Elmar Vaher

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

AndresTy kirjutas:No selle "üliolulise" tähelepaneku jääb vaid nõutult õlgu kehitada..
..
Kadestan!
..kogu sinu alates viimastest valimistest siin (militaar)foorumis alanud (poliit)tegevus paneb ka mind ainult nõutult õlgu kehitama...

Ja ei "kadesta" muuseas :|
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kriku »

Liigutasin postitused välivormi kandmise kohta õigesse teemasse: http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopi ... &start=405
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Martin Herem »

Borja, kuidas minu kogemus siia hetkel puutub?
Mina ei tea, millist nõu jagaks Eesti sõjalist kaitset planeerinud (sh mobilisatsiooni, operatsioone, võimearendust) inimene siseministrile.
Borja torke peale, et näe Vaheril on mingi tibi ja ministril ohvitserid, tekkis mul küsimus: mille poolest need vennad siis antud kontekstis nii head on. Poleks seda torget, poleks nende isikute suhtus mingeid küsimusi.
Borja hakkab muidugi ründama.
Kas need pole kogemustega mehed? On küll Borja. Kuid mõni piirivalvur või ehitusinsener oleks minu arvates kõvem (antud üritusel).
Kas mina hägustan mingit fakti? Ei hägusta. Ma esitan sulle küsimusi, sest mulle tundub, et just nimelt sina esindad siin hetkel mingeid enda (poliitilistel?) eelistustel põhinevaid järeldusi.

PS! Ei saa märkimata jätta, et mul on siiski veidi erinev teenistus olnud, kui nõunikul.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

..ei saa märkimata jätta, et sinu "vajadus" viskuda politseifüürerist edviku nimel abrasuurile, on arusaamatu...

See, et sa endiste vanemohvitseride kompetentsi ei tunnista, sellega ma olen juba harjunud - no kuda muidu sa omaenda ego siin ikka upitaksid.
Martin Herem kirjutas:Borja hakkab muidugi ründama.
..et kui sa alatasa ei torgiks/kommiks/ründaks täiesti suvalistes teemades minu poste, mul oleks neid poste siin foorumis vist poole vähem - et ära oled tüüdanud, muuseas...
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:ära oled tüüdanud, muuseas...
Mina saan iga nädal mitu raportit erinevatelt kasutajatelt, keda akf Borja stiil, mida tsiteeritud postitus esindab, on ära tüüdanud. Lihtsalt niisama taustainfo mõttes.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas mart2 »

Lihtsalt huvi pärast -
Kas endised Kaitseväe vanemohvitserid on Siseministri nõunikuna paremad kui näiteks oleks piirivalvur ja päästeametnik Kaitseministri nõunikena?

Küsimus ei ole üldisest planeerimise oskusest ja kogemusest, vaid rahvusvahelistele reeglitele vastavast riikide vahelisest valvatavast kontrolljoonest ehk piirist.
Tiba teine tera kui sõjaväelinnaku traataed, või mis? :dont_know:
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:Mina saan iga nädal mitu raportit erinevatelt kasutajatelt, keda akf Borja stiil, mida tsiteeritud postitus esindab, on ära tüüdanud.
Täitsa usun :oops:
Sest üllatavalt pallu liberaste on just viimaste valimiste paiku selle foorumi üles leidnud // siia pesa teinud..
No ja kamina eduraportööre on siin ju ennegi piisavalt olnud :lol:

Mitte et see kõik kudagi teemasse puutuks...
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
AndresTy
Liige
Postitusi: 940
Liitunud: 07 Mär, 2019 13:27
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas AndresTy »

Borja kirjutas:.....Sest üllatavalt pallu liberaste on just viimaste valimiste paiku selle foorumi üles leidnud // siia pesa teinud.....
Raske elu. Vaindlased, vaindlased igal pool! Ja teadupärast tuleb kõik kodanlikud natsionalistid paljastada ja kõiki sellelaadseid ilminguid märgata....

