Valgevene riiklik inimkaubandus

Sündmused, mis saavad ajalooks alles homme.
Vasta
Runkel
Liige
Postitusi: 2838
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Runkel »

alari kirjutas:
Runkel kirjutas:Info ja sisejulgeoleku ekspert Kadri Paas soovib esineda sõnumitoojana ja väidab, et KVJ, PPA juht ja siseminister ei ole võimalikus hübriidkriisiks valmis.
https://epl.delfi.ee/artikkel/94299409/kadri-paas-kaitsevae-juhile-unusta-pussiga-jalavaelane-suuremad-sigadused-korraldatakse-ikka-hubriidrunnakutena
Kadri Paas jätab endast rumala mulje - ta kirjutab, et me pole valmis hübriidsõjaks ja sujuvalt unustab ära, et hübriidsõda hõlmab ka konventsionaalset sõjategevust. Krimmi näide on veel erakordselt kehv, kuna seal ei läinud paugutamiseks, kuna venelased tõid koha peale palju vägesid juurde.
Nõus. Artikli autor peab ilmselt Krimmi vormitunnusteta relvastatud meesteks pigem semiootikud ja insenere kui jalaväelasi. Lõpuks toetudes kriisi olemusele kui ootamatule sündmusele, ja milleks ei saagi täielikult valmis olla, kirjutab, et riigiameti juht või minister valetab, sest kõneleb valmisolekust. Rabe tekst, justkui oleks ta ise vastaspoole bittide ja baitidega haavata saanud.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kriku »

Nõus, Kadri Paas jampsis.

iFly kirjutas:Olles hariduselt küll mitte jurist, vaid insener, jään siiski aupaklikult eriarvamusele. :? Põhjuslikud seosed on olemas.
Ma ei pidanud seda silmas. Me võime targutada kui tahes palju selle üle, et praegune õiguskord on filosoofiliselt valedel alustel. See ei muuda asja, et see õiguskord on meile täitmiseks. Hinnangutel nondesinaste filosoofiliste aluste kohta pole väärtust õiguslike väidete üle otsustamisel - seda tehakse ikkagi määruste, seaduste, rahvusvaheliste lepigute, kohtulahendite jne. põhjal.

Poolteist lehekülge Liibanoni Vabariigi analoogiana kasutamisest Lääne-Euroopa jaoks liigutatud omaette teemasse: viewtopic.php?f=28&t=48246
OLAVI
Liige
Postitusi: 1693
Liitunud: 31 Juul, 2014 0:49
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas OLAVI »

Palju segadust ja teravaid väljaütlemisi tekitab kui sõnu ei kasutata õiges tähenduses või niimoodi et tekitab mitutpidi mõistmist.

Vaatame väljendeid mis nii siin, kui ka mujal (kaasa arvatud meedias) tekitavad segadust: "usk", "ma usun" jne. https://www.keeleveeb.ee/

usk ‹usu 21› ‹s› Sõnaveeb

1. kindel sisemine arusaam, mis ei vaja põhjendamist, uskumine. Usk on südame ja teadus mõistuse asi. Usk, lootus, armastus – need on kõige ülemad. Rohud üksi ei aita, ka usku peab olema. Usu abil võib imesid teha. Sai pelgalt usu jõul terveks. Haiguste ja õnnetuste läbi katsutakse inimese usu jõudu.
2. veendumus milleski, mida ei saa tõestada. a. veendumus mingi jumaliku vm. üleloomuliku võimu olemasolus, samuti ka sellega kaasnevate mõistete õigsuses ja talituste mõjus. Usk ainujumalasse, Jeesusesse Kristusesse, Allahisse. Usk haldjaisse, headesse ja kurjadesse vaimudesse. Vääramatu usk ülestõusmisse, teispoolsusse. Budistil on kindel usk hingede rändamisse, taassündi. Taaralased ei eita oma usku maagiasse, nõidusesse, loitsudesse. b. kindlustunne kellegi suhtes, veendumus kellegi heatahtlikkuses ja võimekuses. Sportlasel peab olema kõigutamatu usk iseendasse. Miks ta on kaotanud usu inimestesse? Mul kadus lõplikult usk sõbrasse, ta lubadustesse. Laimukampaaniaga tahetakse kõigutada rahva usku valitsusse. Temas tärkas jälle usk kaasinimeste headusse ja aususse. Edust sai ta uut usku oma töövõimesse, andesse. Toimima heas usus 'puhtsüdamlikus veendumuses, et toiming on õige ja aus'. Ostis auto hea usu peale 'usaldades, kontrollimata' ja hiljem selgus, et see oli varastatud. c. veendumus mingi protsessi v. nähtuse olemasolus ja mõjus. Usk elusse, armastusse. Vääramatu usk helgesse homsesse, inimkonna progressi, paremasse tulevikku. Ta on kaotanud usu õiglusse, õigluse olemasolusse. Mehel oli säilinud usku ainult vähestesse asjadesse. See sündmus kõigutas ta usku demokraatiasse. Tõusin üles kindlas usus, et on juba hommik. *Ja kui emal ühtalati olid silmad nutused, siis .. ma olin selles usus, et see kõik on isa pärast. M. Raud. d. veendumus mingi soovi täitumises, lootus. Ei tohi kaotada usku võidusse. Arst kinnitas haige usku paranemisse. Tal oli kindel usk ettevõtmise edusse. Kandis hinges usku, et võib veel õnne leida. Isa suri usus, et laste tulevik on kindlustatud. Võttis kätte ja sõitis lihtsalt hea usu peale 'umbropsu' linna tööd otsima. Läks vanas usus, vana usu peale 'lootuses, et kõik on endine' ikka samal aadressil. *Ja Tõnts on kindlas usus, et ta töö kannab vilja. Gori.

Sellest ka kõnekäänud: "Faktidega usu vastu ei saa" ja "Võidab kelle jumal on kõwem".
Ehk kui keegi ütleb mingite teadmiste kohta "ma usun" siis seda peab mõistma, et "loodan et nii on" ja faktidega pole sellisel väljendil ühist.
Ainuke asi, mis jagades paljuneb on teadmised.
Kasutaja avatar
Smith
Liige
Postitusi: 1606
Liitunud: 10 Veebr, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Smith »

Sest kui okastraat eemaldada, sureme koos nendega nälga.


Väga tabavalt öeldud.
Kogu seda tsirkust vaadates olen mina jõudnud oma lolli aruga väga lihtsale
järeldusele : tulebki lihtsalt see “lõiketraat” ümber piiri vedada ja kogu moos.
AKF kriku märkis, et mõni tuhat migranti menetleda ei ole meile mingi oht,
siis nii tõenäoliselt ongi, aga kui suur kogus murjameid siis on, kust jookseb piir?
Seda jama on lihtsam kohe korteri uksel tõrjuda kui tuppa sisse lasta ning
siis hakata neist kuidagi vabanema.
"We have 50 million Muslims in Europe. There are signs that Allah will grant Islam victory in Europe—without swords, without guns, without conquest—will turn it into a Muslim continent within a few decades." Muammar Gaddafi
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kriku »

Smith kirjutas:AKF kriku märkis, et mõni tuhat migranti menetleda ei ole meile mingi oht,
siis nii tõenäoliselt ongi, aga kui suur kogus murjameid siis on, kust jookseb piir?
Ma ei tea, kui palju üks laagrikoht maksab, nii et ei oska öelda. Tõenäoliselt saab EL-ilt finantsabi ka küsida nende jaoks.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..et kolmandat korda siis siin teemas (viimase poole tunni jooksul) küsimus Krikule - hommikust oli siin teemas hulka rohkem poste (sh küsimused Krikule, milledele vastamisega ta jänni jäi) - et kussneed postid nüüd kõik kadunud on :shock: :?: :mrgreen: :lol:

Ja kuhu musta auku mu enda küsimused kaovad, ma isegi ei küsi enam.....
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Siki
Liige
Postitusi: 1269
Liitunud: 09 Juun, 2020 14:29
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Siki »

Borja kirjutas:..et kolmandat korda siis siin teemas (viimase poole tunni jooksul) küsimus Krikule - hommikust oli siin teemas hulka rohkem poste (sh küsimused Krikule, milledele vastamisega ta jänni jäi) - et kussneed postid nüüd kõik kadunud on :shock: :?: :mrgreen: :lol:

Ja kuhu musta auku mu enda küsimused kaovad, ma isegi ei küsi enam.....


Kriku vastas ka juba, et sinna teemasse:

viewtopic.php?f=28&t=48246

Oli neid postitusi rohkem kui kaks lehekülge? Minu arust ei olnud. Üks Teie küsimus, hea akf! Borja, on ka seal uues teemas näha.

Pole tänu väärt :P
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Siki kirjutas:
Borja kirjutas:..et kolmandat korda siis siin teemas (viimase poole tunni jooksul) küsimus Krikule - hommikust oli siin teemas hulka rohkem poste (sh küsimused Krikule, milledele vastamisega ta jänni jäi) - et kussneed postid nüüd kõik kadunud on :shock: :?: :mrgreen: :lol:
Ja kuhu musta auku mu enda küsimused kaovad, ma isegi ei küsi enam.....

Kriku vastas ka juba, et sinna teemasse:
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... 28&t=48246


..tänan vastamast aga see ei päde mitte :mrgreen: - Krikule tänasisselöödud kollid (sh kõik minuenda tänased postid) on täiega kadund - seega see sinu (heausklik) text lihtsalt ei päde :|

Kuna too mode on ilmselgelt täiega metsistund, siis ma (pigem) katsun siit välla nokkida omale järjekordse bänni - kui et lepin selle jamaga :twisted:
Viimati muutis Tundmatu sõdur nr. 4, 15 Aug, 2021 18:06, muudetud 4 korda kokku.
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:
Siki kirjutas:
Borja kirjutas:..et kolmandat korda siis siin teemas (viimase poole tunni jooksul) küsimus Krikule - hommikust oli siin teemas hulka rohkem poste (sh küsimused Krikule, milledele vastamisega ta jänni jäi) - et kussneed postid nüüd kõik kadunud on :shock: :?: :mrgreen: :lol:
Ja kuhu musta auku mu enda küsimused kaovad, ma isegi ei küsi enam.....

Kriku vastas ka juba, et sinna teemasse:
viewtopic.php?f=28&t=48246


..tänan vastamast aga see ei päde mitte :mrgreen: - Krikule tänasisselöödud kollid (sh kõik minuenda tänased postid) on täiega kadund - seega see sinu (heausklik) text lihtsalt ei päde :|

Kuna too mode on ilmselgelt täiega metsistund, siis ma (pigem) katsun siit välla nokkida omale järjekordse bänni - kui et lepin selle jamaga :twisted:

Sinna said kopeeritud kõik tolle islami-immigratsiooni-Liibanoni alalõnga postitused siit teemast - peale sinu kahe esimese küsimuse, mille vastuse sa oleksid saanud, kui oleksid suvatsenud mõned postitused eestpoolt lugeda. Need on ainsad, mis täna siit teemast pürgikasti on läinud. Päris kustutatud pole ühtegi.

Kui sa hakkad teiste peale avalikult valetama, siis tõepoolest tuleb ka bänn.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

.."sinna" on "kopeerimata" ikka oluliselt rohkem poste, kui mingid "minu kaks esimest küsimust", hea Kriku - niiet ainus valetaja siin täna oled sina...
Ja küse ise muideks polnudki miskist "liibanonist" vaid hoopis politsei jaoks no-go aladest Euroopa linnades..

Et kassa ise usud ka seda jama, Kriku - mida sa siin praegu suust välla ajad :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5565
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas toomas tyrk »

Borja kirjutas:.."sinna" on "kopeerimata" ikka oluliselt rohkem poste, kui mingid "minu kaks esimest küsimust", hea Kriku - niiet ainus valetaja siin täna oled sina...
Ja küse ise muideks polnudki miskist "liibanonist" vaid hoopis politsei jaoks no-go aladest Euroopa linnades..

Et kassa ise usud ka seda jama, Kriku - mida sa siin praegu suust välla ajad :lol:

Esiteks - Borja mine vaata viidatud teemat ja lõpeta siin teemas lällamine.
Teiseks - see on ka viimane hoiatus.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

toomas tyrk kirjutas:
Borja kirjutas:.."sinna" on "kopeerimata" ikka oluliselt rohkem poste, kui mingid "minu kaks esimest küsimust", hea Kriku - niiet ainus valetaja siin täna oled sina...
Ja küse ise muideks polnudki miskist "liibanonist" vaid hoopis politsei jaoks no-go aladest Euroopa linnades..
Et kassa ise usud ka seda jama, Kriku - mida sa siin praegu suust välla ajad :lol:

Esiteks - Borja mine vaata viidatud teemat ja lõpeta siin teemas lällamine.
Teiseks - see on ka viimane hoiatus.

Esiteks - vaadatud veelkord: kogu Euroopa linnade "no-go temaatika" seoses muulaste vägivallaga (ja 15 AUG seisuga) on täiega kustutatud
Teiseks - hakka bännima :mrgreen:
Kolmandaks - "lällad" siin hetkel ainult sina koos Krikuga :lol: :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5565
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas toomas tyrk »

"no go" teema on täiesti olemas. Veelkord - mine ja vaata teemat.

Igast moderaatori liigutusest jääb maha logi. Nagu ka igast administraatori omast. Saab vaadata mis on tehtud.

Eks siis saadame su jälle puhkama.
Väino
Liige
Postitusi: 697
Liitunud: 10 Aug, 2009 20:18
Asukoht: Virumaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Väino »

Akf Kriku kirjutas:
Akf Smith kirjutas:AKF kriku märkis, et mõni tuhat migranti menetleda ei ole meile mingi oht,
siis nii tõenäoliselt ongi, aga kui suur kogus murjameid siis on, kust jookseb piir?
Ma ei tea, kui palju üks laagrikoht maksab, nii et ei oska öelda. Tõenäoliselt saab EL-ilt finantsabi ka küsida nende jaoks.
Ok, kui laiendaks veidi piire - (mitme) milline kogus Euroopat käpuli ei löö/lööb?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36620
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Põgeniketulv Euroopasse..

Postitus Postitas Kriku »

Rootsist palus 2014-2015. a. varjupaika 244 000 inimest, mis pani nad avalikult kuulutama, et rohkem ruumi ei ole, ärge tulge.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 19 külalist