiga ette võtta.“

Dvorkovitš hoiatas, et naftaturul on nõudlus endiselt nõrk, kuid varud on vähenemas. Täna kaupleb naftabarrel 41 dollari lähedal.

Asepeaminister ütles, et Venemaal hakatakse erastama riigile kuuluvaid varasid ning seetõttu Venemaa valmistab turge selleks ette. „Meil on nimekiri ettevõtetest, kus saame müüa oma osalusi. Samuti on meil strateegilisi ettevõtteid. Mitte ainult finantssektoris, vaid ka logistikas, naftasektoris ja teistes sektorites. Meie plaan oleks alustada sel aastal,“ ütles Dvorkovitš.

Küsimusele, kas Vene valitsus plaanib müüa osaluse Sberbankis, ütles Dvorkovitš, et seda ei juhtu.

http://www.aripaev.ee/borsiuudised/2016 ... -majandust

_________________
Kohustuslik riigikaitseõpetus väldib hilisemaid ERROR-eid riigikaitses !


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 24 Mär, 2016 20:27 
Eemal
Liige

Liitunud: 14 Mär, 2013 15:00
Postitusi: 1337
Türgi kaubalaev rammis ehitatava Kertsi silla sammast

http://www.vesti.ru/doc.html?id=2735207

Kahju on 3 miljonit dollarit. Laev arestiti ja asub praegu Taganrogis.
Venelased väidavad, et laev sõitis ilma lootsita ja eiras kaldateenistuse korduvaid hoiatusi ohtliku kursi kohta.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 24 Mär, 2016 23:33 
Eemal
Liige

Liitunud: 23 Dets, 2011 19:59
Postitusi: 279
tympsa kirjutas:
Türgi kaubalaev rammis ehitatava Kertsi silla sammast

http://www.vesti.ru/doc.html?id=2735207

Kahju on 3 miljonit dollarit. Laev arestiti ja asub praegu Taganrogis.
Venelased väidavad, et laev sõitis ilma lootsita ja eiras kaldateenistuse korduvaid hoiatusi ohtliku kursi kohta.


120 miljonit rubla ei ole kaht miljonit dollaritki...


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 25 Mär, 2016 2:18 
Eemal
Liige

Liitunud: 01 Mai, 2014 12:20
Postitusi: 1657
TS Shippingu juht Ülo Eero: ,,Kehtiv leping Rosnefti ja Exon Mobileˇi tütarfirmaga töödeks naftapuurtornidel Kara meres on külmutatud seoses Venemaa vastaste sanktsioonidega. Praegu käimasolevad kõnelused Vene firmadega puudutavad projekte samas kandis Kara merel, Laptevi merel ja Ida-Siberi merel. Venemaalt saadud tööd pole seotud naftatööstusega, vaid uurimislaevadega. Näiteks asutakse tegelema sanktsioondiest puutumata sadama ehituse või konstruktsioonide paigaldamsiega."
http://uudised.err.ee/v/majandus/8fda8a ... ade-juures

Kood:
Austatud Eiki!

Täna on Euroopa Liidu riigid vastamisi massilise pagulaste sissevooluga, ja kahjuks on sellised maad nagu Saksamaa, Prantsusmaa, Ungari, Serbia, Kreeka, Austria ja veel mõned muud maad saanud diskrimineerimise osaliseks nii lihtsate kodanike kui ka võimude, sealhulgas politsei poolt.

Meie, VF Riigiduuma Venemaa Liberaaldemokraatliku Partei fraktsioon, kutsume teid üles ilmutama suuremat kannatlikkust migrantide suhtes. Loobuge kvoodiprintsiibist ja inimeste laagrites okastraadi taga pidamisest, pole vaja ennistada piire. Need inimesed on tulnud teie juurde lootustega paremale elule, mida te neile lubasite, ja nüüd te peate jagama nendega neid hüvesid, mis teile kuuluvad.

Laske inimesed oma korteritesse, andke neile kohad ühiselamutes, andke väärilised toetused, millega neil on võimalik elada. See on see, mida te neile lubasite!

Austusega

Fraktsiooni esimees V. V. Žirinovski

http://ekspress.delfi.ee/teateid_elust/ ... d=74007465


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 25 Mär, 2016 3:18 
Eemal
Liige

Liitunud: 13 Sept, 2011 18:35
Postitusi: 5299
Tänud Kriku ja Fucs,et aitasite selle lingi jama ära parandada.
Kas see Ziriku kiri on proloogiks põgenike saabumise aktsiooni algusele Venemaalt:),et umbes sellises võtmes,et isegi meie liberid toetame neid aga teie neetud fasistid ei taha vaeseid aidata...


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 25 Mär, 2016 8:39 
Eemal
Liige

Liitunud: 30 Aug, 2014 7:01
Postitusi: 434
Regnum'i vatnikud on hüsteerias - Lääs tahab Königsbergi tagasi võtta.

http://regnum.ru/news/polit/2102024.htm ... nt=4182824

Asi algas USA ekssaadiku säutsust, kus ta võrdles Krimmi annekteerimist võimalusega taastada ka Königsbergis ajalooline õiglus :write:
Kartuseks on ka põhjust, majanduslikel põhjustel tugevneb Königis (nagu kohalikud ise linna nimetavad) autonomistlik liikumine. Donbassis sõdimas käinud vatnikud on peksa saanud ja isegi reanimatsiooni jõudnud. Hiljuti tõmbas paar naljameest FSB hoonele Saksa lipu.
Kultuurifestivalidel kasutatakse tihti ajaloolisi kohanimesid (Königsberg, Rominten). Kaasa lööb toidutööstus - õlu "Königsberg", konjak "Insterburg". Isiklikult tekitab viimane jook allakirjutanus tugeva nostalgialaksu - ikkagi linn, kus veedetud kaks ilusat ja kasulikku aastat :mrgreen:
Ei, mitte dissidentide psühhiaatriahaiglas, mis samuti nimetet linnas paiknes.

Strateegiliselt oleks tegu mõistliku käiguga - kaoks ära Suwalki koridor, mida vatnikud läbi lõigata ähvardavad. Königi astumisel Euroopa Liitu saaks vene keel seal ametlikuks ja jääks ära pidev surve meil teise riigikeele kehtestamiseks.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12203 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 372, 373, 374, 375, 376, 377, 378 ... 814  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Kriku ja 10 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt