Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19936
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas Lemet »

Millegipärast tundub mulle, et enamus foorumlasi ei kiida heakssedasorti arvamust
Minuarust on normaalne kui mentidele ka vahest pikki lõugu antakse või kuul näkku tulistatakse. Täitsa norm ja käib selle ametiga kaasas. Ja hea ongi, sest muidu lähevad ülbeks, ongi läinud juba. Paras oleks neile veel mõned korralikud keretäied anda, tglt.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas mx77 »

huvitav, et pole endal kunagi politseiga probleeme olnud ja ei tunne kedagi, kes tunneks kedagi kellel oleks probleeme nendega olnud. Vägisi tuleb meelde mingi vana poolakate anekdoot pani Skolimovskast Poznanist, kes igal turismireisil alati ära vägistati.Ei tea miks küll?
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Kasutaja avatar
rbl
Liige
Postitusi: 1466
Liitunud: 29 Nov, 2011 23:10

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas rbl »

Ei kiidagi heaks aga ma ei saa aru, miks siis neid kasutajaid kes teisi inimesi kutsuvad siin üles maha laskma ja vigaseks laskma ära ei bännita? See pole siin foorumis ainuke teema kus tuntakse avalikult rõõmu inimese surma üle ja kutsutakse üles inimest maha laskma.
Kissinger - "Military Men Are Just Dumb, Stupid Animals To Be Used As Pawns In Foreign Policy"
Kasutaja avatar
Standartenführer
Liige
Postitusi: 156
Liitunud: 09 Juul, 2006 14:43
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas Standartenführer »

Lemet kirjutas:Millegipärast tundub mulle, et enamus foorumlasi ei kiida heakssedasorti arvamust
Sulle tundub?! Vat ma olen kursis, mis sai siis kui ka politseinikele "tundus". Tead, et mulle ei meeldi üldse, kui keegi võtab ainuisikuliselt õiguse otsustada kõigi teiste eest, ainult selle pealt, et talle tundub! :evil:
Ma arvan, et on aeg see jama siin ära lõpetada. Kõige ausam oleks siin teema lukku, lihtsalt. Aga kuna mina pole ei mode ega ka "enamus", siis jumal sellega.
Kasutaja avatar
pikk88
Liige
Postitusi: 443
Liitunud: 26 Juul, 2006 13:01
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas pikk88 »

Standartenführer kirjutas: Ja see Viljandis juhtunud rabelemine, ma ütleks et paras, mendid said oma keretäie, mitte liiga palju, mitte liiga vähe, täpselt paras.

Ja lisaks, ma olen juba ennegi siin veel täheldanud ühte asja. Nimelt genereerib siin mingi seltskond mingeid mõtteid, kellede iga sõna taha kaitseks asuvad siis nn kaasajooksikud ja sedamoodi üritatakse siis panna uskuma, et ainult nemad teavad ja ainult nemad on näinud. See on kaval viis näidata oma teadmisi tegelikust suuremana ja kui reaalsus annab tagasilöögi, siis selleks on väga hea rohi - nimelt labane laim oponendi aadressil.

Edu! 8)
Kas sa selle peale pole tulnud, et võib-olla pole asi mõtete genereerimises ja kaasajooksmises vaid ehk on asi hoopis selles, et siia foorumisse on kokku sattunud ühesuguse mõttelaadiga inimesed? Igal oinal on oma mihklipäev, arvestades su sõnavõtte siin teemas siis annad sa paraja oina mõõdu välja küll.
Kasutaja avatar
rbl
Liige
Postitusi: 1466
Liitunud: 29 Nov, 2011 23:10

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas rbl »

pikk88 kirjutas:Kas sa selle peale pole tulnud, et võib-olla pole asi mõtete genereerimises ja kaasajooksmises vaid ehk on asi hoopis selles, et siia foorumisse on kokku sattunud ühesuguse mõttelaadiga inimesed? Igal oinal on oma mihklipäev, arvestades su sõnavõtte siin teemas siis annad sa paraja oina mõõdu välja küll.
Ja mis nende ühesuguse mõttelaadiga inimeste ühine nimetaja siis oleks fašistid, sionistid, satanistid?
Kissinger - "Military Men Are Just Dumb, Stupid Animals To Be Used As Pawns In Foreign Policy"
Kasutaja avatar
pikk88
Liige
Postitusi: 443
Liitunud: 26 Juul, 2006 13:01
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas pikk88 »

rbl kirjutas:
pikk88 kirjutas:Kas sa selle peale pole tulnud, et võib-olla pole asi mõtete genereerimises ja kaasajooksmises vaid ehk on asi hoopis selles, et siia foorumisse on kokku sattunud ühesuguse mõttelaadiga inimesed? Igal oinal on oma mihklipäev, arvestades su sõnavõtte siin teemas siis annad sa paraja oina mõõdu välja küll.
Ja mis nende ühesuguse mõttelaadiga inimeste ühine nimetaja siis oleks fašistid, sionistid, satanistid?
Ehk saaks need kokku võtta ühise nimetaja alla "militaar.net-i kasutajad" ? :)
taara
Liige
Postitusi: 837
Liitunud: 12 Jaan, 2011 21:13
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas taara »

Mõni mees on ikka korralik pätt. Kui julged teha, siis julge ka tunnistada. Ma olen ka kiiruse ületamise eest trahvi saanud ja siiamaani arva, et see politseinik polnud hommikul saanud ja oli vähe pahane ja mina sain selle kerge sita kaela. Mis teha, ise ületasin kiirust ja pean kannatama. Nii, et äkki vaataksid enne peeglisse ja siis kukus niimoodi mölisema ja haukuma.

Selle relva kasutamise kohta pole midagi öelda. Targad (kohus ja politsei ise) on ära öelnud, et põlvede auguliseks laskmine poleks olnud õigustatud ja kes seda oleks teinud, oleks lõpetanud krim karistusega.

Ja ikkagi. Kui inimene on õiguskuulekas, siis kuidas saab Eestis politseisse sellisel viisil suhtuda "kuul näkku, peksa, vähe said jne.". Eestis lihtsalt pole sellist asja, nagu siin kirjeldada üritati. No lihtsalt pole.


Füürer võiks oma nime öelda, siis teaks kellega käituda nagu koeraga. Ma eeldan (ja loodan), et ma kuulun küla (enamuse) hulka.
Viimati muutis taara, 12 Okt, 2012 20:54, muudetud 1 kord kokku.
Cris
Uudistaja
Postitusi: 5
Liitunud: 14 Aug, 2011 12:54
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas Cris »

Kulla kaasfoorumlane Standartnführer, Sulle siis meeldib, et politseinikud tööl (=oma igapäevast leiba teenides) viga saavad?
Aga turvamehed? Postiljonid? Kokad? Medõed? Nendegi seas võib ülbeid leiduda... Kas absurdi ei lähe seda mõtet arendades???
Ise tahaks küll peale vahetuse lõppu tervena koju kobida...
Toetan Borjat selles, et siin foorumis on sobimatu vaenu õhutada.
Kasutaja avatar
wanapagan
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 27 Mär, 2007 22:20
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas wanapagan »

oh-jah.... olen eelnevalt vanglas töötanud. politseinik pole, kuid töö iseloom on pmst sama. ja saan täiesti aru, miks pol. jõhkra jõuga seda "pidu" ei lõpetanud. jama, seletamist ja paberimäärimist on natuke liiga palju. pärast võid veel ise see kõige suurem kaamel olla...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5564
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas toomas tyrk »

Standartenführer kirjutas:Ma ei saa aru mille üle siin 8lk arutleda. Minuarust on normaalne kui mentidele ka vahest pikki lõugu antakse või kuul näkku tulistatakse.
rbl kirjutas:Meil on sõnavabadus ja demokraatia kus kõigil on õigus oma isiklikule arvamusele. Senikaua kuni keegi ei kutsu inimesi üles teisi maha laskma, vigaseks laskma, näkku laskma on kõik oki-doki.
Kuna kasutaja Standartenführer üleskutse ei ole oki-doki, siis 1 nädal mõtlemise ja lugemise jaoks...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Huvitav, et üks sarnane ka ilmselt kriminaalse vaimulaadiga tegelane pani äsja segast ka naaberfoorumis - et kas ebasoodsad kuufaasid kutsuvad ullikesi esinema vä :lol:

http://www.rindeleht.ee/foorum/phpBB2/v ... =30&t=9279
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas allatah »

Hõmm, kus ma küll hiljuti sellist ennustust kuulsin...
http://www.tallinnapostimees.ee/1008444 ... tu-ohvriks

Eelmise nädala kogemus töölt, mind ennast seal ei olnud, seega oskan rääkida vaid seda mida räägiti.
Meil on Koplis ladu, kus ees on ka väike kontor/pood. Külla saab meie firmale tulla kas trepist, mis on mitme nurga taga või liftiga. Lift sõidab otse lattu ja ausad ning korralikud inimesed kõnnivad siis läbi lao kontorisse.
Natuke peale kella viite olid enamus inimesed ära läinud, aga ruumid olid veel lahti ning paar naist tegid seal ühes laonurgas veel õhtuses vahetuses tööd. Ja siis nägid, et 2 tüüpi lihtsalt jõlguvad seal riiulite vahel. Eks meie töötajad ajasid nad sealt minema, aga mida muud neil olekski olnud teha? Oleks nad politsei kutsunud, oleks sealt ilmselt pikalt saadetud või kui oleks ka kohale tuldud, siis oleks need tüübid öelnud, et uks oli ju lahti ning me tutvusime kaubaga, mida tahtsime ostma hakata.
Samal nädalal oli meie majast teisest firmast natuke asju varastatud.
Ehk siis jällegi, ilmselt on need tüübid juba korduvalt politseiga kokku puutunud (vähemalt minu kogemus ütleb, et taolised pätid on politseile tuttavad), aga mittekuidagi ei saa ühiskonda nende eest kaitsta, sest vabanduse leiab alati: "hängisin ringi, et hakata asju ostma/laenasin vanaemalt 200 000krooni, et erakonnale annetust teha".... :(
Katsu sa siin ausaks jääda...
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
pakzmagu
Liige
Postitusi: 239
Liitunud: 24 Jaan, 2005 22:21
Asukoht: Keila
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas pakzmagu »

Sõnaga, omakohus on kaka pähh. Aga jah, ega nad midagi muud rääkida saakski, isegi kui tahaks...

http://www.postimees.ee/1009824/politse ... septeerida
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Politseinikule nüpli andmine on tõusev trend...

Postitus Postitas oleeg »

Ühiskonna tervis algab väärikusest inimese enda suhtes, riigi institutsioonide suhtes ja riigi suhtes tervikuna. Väärikuse austamist loetakse aga üheks suurimaks faktoriks ühiskonna tervise tagamisel.
Peeter Järvelaid, professor

http://arvamus.postimees.ee/1009866/pee ... u-opetust/

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist