www.militaar.net

Militaarteemad minevikust kaasaega
Tänane kuupäev 20 Sept, 2021 11:12

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12248 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803 ... 817  Järgmine
Autor Sõnum
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 01 Mai, 2021 12:51 
Eemal
Liige

Liitunud: 12 Okt, 2010 19:24
Postitusi: 401
Asukoht: harjumaa
kaugeltuuriv kirjutas:
Ma ei mõtelnud siin opositsioonilisi poliitikuid,neid on näpupeal üle lugeda.Mõtlesin siin kesklassi,tegelikku kesklassi, mitte seda Putleri poolt välja pakutud.Neile ei ole vahest nii 5 aasta pärast enam ka Euroopasse asja ja see juhtuks,selle kallal näeb FSB koledasti vaeva.
Just need hakkavad küsimusi esitama ja uut opositsiooni tootma,kui majandus edaspidigi kukub aga naabrite oma tõuseb ja nad seda näiteks puhkusel näevad.


vene inimese mentaliteet (isegi nn.keskklassil) on siiski selline : vaata raiskasid,kus on ennast paksuks(rikkaks vmt)söönud ! ja kõik meie, venelaste ja Venemaa arvel!


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 01 Mai, 2021 15:28 
Eemal
Liige

Liitunud: 28 Jaan, 2015 17:26
Postitusi: 632
Asukoht: puu otsas
nimetu kirjutas:
Tsiteeri:
Rogov sõnas,et tegelikkuses on selline isolatsioon Putlerile ja ta lähemale ringile väga kasulik.Vaadake kasvõi seda P-Korea isevalitsejat Kim III-ndat,kas tema ja lähim ring elab halvasti.Loomulikult ei,sõidavad samade luksuslimusiinidega nagu läänes,lennukite ja rongidega,nagu kunnid.

Ma arvan, et see ei ole siiski päris tõsi.
PK juhid saavad sellist elustiili omale lubada, sest neid toetatakse väljast. Venemaal sellist luksust pole. Kui Venemaa peaks täielikult põhja-koreastuma, siis variseb see värk kähku kokku.


Mõlemad riigid sõltuvad välistest teguritest, mingit vahet pole – müüakse, mida müüa on ja kui enam pole on kollaps.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 03 Mai, 2021 9:47 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 25776
Asukoht: Viljandimaa
Tsiteeri:
Pärast Saksamaa septembrikuiseid föderaalvalimisi hakkab Euroopa suurima majandusega riiki juhtima tõenäoliselt üks kahest valikust. Üks on inimõiguste eestvõitleja, kes nõuab karmi Venemaasse ja Hiinasse suhtumist. Teine on lepliku joone toetaja, kes tahab, et Vladimir Putiniga aupaklikumalt käitutaks. Üllatavalt kuulub esimene poliitik Roheliste parteisse, mille asutasid külma sõja aastatel vasakpoolsed rahuaktivistid. Tema vastane esindab konservatiivset parteid, mis on traditsiooniliselt pidanud end Saksa poliitikas USA lojaalseimaks liitlaseks. Sügiseste valimiste tulemus on tõenäoliselt Annalena Baerbocki juhitud Roheliste ja Armin Lascheti Kristlik-Demokraatliku Liidu (CDU) koalitsioon.
Tsiteeri:
40-aastane Baerbock on rahvusvahelise õiguse ekspert, kes on Roheliste ridades häälekalt nõudnud, et Saksa välispoliitika lähtuks edaspidi rohkem väärtustest ja vähem majanduslikest kaalutlustest. Kantsleriks saades on ta lubanud tühistada valitsuse heakskiidu Saksa-Vene gaasijuhtme Nord Stream 2 projektile, mis on juba peaaegu valmis. Kriitikute sõnul suurendaks gaasijuhe Vladimir Putini geopoliitilist mõju. Samuti ütles Baerbock hiljuti, et Saksamaa ja Hiina suhted peaksid lähtuma eelkõige autoritaarse valitsusviisi ja liberaalse demokraatia vahelise konkurentsi põhimõttest. Samasuguseid avaldusi on olnud kuulda ka Valgest Majast. „Tähelepanuväärne, millise otsekohesusega räägivad tänapäeva Rohelised Venemaa-vastastest sanktsioonidest, Nord Stream 2 peatamisest ja Hiinale vastandumisest,” lausus endine roheline poliitik Ralf Fücks.

Lascheti välispoliitilisi instinkte on märksa raskem kindlaks teha. 60-aastane joviaalne poliitik on seni loonud mulje, et teda ei huvitagi kodusest Nordrhein-Westfalenist väljaspoole jäävad küsimused. Ta on 2017. aastast juhtinud Nordrhein-Westfaleni valitsust. Tegelikult huvitus Laschet välispoliitikast juba enne kandideerima hakkamist. 30-aastaselt töötas ta katoliku ajalehe KirchenZeitung Aachen toimetajana ja kirjutas iganädalast välispoliitikateemalist kommentaari. 1991. aasta juulis ilmunud esimeses kolumnis kirjutas ta, et Euroopa Ühendus ei peaks Jugoslaaviat rahaliselt toetama ning Horvaatia ja Sloveenia iseseisvuspüüdlused on ekslikud.

Ta sai selle huvialaga veelgi rohkem tegeleda pärast seda, kui ta valiti 1999. aastal europarlamenti. Seal sai temast Euroopa naabruspoliitika raportöör, kelle ülesanne oli aidata ida- ja lõunapoolsetel riikidel EL-iga tihedamaid sidemeid luua. Endised kolleegid meenutavad, et poliitikuna otsis Laschet pigem partnereid kui vastaseid. Ta oli korraga transatlantiliste suhete toetaja, Euroopa-meelne ja Iisraeli sõber. Kolleegide sõnul suhtus ta Venemaasse pehmelt, ent mitte ülemäära. Arusaam, et EL-i laienemise tasakaaluks tuleb arvestada ka Venemaa huvidega, oli CDU-s tollal peavool.
Tsiteeri:
2014. aastal kritiseeris Lachet Twitteris USA-d, et too üritab nõrgestada Süüria presidenti Bashar al-Assadit tema võitluses ISIS-ega. Lacheti toetajad viitasid tema katoliku usule ja tunnetele Süüria kristlaste vastu, kelle parimaks kaitsjaks pidasid paljud lääne poliitikud tollal Assadi. Ent ootamatutest kommentaaridest on saanud muster. 2018. aastal kritiseeris Laschet Twitteris Briti valitsust, kes olevat sundinud NATO liikmeid Venemaad ebapiisavatest tõenditest olenemata Skripali mürgitamise tõttu hukka mõistma. Saksamaa valitsus oli enne seda märkinud, et tõendid Venemaa süüst on piisavad. Rohelised mõistsid jõuliselt hukka ka Lascheti vaikuse Aleksei Navalnõi mürgitamise asjus. Baerbock väljendas CDU juhi „Moskva-sõbraliku tooni” üle ärritust.
https://epl.delfi.ee/artikkel/93312637/ ... -voi-mitte

Pilt

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 2:26 
Eemal
Liige

Liitunud: 07 Sept, 2017 23:39
Postitusi: 1520
Andrei Hvostov, EE. Lääne veskid jahvatavad aeglaselt, aga põhjalikult: näib, et Venemaa arenguvõimele on lõpuks käega löödud (Lõik artiklist)
Tsiteeri:
Venemaa naftale, gaasile ja metallidele pole seni otsitud tõsist alternatiivi. Kui see probleem on lahendatud, siis võib Venemaa end lukku keerata. Maailm laseb tal minna Põhja-Korea teed. Küsimus on vaid selles, kas Venemaa valijaskonna lojaalsus oma tsaarile on sama ebainimlikult pikk nagu põhjakorealastel Kimide valitsejadünastiale.

Aga see on jällegi venelaste endi otsustada. See pole Lääne asi ega mure.

Tundub, et Joe Bideni administratsioon on need asjad läbi mõelnud. See hetk, kui Bidenilt küsiti tele­intervjuu ajal, kas Putin on „killer“, ning Biden ühmas nõusolevalt, läheb tõenäoliselt ajalukku kui murranguline sündmus.

Pärast seda juhtus järgmine: Putin tegi Bidenile ettepaneku korraldada avalik teledebatt, Biden vastas oma pressiesindaja suu läbi, et tal on parasjagu targematki teha. Siis hakkas Putin õhutama pinget Ukraina ümber, koondades selle riigi piiridele invasioonijõud, ja pärast seda teatas Biden oma Vene kolleegile, et võiks lähikuudel siiski kohtuda. Kusjuures paralleelselt anti Putinile mingi sõnum, millest maailma avalikkus suurt ei tea, aga mis oli vist piisavalt mõjus ähvardus. Sellele vihjas Briti luure Mi16 juht intervjuus ajalehele Sunday Times.
Huvitaval kombel hakkas pärast seda juhtuma Ida-Euroopas nii mõndagi. Tšehhi luureteenistustele tuli korraga meelde, et neil olid 2014. aastal mingid plahvatused laskemoonaladudes, ning sama äkitselt tuli see meelde ka Bulgaaria eriteenistustele. Ja et nende diversiooniaktide taga on Vene luure, mis võib-olla oli alati teada, aga just nüüd millegipärast muutus aktuaalseks. Nii Tšehhi kui Bulgaaria on seni olnud absoluutselt Venemaa-sõbralikud riigid. Tšehhid loobusid kunagiste plahvatuste tõttu nüüd isegi 6 miljardi dollari suurusest projektist Vene tuumajaama ehitamisel. Põnev oli jälgida diplomaatide väljasaatmise kaskaadi Tšehhi-Venemaa suhtes. Alustuseks saatsid tšehhid Prahast välja 18 Vene diplomaati. Moskva vastuseks oli 20 Tšehhi diplomaadi ebasoovitavaks kuulutamine. Siis teatasid tšehhid, et Prahas ja Moskvas peab olema võrdne arv diplomaatilisi töötajaid, aga kuna venelasi oli Prahas 5 korda enam kui tšehhe Moskvas, siis tähendab see Venemaa saatkonnale Prahas ikkagi väga tuntavat verekaotust. Kuna Venemaa Praha saatkonna tegutsemine luurajate baasina, kus hoitakse silma peal kõikidel Ida-Euroopa riikidel, on enam-vähem avalik saladus, siis on tšehhid öelnud ikkagi päris kõva sõna. See on vene luurajate massiline väljasaatmine, ei vähem.

Kuidas ka pole, paistab, et Ida-Euroopa väikseid ja seni Venemaa-sõbralikke riike kasutatakse sõnumi edastamiseks: Venemaa valitsejad, võtke end koomale.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 7:52 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Mär, 2014 10:20
Postitusi: 1221
Vahest on sellest juttu olnud?
5.juuni kuni 31 august Venemaalt tatra väljavedu ehk eksport keelatud.

https://lenta.ru/news/2021/05/04/vyvoz/


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 8:37 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 25776
Asukoht: Viljandimaa
Tsiteeri:
Venemaa naftale, gaasile ja metallidele pole seni otsitud tõsist alternatiivi. Kui see probleem on lahendatud, siis võib Venemaa end lukku keerata. Maailm laseb tal minna Põhja-Korea teed. Küsimus on vaid selles, kas Venemaa valijaskonna lojaalsus oma tsaarile on sama ebainimlikult pikk nagu põhjakorealastel Kimide valitsejadünastiale.
Probleemid on IMHO teised:
1) kas Hiina on huvitatud lisaks Põhja-Koreale ka Venemaa ülal pidamisest - piisavate loodusressursside vastu võimalik?
2) kas Venemaa enda põhjakoreastamisega puhtorganisatoorselt & logistiliselt hakkama saaks - pigem kahtlane.

Tõenäolisem on, et imporditakse vähemalt suurlinnade jaoks mingi Hiina süsteem. Lääs ei lase Venemaad mitte isoleeruda, vaid Hiina kolooniaks hakata.

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 10:10 
Eemal
Liige

Liitunud: 23 Veebr, 2012 15:25
Postitusi: 558
Kriku kirjutas:
Tsiteeri:
Venemaa naftale, gaasile ja metallidele pole seni otsitud tõsist alternatiivi. Kui see probleem on lahendatud, siis võib Venemaa end lukku keerata. Maailm laseb tal minna Põhja-Korea teed. Küsimus on vaid selles, kas Venemaa valijaskonna lojaalsus oma tsaarile on sama ebainimlikult pikk nagu põhjakorealastel Kimide valitsejadünastiale.
Probleemid on IMHO teised:
1) kas Hiina on huvitatud lisaks Põhja-Koreale ka Venemaa ülal pidamisest - piisavate loodusressursside vastu võimalik?
2) kas Venemaa enda põhjakoreastamisega puhtorganisatoorselt & logistiliselt hakkama saaks - pigem kahtlane.

Tõenäolisem on, et imporditakse vähemalt suurlinnade jaoks mingi Hiina süsteem. Lääs ei lase Venemaad mitte isoleeruda, vaid Hiina kolooniaks hakata.


Siin ka põhimõttelisem küsimus - erinevalt Põhja-Koreast on miljonid venelased välismaal käinud, elu näinud. Paljud saanud läänes hariduse, omavad sugulasi-kinnisvara jne. Kas ikka Moskva+Piiter on sellise põhjakoreastumisega päriselt nõus?
Siiani on läbikukkunud majandusmudelit aidanud tasandada maavarade müügist saadavad tulud. Neid läände müües on võimaldatud Venemaal jääda "iseseisvaks ja isepäiseks". Vaadates Hiina toimetamisi, siis niiviisi see kindlasti ei jääks.
Venemaal ei ole tänaseks Hiinale midagi muud peale maavarade pakkuda. Isegi sõjatööstuses on Hiina valgusaasta jagu ette tormanud ja hakkab hõivama Venemaa traditsioonilisi turge paariariikide seas.
Hiina on sundinud kõik oma "maavaramaardlad" vasallriikideks, kus jõuga omandadakse kriitiline infrastruktuur ja läbi selle allutatakse maa poliitika neile sobivaks. Ei ole päris kindel, et haritum ja ärksam osa Venemaast sellest väga huvitatud oleks.

Seega mina isiklikult pikemas perspektiivis Venemaa ja Lääne lähenemisele alternatiivi ei näe. Kuid õnneks, mida päev edasi, seda rohkem trumpe suhete dünaamika dikteerimiseks libiseb lääne kätte. Rohepööre, LNG jm lihtsalt eemaldavad Venemaalt ka viimase jõuõla, millele toetuda.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 10:13 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 25776
Asukoht: Viljandimaa
gooligan kirjutas:
Siin ka põhimõttelisem küsimus - erinevalt Põhja-Koreast on miljonid venelased välismaal käinud, elu näinud. Paljud saanud läänes hariduse, omavad sugulasi-kinnisvara jne. Kas ikka Moskva+Piiter on sellise põhjakoreastumisega päriselt nõus?
Hiinastumisega võivad olla.

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 12:02 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 28 Mär, 2014 10:20
Postitusi: 1221
"Venemaa ja Lääne lähenemisele alternatiivi ei näe"

Minu väike pea saab sest nõndamoodi aru. Alternatiivi ei olegi ja pole kunagi olnud.
Putin&Co midagi uut ei leiuta...


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 17:51 
Eemal
Liige

Liitunud: 25 Mär, 2016 22:16
Postitusi: 6449
Tsiteeri:
Ei ole päris kindel, et haritum ja ärksam osa Venemaast sellest väga huvitatud oleks.

Aga palju selliseid Venemaa valitsejate seas enam üldse on?
Need kes on, müüksid tõenäoliselt oma ema ka maha, peaasi et nutsu jaguks. Peale neid tulgu või veeuputus. Ega siis ilmaasjata lapsi välismaa koolidesse saadeta.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 18:46 
Eemal
Liige

Liitunud: 13 Sept, 2011 18:35
Postitusi: 5341
Tuletage mulle härrased meelde,kes kirjutas raamatu "Ühe Linna Ajalugu"?Kunagi kaugetel 80-nendatel lugesin seda ja allegooriliselt võttes ongi Venemaa jõudnud sinna raamatu lõpupoole,kus nad endale valisid viimaseks juhiks roboti,kes oli programeeritud ütlema "surmanuhtlus" ja " ei meeldi".Raamat ise ju kirjutatud ammu enne 20 sajandit aga näed sa,nagu oleks eile tehtud.
See tuli pähe mulle täna,kui uudistes kirjutati Duuma uuest seaduseprojektist,kus "ekstremismi" kahtlustuse saanud ei tohi valimistel enam kanditeerida.Kui seadus vastu võetakse ning ma ei kahtle selles,siis on edaspidi nende mõnede opositsiooniliste kanditaatide võimalus,kes aeg ajalt satuvad nii Duumasse,kui ka kohalikesse omavalitsustesse on edaspidi blokeeritud.Piisab vaid suvaliselt kahtlustuse esitamisest ning pole enam probleemi võimalikest mässajatest saadikutest olemas.See seadus,mis kindlalt vastu võetakse on minu hinnangul kirstunael 1991-2002 aastani suhteliselt vabalt elanud Venemaa ühiskonna arengusse.
Tuleb ka aeg,kus ka igasugune "seaduslik opositsioon" kaotatakse ning minu hinnangul hakatakse sellega koheselt peale valimisi pihta.Zirik pidavat tahtma minna pensile,kuna tervist väidetavalt purevat vähk ning Kreml tahtvat kohe seda endise KGB polkovniku erapidu kellegagi liita.Zjuganovlased muudetakse täielikult alluvateks,just kasutades selle seaduse mõju.Selle lakmuseks on ühe endise kommunisti Platjušhkini kohtuprotsess,kus ka ekstremismi süüdistus õhus.
Mironovi parteike aga juba väga valide kuulujuttude järgi ongi teel selles suunas,et Ühtse Venemaaga liituda.
See kõik aga tähendab seda,et raudselt aga järjekindlalt minnakse Stalini teed.Mäletagem,et Vissarjonov tappis oma tegudega ca.20 miljonit kodanikku.Kas siis otseselt troikade kohtuotsuste poolt,näljahädade ning sunnitööga.Maailmavallutuse ihaluses Saksamaaga koos II Maailmasõda alustanud suur juht,vedas hauda veel 20 miljonit kodanikku.Ja keegi ei kõhinudki.See selleks,et uuema aja venelased seda ei luba ja nüüd ju internet,jne.
Lubavad,kui kõvasti nuuti saavad.
Hetkel on repressioonimasina suuruseks ca.2,5 miljonit meest.Sinna alla kuuluvad politsei,FSB,SRV,Rahvuskaart,armee.Pluss igasugu mustatöö tegijad nagu me Ukraina puhul näeme.
Internetist saadakse ka jagu,kui Hiina süsteem juurutatakse.
Võimalik,et see suur põõre Aasia suunas pikendab reziimi iga aga katastroof tuleb peale Putleri loomulikku surma.
Kui Ljonia suri,siis kukkus kirst igavese kolakaga hauda,see on asi,mis minule on eluks ajaks meelde jäänud.Kuna minu klassivennad olid koolis raadiosaate tegijad,siis meil oli raadiotoas kena pisike pidutsemise koht.Ning matuste päeval varakult hangitud Pärnu Randa maitstes vaatasime ülekannet.Meil kõigil vajus suu lahti ning ma ei mäleta,enam kes seda ütles aga sellega olime enam vähem nõus.Nimelt kolksuga kukkuv kirst on signaal suuremast mädanemisest ja huvitavad ajad on ees.
Nuuti andev valitsus on ennegi Venemaal pikalt valitsenud ning ajalugu kordub.Küll on aga selline riigikord eelkõige ohtlik esmalt naabritele ja alles kõige lõpus enda kodanikele,nagu Feigin koos paari opositsioonile kodanikuga tõdes:enam 1991 aastat ei tule,tuleb hoopis üle Venemaa Tšetseenia variant.Aga seda,kuskil 10-15 aasta perspektiivis.


