Roolijoodikud ja liiklushuligaanid

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas maksipoiss »

klemmikas kirjutas:Sõitis jah, hiljem õnnestus siiski imekombel karistus määrata.
Õnnestus ju korra kõrvale sõita ja ju jäi siis tegelase larhv pildile.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas Kriku »

Paistab, et tattnokka püüti arvestatavate jõududega: https://www.delfi.ee/news/paevauudised/ ... d=91237835
tuuba
Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 12 Okt, 2010 18:24
Asukoht: harjumaa

Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas tuuba »

vat aru ma ei saa---meil pole mingeid gänge, narkomaffiat jmt jõuke.
miks on vaja kedagi,kes ületas kiirust, taga ajama hakata a la ollivuudi vilmid? miilitsakoolis õpetati? noortel mentidel veri vemmeldab?
oleks ju piisanud sellest, et registreerida auto number, võtta andmebaasidest auto asukoht /n-ö kodu/ ja panna sinna üks paar mente, kes panevad siis käed raudu.
aga jõhkrad siilid ja tõkked ja rammimised...
mentla on lolliks lännu ja Vaher tuleb kohe maha võtta.
ja mu arust tuleks kogu see mentla saata ümberõppele kassapidajateks.
Crispy
Liige
Postitusi: 858
Liitunud: 03 Veebr, 2016 14:53
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas Crispy »

Ja kui näiteks see auto on varastatud? Patrull sõidab maja juurde ja tõdeb koos omanikuga, et jah tõepoolest, autot siin ei ole aga kurat teab kuhu sõitis...
Või kui sellesama autoga on just mingi kuritegu sooritatud millest politseil veel teada pole. Ning auto on registreeritud mingi penskari nimele?

Igal juhul tuleb kihutav ja eest ära sõitev masin pidama saada kuna üldiselt on mingi põhjus eest ära sõitmiseks. Niisama kiirust ületades võetakse enamasti trahv vastu kui muid patte hingel pole...

Ja inimene, kes kasutab venepärast blatnoižargooni a'la mendid-miilitsad, siis sellise vastu mul küll mingit lugupidamist ei ole :!:
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas Kriku »

Crispy kirjutas:Ja inimene, kes kasutab venepärast blatnoižargooni a'la mendid-miilitsad, siis sellise vastu mul küll mingit lugupidamist ei ole :!:
Kasutaja tuuba hoiatatud.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas Kriku »

Patrull sõitis põgenevale Porschele järele, juht aga andis veel gaasi juurde, nii et tagaajamise kiirus oli kohati 200 kilomeetrit tunnis. Pärnu politseipatrull kutsus hirmkiirusel liikuva Porsche tabamiseks lisajõude. Appi ruttasid Vändra lähistel patrullinud politseinikud, kes seadsid auto peatamiseks üles teetõkke. Ent 200 kilomeetrit tunnis sõitvale Porschele polnud teetõke takistuseks. Edasi tuli Türi külje all Pärnu politseile appi Paide patrull, kes seadis Särevere-eelsele maanteele uue tõkke, rakendades ka sõiduki sundpeatamiseks mõeldud «siili».

Aga Porsche juht keeras enne politsei ülesseatud teetõket teelt välja paremale ja sealt edasi teepervele. Pärast mõnesajameetrist sõitu teepervel keeras juht tagasi maanteele, kus sõitis sisse tema edasisõitu takistanud politseisõidukile. Kuna Porschel oli vahepeal purunenud rehv, ei õnnestunud selle juhil enam põgenemist jätkata ning politseipatrull sundpeatas auto, keerates sellele ette. Põgenejal õnnestus pärast peatumismärguannet läbida umbes 65 kilomeetrit.
https://leht.postimees.ee/7077163/arasp ... -autorooli
hjl85
Liige
Postitusi: 6383
Liitunud: 16 Mär, 2018 11:29
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas hjl85 »

13 aastase poisi kohta tegelikult hästi sõidetud (loe: ei kaotanud sõiduki üle kontrolli).
Offtopicuna: mina kasutan sõna "ment" nende politseinike kohta, kes oma ametimärki kurjasti/valesti kasutavad (altkäemaks, ülbitsemine jms). Ehk märgiga kaabakad. Oma tööd ausalt tegev isik (kuigi ta teeb mulle rikkumise eest trahvi) ei ole ment vaid oma tööd tegev politseinik.
Aga kust siis jookseb piir? Poliitikute, PPA peadirektorile solvavate nimede jms on ok aga politseid mentideks nimetamine ei? Et siis teatud struktuur on püha lehm?
muhgel
Liige
Postitusi: 155
Liitunud: 11 Juul, 2008 10:30
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas muhgel »

hjl85 kirjutas:13 aastase poisi kohta tegelikult hästi sõidetud (loe: ei kaotanud sõiduki üle kontrolli).
Offtopicuna: mina kasutan sõna "ment" nende politseinike kohta, kes oma ametimärki kurjasti/valesti kasutavad (altkäemaks, ülbitsemine jms). Ehk märgiga kaabakad. Oma tööd ausalt tegev isik (kuigi ta teeb mulle rikkumise eest trahvi) ei ole ment vaid oma tööd tegev politseinik.
Aga kust siis jookseb piir? Poliitikute, PPA peadirektorile solvavate nimede jms on ok aga politseid mentideks nimetamine ei? Et siis teatud struktuur on püha lehm?
Mida juttu. Kas ma võin su naist litsiks kutsuda, ega ta mingi pühal lehm ei ole?
tuuba
Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 12 Okt, 2010 18:24
Asukoht: harjumaa

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas tuuba »

kriku

hoiatus teatavaks võetud kuigi jah--mis ajast selle jõustruktuuri esindajad puutumatu staatuse omandasid?

Ja Vaher tuleks ikkagi maha võtta.

Nüüd selle tulevase ralliässa püüdmisest.

Mitu avariiohtlikku olukorda tekkis "puutumatute" operatsiooni käigus ja mitu selle nagamanni sõidu ajal enne "puutumatute" sekkumist?

ega see ju esimene kord ole,kus orgunnitakse ollivuudi ja tulemuseks kõrvaliste õnnetused, "puutumatute" endi vigasaamine -nii nagu umbes kuu tagasi Adavere juures ,kus "puutumatud" põrutasid teelt välja kui olid jälitamas väidetavat kiiruseületajat .
möödusin sellest kohas nii pool tunnikest peale õnnetust, tee oli mitmesentimeetrise veekihi all, sadas nii, et normaalselt tuli sõita 50ga aga neil vaja ikka ollivuudi teha...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas Kriku »

tuuba kirjutas:kriku

hoiatus teatavaks võetud kuigi jah--mis ajast selle jõustruktuuri esindajad puutumatu staatuse omandasid?
Jutt ei ole "puutumatusest", vaid lugupidavast kõneviisist. Väljendid nagu "ment" või "mentla" selle hulka ei kuulu.

Soovitan enne jätkamist foorumi reeglid üle lugeda. Seal on muuhulgas kirjas ka järgmine:
moderaatorite tegevuse avalik arutelu on keelatud. [...] Rahulolematuse korral moderaatorite tegevusega – samuti sellest teada anda privaatsõnumiga kas moderaatorile või administraatorile.
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?f=55&t=903
tuuba
Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 12 Okt, 2010 18:24
Asukoht: harjumaa

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas tuuba »

Kriku

mu märkus oli rohkem suunatud selle postituse toetuseks:
Aga kust siis jookseb piir? Poliitikute, PPA peadirektorile solvavate nimede jms on ok aga politseid mentideks nimetamine ei? Et siis teatud struktuur on püha lehm?
mitte Sinu kritiseerimiseks.

Ok, nõustun foorumi reeglitega ja järgmine kord kritiseerin Sind privas :)
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36579
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas Kriku »

tuuba kirjutas:Ok, nõustun foorumi reeglitega ja järgmine kord kritiseerin Sind privas :)
Mind võid avalikult kritiseerida nii palju kui tahad, kuni see ei puuduta modereerimist ja jääb elementaarse viisakuse piiridesse.
Kasutaja avatar
Smith
Liige
Postitusi: 1606
Liitunud: 10 Veebr, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas Smith »

Selle Porsche-jõmpsika , Paide volikogu liikmest kasuisa,
kes nüüd uudistes sellega seoses figurieeris
on muiduks aastaid vanglas veetnud pätt.

Käbi ja känd :wall:
"We have 50 million Muslims in Europe. There are signs that Allah will grant Islam victory in Europe—without swords, without guns, without conquest—will turn it into a Muslim continent within a few decades." Muammar Gaddafi
tuuba
Liige
Postitusi: 401
Liitunud: 12 Okt, 2010 18:24
Asukoht: harjumaa

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas tuuba »

smith

ma olen ka vanglas veetnud mõnegi aja --pool aastat nimelt. kas ma olen nüüd pätt?

juba küsimusi kuuldes ütlen, et vanglaametnikud olid /vähemalt minu suhtes/ viisakad ja inimlikud.

ah et mille eest---no tegin pisut näooperatsioone aga hiljem selgus,et patsient polnud tulemustega rahul.

mu vanaisa sõdis vabadussõjas, mu vanaonud olid kes leegionis,kes korpuses.
võta nüüd kinni,mihukesest kännust ma olen kasvanud.

elik---jätaks vanemad jne arutelust eemale,keskenduks ikkagi "puutumatute" tegevustele?
maksipoiss
Liige
Postitusi: 1759
Liitunud: 24 Okt, 2014 20:33
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Eesti politseiautod ja muu jõustruktuuride sõidukipark

Postitus Postitas maksipoiss »

tuuba kirjutas: ma olen ka vanglas veetnud mõnegi aja ?
Eks seda võis muu jutu ja suhtumise põhjal aimatagi
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 12 külalist