Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Vasta
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Mõtsin, et aeg on küps sellise teema tekitamiseks - Eesti taustaga üksiküritajatest otse täna toimuvates sõjalistes konfliktides..

Hetkeseisuga on meil siis meediast läbi käinud kaks konkreetset tegelast, kes mõlemad seotud kalifaadi-sõjaga Süürias // Iraagis:
- üks tundub olevat eestlane, kes on liitunud hoopis kurdidega võitluses ISISe vastu..
- teine tundub olevat mingi Kaukaasia taustaga Lasnamäe venekeelne, kes on peale moslemiseerumist liitunud otse ISISega..

Põhjusmõtteliselt peaksid need kaks vennikest siis hetkel teineteise vastu sõdima?

Et teemat on, eksju :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Walter2
Liige
Postitusi: 3955
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Walter2 »

Kas Ukrainas ei sõdi Eestist pärit tegelasi ?
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Walter2 kirjutas:Kas Ukrainas ei sõdi Eestist pärit tegelasi ?
..see Lugandoni tankil olev Eesti "auto/tankinumber" on igatahes väljastatud ühele Sillamäele registreerit venelasele..
Manused
Sep2014_2.jpg
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
sadist
Liige
Postitusi: 1047
Liitunud: 23 Juul, 2006 21:04
Asukoht: Paldiski
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas sadist »

http://www.delfi.ee/news/paevauudised/e ... d=70634587

Muudkui naeratas.. ja linde söötis peost..
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 39981
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Tõestisündinud mõne aasta tagune lugu hambaarsti juurest- õde oli noorem vene naine.
Teevad siis oma tööd ja pläkutavad omavahel naiste juttusid (vist kartmata, et ma hästi vene keelt oskan), õde kiidab, et taol on nii tore peigmees, ainult on järjekordsel "tuuril" tsetseenias mingi OMONi koosseisus. Tuuri järel pidi korraliku papiga tagasi tulema ja siis on elu lill. :shock:

Arvan, et meil pole täna riigis õiget ülevaadet igasugu tegelastest, kes käivad vahetevahel Venemaa urgastes oma oskusi lihvimas - ja jama korral muutuvad taolised suureks probleemiks.
Tullakse rahapakk kotis tagasi ja siin olles võetakse sotsiaalosakonnast "puhkuserahad" välja.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
2korda2
Liige
Postitusi: 1580
Liitunud: 01 Juul, 2014 11:56
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas 2korda2 »

Kapten Trumm,
ma ei väida, et meil oleks põhjalik ülevaade sellistest gastrolööridest aga ma tean, et selliste inimeste kohta andmeid kogutakse. Ütleme nii, et vastavad ametid tehku oma tööd vaikselt edasi ja mida vähem me nende tööst teame, seda parem on - väldib lekkeid.
Kasutaja avatar
Porutšik
Liige
Postitusi: 574
Liitunud: 14 Apr, 2014 14:13
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Porutšik »

See pole küll Eesti taustaga inimesest, aga annab enam-vähem pildi, kuidas see käib "meie laiuskraadil"

http://www.topnews.ru/news_id_74804.html
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Porutšik kirjutas:See pole küll Eesti taustaga inimesest, aga annab enam-vähem pildi, kuidas see käib "meie laiuskraadil"

http://www.topnews.ru/news_id_74804.html
..no äi anna see artikkel mingit "enam-vähem pilti" sellest, mix põrgu pärast peaks siiski üks "rassipuhas venelane" (ja mitte paadialuse taustaga) n-ö lambist muutuma järsku usuhulluks moslemiks :dont_know:

Puudutavalt mede oma ärakeeranud Lasnamäe "venekeelset", siis siin ma saan veel aru - nime järgi (+välimus) on tegemist ilmselt etnilise osseediga - ja ehkki enamus osseete seal Kaukaasias on vist vene õigeusku, on nende seas ka alati palju moslemeid olnud..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Porutšik
Liige
Postitusi: 574
Liitunud: 14 Apr, 2014 14:13
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Porutšik »

Hea küll, täit pilti ei anna. Ega mul endal polegi ettekujutust, miks valivad islami näiteks mõned täiesti ilmalikud inimesed. Täpsemini, miks nad üldse vaatavad mingi religiooni poole. Ja kust tekib neil soov elada "nööri mööda".
Nüüd mis puutub endistesse kristlastesse, siis siin on midagi püütud seletada (loodetavasti seda ei peeta propagandaks)..
https://www.youtube.com/watch?v=LEtuCLGLHEE
Ja nagu ma aru sain, olla üks põhjustest ka see, et need kunagised noored kristlased tundsid, et kristlus olevat nagu vanade naiste usk ja mehi olla kirikutes vähe jne. Ja nagu me näeme, radikaalne islam on teisest puust.
Kambavaimu otsimine hilises nooruses või varajases keskeas....vist nii. Kuigi võib-olla on asi keerulisem.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas pagan »

Ma olen Mošees käinud.
Mind on huvitanud küsimus, et mis teeb Islamist nii elujõulise usu? Kas tõesti ainult see, et naistel pole haridust ja seepärast sünnitavad?
Kristlikud kirikud on üles ehitatud kannatuse ülistamisele - pööra teine põsk jne. Hoone on pigem askeetlik, kõrgustesse püüdlev - justkui rõhutades, et inimene on tühisus.
Mošees aga valitses igas elemendis tugevuse ülistamine - "Maailm on tugevate päralt!"
Mošees on maas punane kohev vaip. Seintel on mustal taustal kuldsed kirjad. Kõik õhkub sellise uhke enesehinnangu järele. Arhitektuursed ovaalsed vormid justkui viitaks musklite sitkusele, sõjakale hoiakule ja relvadele (minaretid). Ülistatakse märtreid ja kõiki tugeva tahtejõuga inimesi. Lapsest saati kasvatakse sellises keskkonnas üles.
Samas võib igasugu uskusid võtta kui "kratte" kes omanikule võimu/vara toovad ja mentaalset seisundit võõra eest kaitsevad.
Kui igasugu -isme usunditeks pidada siis on islamism araablaste "kratt", kommunism paraku venelaste "kratt", natsism oli sakslaste "kratt", sionism juutide "kratt" jne.

Eelpool mainitud lõigu ma kirjutasin mõned aastad tagasi:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 8&start=26
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kuna hetkel siia teemasse paremaid uudiseid ei paista olevat, siis käib see kah :)
Rootsi ajalehele Dagens Nyheter andis Ukrainas Mariupoli lähedal intervjuu 26-aastane Carolus Löfroos, kes võitleb Ukraina vabatahtlike pataljonis Azov ning kellel on nii Soome kui ka Rootsi kodakondsus ja kes on enese sõnul ka Soomes ajateenistuse läbinud.

Löfroos ei räägi Dagens Nyheterile, kas ta on ka otseselt lahingutes osalenud. Ta ütleb siiski, et nägi eelmisel laupäeval hävingut, mida mässuliste raketirünnak Mariupolis põhjustas. Azovi mehed olid tema sõnul abis päästetöödel, vahendab Ilta-Sanomat.

„Ma ei ole mingi nats, ma pean ennast eelkõige apoliitiliseks,“ ütleb Löfroos Dagens Nyheterile.

Löfroosi sõnul läks ta Ukrainasse, sest tahtis aidata. Väidetavalt ei saa ta sõdimise eest mingit tasu.

„Kui Rootsit rünnataks, tahaksin ma, et ka meie saaksime abi. Ma tahan aidata Ukrainat, keda Venemaa on rünnanud,“ ütleb Löfroos.

Löfroosi arvates on juba augustist olnud selge, et mässuliste taga on Venemaa sõjajõud.

Soome kaitsepolitseil ei ole andmeid Ida-Ukrainas sõdivate soomlaste kohta.

„Meil ei ole sellist informatsiooni, mis oleks seotud meie tegevusvaldkonnaga. Me ei välista siiski võimalust, et seal võib olla üksikuid soomlasi,“ ütles üleminspektor Tuomas Portaankorva Ilta-Sanomatale.

Rootsis seevastu on teada vabatahtlike grupp, mis esineb Facebookis avalikult. Selle grupi teatel on esimene rootslane jaanuari algupoolel Ukrainas ka langenud. Selle grupi taust on paremäärmuslik.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
TangoViktor
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 08 Jaan, 2014 10:51
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas TangoViktor »

Ütleme nii, et tean inimes(t)i, kes on separatistide poolel käinud sõdimas. Väidetavalt käis seal meedikuna, aga ta sattus sellisele vaiksemale ajale, kus otseseid tegevusi ei toimunud.
Puhkeala on selline koht, kuhu sa mataks l*tsi.
taara
Liige
Postitusi: 835
Liitunud: 12 Jaan, 2011 21:13
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas taara »

KAPO-le teatasid?
Kasutaja avatar
TangoViktor
Liige
Postitusi: 285
Liitunud: 08 Jaan, 2014 10:51
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas TangoViktor »

Sai jah õigusorganeid teatatud. Ma ei imesta, kui nad juba teadsid sellest, ta on päris mitu korda nendega käinud kohvi joomas koos.
Puhkeala on selline koht, kuhu sa mataks l*tsi.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: Eesti üksiküritajad tänastes konfliktides..

Postitus Postitas PaganHorde »

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudi ... d=70649235
Kapo kutsub moslemeid "kohvile"

http://ekspress.delfi.ee/news/paevauudi ... d=70666423
Vol2 Eesti moslemid hakkasid Ekspressi loo peale omade seast reeturit otsima
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 4 külalist