Viimati muutis kaugeltuuriv, 05 Mai, 2021 21:09, muudetud 2 korda kokku.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 20:05 
Eemal
Moderaator
Kasutaja avatar

Liitunud: 10 Aug, 2010 19:55
Postitusi: 25776
Asukoht: Viljandimaa
Saltõkov-Štšedrin.

_________________
Miks Venemaa Ukrainas sõdib?
Kas Ukraina kaotab?
2015 jaanuari pealetung
Karmi käega valitsus Ukrainale?
Islamiterroristide hord tuleb?
Moskva jaoks ei võimutse separatistid mitte Donetskis ega Luganskis, vaid Kiievis.


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 05 Mai, 2021 23:57 
Eemal
Liige
Kasutaja avatar

Liitunud: 14 Aug, 2008 16:40
Postitusi: 5907
WP üsna tume vaade Venemaa tulevikule: https://www.washingtonpost.com/opinions ... iet-union/

Tsiteeri:
“We have never encountered a case where the fight against corruption has been called a threat to state security,”


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 06 Mai, 2021 17:04 
Eemal
Liige

Liitunud: 13 Sept, 2011 18:35
Postitusi: 5341
Ma ei ole kuskil mujal sellist seadust kuulnud aga Venemaa on vist esimene riik,kus ametlikult eelmise aasta lõpupoole Duuma võttis vastu seaduse,kus korruptsioon on sel juhul lubati,kui seda nõuavad riigi huvid :scratch: .Kas keski oskab mulle seda selgitada,kuidas on korruptsioon seotud riiklike huvidega :D


Viimati muutis kaugeltuuriv, 07 Mai, 2021 3:40, muudetud 1 kord kokku.

Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
 Teema pealkiri: Re: Venemaa majandus ja sanktsioonid
PostitusPostitatud: 06 Mai, 2021 18:08 
Eemal
Liige

Liitunud: 22 Juun, 2014 20:52
Postitusi: 2935
On olemas üks valdkond - altkäemaksud võimalikele ostjatele (sõjalise) toodangu välismaale müümisel.

Aga olen enam kui kindel, et tegelikult selliste seletuste taha tahetakse peita misiganes korruptsiooni! 8)

_________________
Paljude raamatute lugemine teeb inimese paljulugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...


Üles
 Profiil Saada privaatsõnum  
 
Näita postitusi eelmisest:  Sorteeri  
Tee uus teema Vasta teemale  [ 12248 postitust ]  Mine lehele Eelmine  1 ... 797, 798, 799, 800, 801, 802, 803 ... 817  Järgmine

Kõik kellaajad on UTC + 2 tundi [ DST ]


Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: teddybbeer ja 7 külalist


Sa ei saa teha uusi teemasid siin foorumis
Sa ei saa postitustele vastata siin foorumis
Sa ei saa muuta oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa kustutada oma postitusi siin foorumis
Sa ei saa postitada siin foorumis manuseid

Otsi...:
Hüppa:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Eestikeelne tõlge phpbb.ee poolt