Aga defineeri, Borja, kes on sinu arust see liberast, keda sa siin taga ajad. Seleta lahti, kes ta on, mis ta teeb, mida sööb. Ma võin ette ennustada, et sa jääd defineerimisega hätta ja lõpuks tuleb lihtlabaselt välja, et liberastid on kõik need, kelle poliitilised vaated sinu omadest (e. õigetest) erinevad või kes pole lihtsalt sinu väidetuga muus vallas nõus.
Viimati muutis AndresTy, 25 Aug, 2019 19:04, muudetud 1 kord kokku.
Imekaunis! Raha eest teen kõike, mida härrad soovivad...
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Lemet »

Meenub kodanik Tsäbovõitra...mis laseb oletada, et on saavutatud ja enamgi veel. Kuigi ustavate massid on tõusnud raudse seinana.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Kriku »

Borja kirjutas:
Kriku kirjutas:Mina saan iga nädal mitu raportit erinevatelt kasutajatelt, keda akf Borja stiil, mida tsiteeritud postitus esindab, on ära tüüdanud.
Täitsa usun :oops:
Sest üllatavalt pallu liberaste on just viimaste valimiste paiku selle foorumi üles leidnud // siia pesa teinud..
No ja kamina eduraportööre on siin ju ennegi piisavalt olnud :lol:
Tegelikult käivad need raportid muidugi lihtsalt selle kohta, et sa väljendad ennast ebaviisakalt ja teistel on seda väsitav lugeda.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kriku kirjutas:..sa väljendad ennast ebaviisakalt ja teistel on seda väsitav lugeda.
..ee - et siis nagu lumehelbekesed vä :roll:

Et need ka kituvad militaarfoorumis juba - eivõiolla :oops: :shock:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas nimetu »

Kuidas kogu see jama Elmar Vaherisse puutub?
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

AndresTy kirjutas:Aga defineeri, Borja, kes on sinu arust see liberast, keda sa siin taga ajad. Seleta lahti, kes ta on, mis ta teeb, mida sööb..
Nõus 8)
Aint peale seda, kui sina "seletad lahti", mix:
-- sa just viimaste valimiste aegu siia foorumisse tekkisid ning
-- mix on sinu sajakonnast foorumipostitusest enamus (nüüdseks õnneks juba suletud) teemas EESTI POLIITELU EILE TÄNA HOMME

:lol: :lol:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Martin Herem »

Mina küsisin, mis asi on operatiivkogemus.
Sellele vastas Borja, et noh ta pidas silmas vastava osakonna juhtimist.
Mina küsisin siis, et miline kogemus sellest tuli. Jutt käib ju ikkagi siseministri nõustamisest riigipiiri külastamisel. Kus (vist) strateegilise kommunikatsiooni nõuniku PPA direktori Vaheri kaaslasena kvalifitseerus Borja jaoks "ainult ihufotograafiks".
Selle peale sain ma vastu molu süüdistusega, et ei pea lugu kogemustega ohvitseridest.
Siis sai Vaher vahelduseks iseloomustuse "politseifüürerist edvik", kelle kaitsmiseks mina just kui a(M)brasuurile viskun. Ma olen küll Borjale otse öelnud, et ma ei assisteeri ega kaitse kedagi, vaid ründan temasuguseid ... 8) ... teda hakkab juba tüütama!
Siit edasi läks Borja liberastide, kamini eduraportööride ja lumehelbekeste nimetamisega ... KUID asjast ei räägi ta enam midagi.
Tagasi asja juurde.
Minu arvates ei ole vale ega halb, kui minister oma nõunikke piirile kaasa võtab. Olgu nad ettevalmistuselt või koorijuhid. Reservohvitserid on koorijuhtidest kahtlemata sobivamad. Kuid ma ei näe mingit põhjust selle põhjal naeruvääristada PPA direktorit. Eriti veel siis, kui selle aluseks on isiklikud antipaatiad ja sümpaatiad, sest oma irooniat ei osanud Borja mitte kuidagi põhjendada. Hoopis belletristikaks läks.
Kasutaja avatar
Sam Beaver
Liige
Postitusi: 825
Liitunud: 09 Aug, 2017 19:54
Asukoht: Siin & seal, põhiliselt tööl
Kontakt:

Re: Elmar Vaher

Postitus Postitas Sam Beaver »

Borja kirjutas:
Kriku kirjutas:Mina saan iga nädal mitu raportit erinevatelt kasutajatelt, keda akf Borja stiil, mida tsiteeritud postitus esindab, on ära tüüdanud.
Täitsa usun :oops:
Sest üllatavalt pallu liberaste on just viimaste valimiste paiku selle foorumi üles leidnud // siia pesa teinud..
No ja kamina eduraportööre on siin ju ennegi piisavalt olnud :lol:

Mitte et see kõik kudagi teemasse puutuks...
Tegelikult tahaks teada küll, misasi see müstiline "liberast" siis õieti on millest nii hirmsasti jahutakse ja mida keegi pole vaevunud defineerima?
Putin destroyed the pro-Russian lobby in the world with his own hands. Now acting in Putin's interests would mean admitting that you fucked a goat
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist