Eston Kohver

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Lemet »

Facebookis kasutaja Margus Kobing Yxmees on postitanud üksikasjalise video teemal, kuidas kohver tegelikult rööviti. Soovitan soojalt...kuidagi väga täkkesse on läinud.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
NGolf
Liige
Postitusi: 3035
Liitunud: 16 Juul, 2013 11:48
Asukoht: Sakala
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas NGolf »

VF prapor, kapten ning keegi jahimehekostüümis, kuid armee nokatsiga ohvitser piiriposti nr 121 lähedal mõõdulindiga mõõtmisi tegemas ning eeltrükitud paberit täitmas. Sakala loo lisana on avaldatud selgete piltidega (hea tahtmise korral saaks ka täidetava dokumendi teksti lugeda) galerii:
http://www.sakala.ajaleht.ee/2928457/ve ... as/3370577
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas soesilm »

Sellise nurga alt pole Kohveri advokaadist keeldumist veel tõlgendatudki.
http://arvamus.postimees.ee/2928375/jur ... um-eestile
Kokkuvõtvalt ütleb prof Saar, et kuna Kohver pole ühtegi kokkulepitud või meile tuntud seadust rikkunud, siis ei peaks me tema küsimust üldse õigusteaduslikust küljest lahendama. Tema arvates just seda demonstreerib Kohver - milleks mulle advokaati, kui ma pole midagi rikkunud!
Kui nüüd arendada siia juurde veel Krossi seisukohta pantvangistamisest, siis tõepoolest - kui mind seadusevastaselt kinni hoitakse, kas ma nõuan siis advokaati!?
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas mx77 »

soesilm kirjutas:Sellise nurga alt pole Kohveri advokaadist keeldumist veel tõlgendatudki.
http://arvamus.postimees.ee/2928375/jur ... um-eestile
Kokkuvõtvalt ütleb prof Saar, et kuna Kohver pole ühtegi kokkulepitud või meile tuntud seadust rikkunud, siis ei peaks me tema küsimust üldse õigusteaduslikust küljest lahendama. Tema arvates just seda demonstreerib Kohver - milleks mulle advokaati, kui ma pole midagi rikkunud!
Kui nüüd arendada siia juurde veel Krossi seisukohta pantvangistamisest, siis tõepoolest - kui mind seadusevastaselt kinni hoitakse, kas ma nõuan siis advokaati!?
Lugesin läbi ja kuidagi debiilne tundus see jutt minu arust.
Ma olin siiani ikka TÜ juurateaduskonnast paremal arvamusel aga tuleb vist samasse patta sama ülikooli majandusteaduskonnaga panna.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Pole seal midagi debiilset - väga selge jutt ja andekad paralleelid toodud :|

Summa summarum - tänane putleri moskoovia ühes oma kohtusüsteemiga jääb sinna kusagile arengumaade // rämpsriikide a la PõhjaKorea piirimaile (no igatahes sigakaugele arenenud maailmast - m.o.t.t) :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Martin Peeter »

http://www.postimees.ee/2932893/vene-me ... itserideks


Kas kuidagi seotud? Et anti käsk minna Kohvri asemele vahetuskaubaks? See on muidugi minu soovmõtlemine.
Dona nobis pacem!
Roamless
Liige
Postitusi: 3798
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Roamless »

Unforeseen consequences
Kasutaja avatar
Manurhin
Liige
Postitusi: 5192
Liitunud: 09 Jaan, 2007 0:05
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Manurhin »

Martin Peeter kirjutas:http://www.postimees.ee/2932893/vene-me ... itserideks


Kas kuidagi seotud? Et anti käsk minna Kohvri asemele vahetuskaubaks? See on muidugi minu soovmõtlemine.
Proportsioonid on selle jaoks nagu natuke paigast ära. Kohverit ähvardab kuni 20 aastat vanglat, kinnipüütud venelasi vaid rahatrahv või äärmisel juhul kuni aasta vanglat. Lisaks peaks Venemaa vangla ja Eesti sanatoorium-eurovangla ikka kaks väga erinevat asja olema.
Kirves pole mänguasi, raiuge see omale pealuu sisse!
"Suured inimesed on ikka tõesti imelikud," ütles ta endamisi lihtsal moel, kui ta oma teekonda jätkas.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

S_tta neist proportsioonidest - lihtsalt kotime kõike, mida kätte saame :twisted:

Silm silma, hammas hamba vastu - ainus keel, mida naabrimees mõistab 8)

Ja nii lihtne see ongi :|
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Roamless
Liige
Postitusi: 3798
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Roamless »

Üldiselt olen borjaga ühel nõul, las need ülbed KGB või FSB pensionärid ka maitsevad natukene kasvõi eurotürmi, sest käitumine oli nagu peremeestel. Nüüd näidatakse koht kätte ja peab hakkamagi jõuliselt käituma, see on keel mida idanaaber hästi mõistab. Miinus pooleks on see, et kui ärategemine läheb üle igasuguste piiride, siis varsti tõesti ei maksa piiri äärde tavainimesel seenele või kalale minna. Võidakse vabalt ka Eesti poolelt lihtsalt Venemaale türmi viia. Kõik uus ju venelastel äraproovitud vana.
Unforeseen consequences
vanahalb
Liige
Postitusi: 2618
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas vanahalb »

Borja kirjutas:S_tta neist proportsioonidest - lihtsalt kotime kõike, mida kätte saame :twisted:

Silm silma, hammas hamba vastu - ainus keel, mida naabrimees mõistab 8)

Ja nii lihtne see ongi :|
Lihtne oleks see siis kui ka eesti elanikele suudetaks selgeks teha, et piiritsoonis ei töllerdata. Ma loen mõnikord imestusega ajalehest, et mingi külamees või 100-aastane memmeke on eluaeg kuskil metsavälul seenel käinud ning küll on eesti või vene piirivalvurid teda koduteele juhatanud. Uue konseptsiooniga väänatakse käed seljataha ja saabki emake veel enne surma Siberit näha. Või pannakse talvel Peipsi pealt 10 ilmsüütut läti kalameest pihta.
Aastat paar tagasi räägiti küll ühest Narva mehest, kes vene piirivalvele vahele jäi. Ivangorodis arestimaja polegi, tuli Kingisseppa viia, aga seal oli putka parasjagu täis. Viidi siis hoopis Piiterisse ja rohkem pole kuulda olnud. Ilmselt polnud nii tähtis tegelane, et välisminister sõna võtaks, samasugune seeneline või kalamees nagu need süüdimatud Kagu-Eesti külamehed.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Lemet »

Valitsusele piiri kontrolljoone kehtestamise volituse andmine võimaldab alustada kontrolljoone demarkeerimiseks ettevalmistavaid töid nagu maade mõõdistamine, piiririba aluse maa riigivarana arvele võtmine, piiririba rajamine ja piirirajatiste ehitamine. See loob ka tingimused ajutise kontrolljoone tehnilise valvega katmiseks,» selgitas Pevkur riigikogu põhiseaduskomisjoni esimehele Rait Marustele saadetud kirjas.
http://www.postimees.ee/2940491/valitsu ... ntrolljoon

Huvitav, kuivõrd juriidiliselt korrektne on ülaltoodud tsitaadi valguses väited eesti poolelt röövimisest?
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Hydrazine
Liige
Postitusi: 1182
Liitunud: 17 Mär, 2008 11:12
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Hydrazine »

Ma ei julge üldse sõna võtta kindlameelselt, et kuidas asi tegelikult oli. Asi toimus ju nö "piiripeal" kui nii võib ennast väljendada. Mida seal üldse tehti, kas saamegi kunagi teada? Selge on see, üks mees veeti ära lausa Moskvasse, Pihkva putka oleks lähemal olnud kui asjal poleks halba maiku juures. Natuke istub ja antakse Eestile tagasi... Kas asjal on mõte kui poleks siin tähtsust selles sündmuses? Ainult et, mis suunas see tähtsus on? Kas propagandavõte või astus KAPO mees tõesti "kellegile" korralikult varbale. Aga mida nad seal piiril üldse toimetasid, seda ma võtaks ajakirjanduse info põhjal kahe tera soolaga.

Nime üle pole ilus ilkuda aga Eston Kohver, on see tõesti ta pärisnimi või KAPO nimi.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kuidagi pöörase kiirusega on need asjad arenema hakanud :roll:

Alles see meie piirijoon oli võpsi kasvand ja sohu uppund (varasta või terve jalaväerühm vahelt ära) - nüüd lubab tubli valitsus "kontrolljoone" riks-raks ära raadada // tähistada // kindlustada.. piirivalves super-truuper eriüksuse(d) moodustada.. piirivalve "merevõimekuse" taastada :roll: :roll:

Et ära sa märgi, ühesõnaga - ei olnudki pallu vaja, et mats lõpuks liigutama hakkaks 8) :twisted: :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Vene piiril rööviti kaitsepolitseinik

Postitus Postitas tommy »

Siseminnile vaja veel üht eriüksust.

Või nimetatakse need vennad lihtsalt ümber...
Pilt
Pilt
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist