Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta

Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid (terveks saanud või põdevaid)?

Perekonnas
67
31%
Sugulasi
20
9%
Sõpru-tuttavaid
93
43%
Ei ole
37
17%
 
Hääli kokku: 217

davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas davidsoniharald »

Minu tutvusringkonnas on siis üks koroonasurm. Lennuakadeemia väliseestlasest õppejõud, igati tegus ja elujõuline inimene aga oli kõva vaktsiinivastane. Facebook täis vaktsiinivastast soga ja profiilipildil raam kirjaga"ma ei vaja vaktsiini, mul on imuunsüsteem". Tuli koroona ja võitis imuunsüsteemi, nüüd on osa statistikast. :rip:
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Arstid on meedias jutustanud, et mõni eitaja on kohe nii tugevat usku, et isegi kui juba hapnikuvaeguse tõttu hakkab teadvus hägustuma, tuleb jutt ikka sellest, et koroonat pole olemas ja kõik on Sorosi pettus. :oops:

Nomaeitea, oma nahk võiks ikka niipalju väärt olla, et seda mingite vaktsiinivastaste kunnide püramiidskeemi nimel võõrastele raha tegemiseks mitte kasutada :wall:
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3304
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Dr.Sci »

davidsoniharald kirjutas:Minu tutvusringkonnas on siis üks koroonasurm. Lennuakadeemia väliseestlasest õppejõud, igati tegus ja elujõuline inimene aga oli kõva vaktsiinivastane. Facebook täis vaktsiinivastast soga ja profiilipildil raam kirjaga"ma ei vaja vaktsiini, mul on imuunsüsteem". Tuli koroona ja võitis imuunsüsteemi, nüüd on osa statistikast. :rip:
Tulin just matustelt, klassivend, alla 50-ne, korralikult vaktsineeritud - suri infarkti... Muidu oli ka elujõuline ja korraliku elustiiliga inimene.

Muidu on päriselu tutvusringkonda kogunenud juba haigeid üksjagu, nii vaktsineerimata kui vaktsineeritud, viimaste hulgas oli paar ikka tõsiselt haiged. Samas vaktsiinide pikaajalisest kõrvaltoimest raporteerijaid pole tuttavate hulgas ühtegi, on tulnud jutuks et mõne tuttava "tuttava" "tuttav", ja on ka mitmeid neid kes 3-nda doosiga ei kiirusta.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Fucs »

7.novembril naise õe ämm, õpetaja põhikooli astmes, vaktsineeritud AstraZenecaga, 60+ nakatus koolis ja viidi Tallinnasse intensiivi.
15.november kirjutati välja ja on siiani kodus järelravil.

17.novembril naise teisel õel tõi 10a laps koolist Covidi koju.
18.novembril naise õde tundis ennast haigena, kerge palavik, kurk haige (vaktsineeritud 2x Pfizer, teise süsti sai augustis).
Tegi ninast PCR testi. Negatiivne.
20.novembril kadus maitse ja lõhnataju. Palavik 38.9, tohutu peavalu, hingetoru paksult röga täis, raske hingata.
Täna tegi uuesti PCR testi, nüüd kurgust. Positiivne.

Kälimees ise on samuti Pfizeriga vaktsitud, kuid teise süsti sai juba juuli alguses. Sellel pole häda midagi, kuigi on perega ninapidi koos olnud kõik päevad.
Hukatus
Liige
Postitusi: 1221
Liitunud: 02 Mär, 2006 21:40
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Hukatus »

Olen kolmekümnendates, pfzeriga vaktsineeritud. Kaks kuud tagasi põdesin kergelt läbi, 5 päeva kripelas ja ajas köhima, umbes sama kaua ei tundnud ka lõhnu. Palavikku ei olud.
Ema 73 aastat vana, vaktsineeritud AZ, 10 päeva vahelduv palavik ja turtsus köhida. Umbes tesise nädala lõpus paranes.
parkija
Liige
Postitusi: 1061
Liitunud: 04 Veebr, 2015 20:14
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas parkija »

Mu lapselapse klassivend sai koroonapositiivse testitulemuse , ronib lähemale see tõbi .
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Tuttav lapseootel vaktsineerimata 35a naine oskas viimasel raseduskuul corona saada..
Tal oli isegi raske rääkida, sest köhis nagu hobune..
Eelkõige keffa coronaseisu tõttu viidi eile haiglasse ja täna hommikul tehti juba keisrilõige - 2 x nädalat enne planeeritud sünnitust..
Loodetavasti on lapsuga kõik hästi..
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kus on inimeste mõistus, kes rasendana või titte planeerides ei vaktsineeri? :evil:
Seepärast keisrilõige tehtigi, et rasedana on ellujäämisvõimalused kasinad, kuna laps võtab palju ressurssi ära.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas davidsoniharald »

Koroona positiivsete emade lastega on enamasti kõik hästi ja lapsed ise negatiivsed. Kaheksandal kuul sündinud lapsed on peaaegu ajalised ja mina ei muretseks. Hoopis teine lugu on emaga, kellele võib koroona laastavalt mõjuda. Loodame, et kõik on hästi see kord.

Covid põhjustab enneaegseid sünnitusi ja raseduse katkemisi kuna tekitab põletike. Väga enneaegsetel lastel on aga palju probleeme.

Rasedad ja last planeerivad naised peaksid kindlasti olema vaktsineeritud just eriti raskete tüsistuste ja raseduse katkemise ohu pärast.

Räägib ämmaemanda abikaasa.
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1017
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Mudakoon »

davidsoniharald kirjutas:Koroona positiivsete emade lastega on enamasti kõik hästi ja lapsed ise negatiivsed.

See on suts huvitav sest (tsiteerin wikit)

"Pikka aega usuti, et platsenta ja hemato-platsentaarse barjäär moodustab ravimitele läbilaskmatu barjääri. Tänapäevased uuringud on aga näidanud, et peaaegu kõik tulevasele emale manustatud ravimid jõuavad passiivse difusiooni teel ka loote vereringesse"
Et siis ema ei anna/kanna edasi lootele viirust?
Vabandan OT pärast , vajadusel võib kustutada... :oops:
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 1000
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas davidsoniharald »

Mudakoon kirjutas:
davidsoniharald kirjutas:Koroona positiivsete emade lastega on enamasti kõik hästi ja lapsed ise negatiivsed.

See on suts huvitav sest (tsiteerin wikit)

"Pikka aega usuti, et platsenta ja hemato-platsentaarse barjäär moodustab ravimitele läbilaskmatu barjääri. Tänapäevased uuringud on aga näidanud, et peaaegu kõik tulevasele emale manustatud ravimid jõuavad passiivse difusiooni teel ka loote vereringesse"
Et siis ema ei anna/kanna edasi lootele viirust?
Vabandan OT pärast , vajadusel võib kustutada... :oops:


Minul mingit sisukat uuringut korraliku statistikaga pakkuda ei ole aga need lapsed keda minu naine on hooldanud peale koroona positiivse ema sünnitust on siiani ainult negatiivseid teste andnud. Sama moodi on ka näikteks HIV positiivsete naiste lapsed HIV negatiivsed.

Siinkohal lõpetan targutamise. Tahtsin vaid Borja südamevalu veidi leevendada.
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
alari
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas alari »

Borja kirjutas:Tuttav lapseootel vaktsineerimata 35a naine oskas viimasel raseduskuul corona saada..
Tal oli isegi raske rääkida, sest köhis nagu hobune..
Eelkõige keffa coronaseisu tõttu viidi eile haiglasse ja täna hommikul tehti juba keisrilõige - 2 x nädalat enne planeeritud sünnitust...

Tean sarnast juhust ka oma tutvuskonnast - enne tähtaega tehti keisrilõige, sest kardeti lapse elu pärast.
Aspelund
Liige
Postitusi: 1141
Liitunud: 04 Mai, 2005 10:45
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Aspelund »

Lugu elust enesest. Vanapaar. Veendunud vaktsiinivastased. Argumendid: uuriti vaktsineerimas käinud tuttava käest, et kas kõrvalmõjusid oli. Ei olnud? Aga siis ju vaktsiin ei mõjunud!!!

Mõlemad haigestusid, üks looja juurde, teine piirdus haiglaga.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Martin Herem »

Mul üks tuttav 44 aastane mees suri 19. novembril.
Koroona tegi 5 päevaga 1:0. Mees oli vaktsineerimata ja tagantjärgi avastati veel diabeet kah.
Ei olnud antivaxer. Antivaxerist sõbraga läks suvel tülli. Aga enda vaktsineerimist lükkas millegipärast edasi.
Kui haiglasse viidi, helistas ühele sõbrale ja ütles, et jäi vist vaktsineerimisega hiljaks. Jäi ... Rohkem ma temaga mälumängu ei mängi.

Kaitseväes on küll pea kõik vaktsineeritud aga mõned ikka nakatuvad. Minu lähikonnas 3 on saanud selle kodus lapselt. Samas nad ise pole teada olevalt nakatanud kedagi. Kõik nad jõudsid tööl olla, sh koosolekutel viirusekandjatena.
Keegi neist ei kirjelda seda tavalise gripina.

Kaks vaktsineerimata tuttavat on selle läbi põdenud. 40+ mehed. Ühel oli väga kerge ja teisel nagu gripp ikka.
Vaktsineeritud tuttavaid on ka. Midagi head nad selle haiguse kohta ei ütle.
Eelmine talv võttis koroona meie külas üsna palju vanemaid inimesi. Sõbra isal (70+) oli südamega tõsiseid probleeme. Läks kahe nädalaga.

Naine töötab Maarjamõisas. Ütles, et koroona osakonda minna ei tahaks. See pilt pidi seal nii jube olema.

Lõpetuseks Lätist. Läti KV on vallandanud 5 vaktsineerimata inimest. Ja rohkem vist polegi. Eeskujulik minu arvates.
Miki
Liige
Postitusi: 1323
Liitunud: 28 Jaan, 2015 16:26
Asukoht: puu otsas
Kontakt:

Re: Kas sinu päriselu tutvusringkonnas on koroonahaigeid?

Postitus Postitas Miki »

Onupoeg eile läks…
Vanust oli 60+, naisega mõlemad olid vaktsineerimata ja sattusid haiglasse.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 10 külalist