REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

...ja kõik muu sisejulgeolekusse puutuv
Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36424
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kriku »

nimetu kirjutas:
Vaktsineerimisvastaste profiil (niipalju kui mina olen FB-s jälginud) on vanuse ja tervise osas selline, et nad pole eriline riskigrupp.

Võivad ju olla, kuid kui haiglad täis saavad ning meditsiinitöötajad lõpuks käed üles tõstavad, siis tahaks näha kelle poole nad mõne lähedase (näiteks lapse või vanema) tervisprobleemidega pöörduvad.
MMS aitab alati.
nimetu
Liige
Postitusi: 7574
Liitunud: 25 Mär, 2016 21:16
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas nimetu »

MMS aitab alati.

Kusjuures mulle tundub, et enamus nendest inimestest pole mingid MMS-i joojad, vaid täiesti tavalised inimesed, kes loodavad niisama pääseda. Kas ei mõista olukorra tõsidust, või lihtsalt ei taha mõista.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Möödunud ööpäev oli 896 uut juhtu ja suri üheksa inimest.
Lokilammas valmistub "piiranguid kaotama"? :wall:
Haridusministeerium survestab koole "iga hinnaga lahti olema"? :wall:
Minuarust on selline tase lausa katastroof.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kriku kirjutas:
Võivad ju olla, kuid kui haiglad täis saavad ning meditsiinitöötajad lõpuks käed üles tõstavad, siis tahaks näha kelle poole nad mõne lähedase (näiteks lapse või vanema) tervisprobleemidega pöörduvad.
MMS aitab alati.


Täna on probleem selles, et olemasolevaid, kloorijoojate survestamiseks mõeldud meetmeid ei täideta korralikult.
Kui igale poole sisse pääseb tuttava koroonapassiga või kiiresti proovi võib võtta ka lillepotist, siis irvitab kogu see vaktsiinivastaste kamp meie riigivõimu peale ja naudib täiega samu vabadusi, mida naudivad vaktsineeritud.

See on põhimõtteliselt vale ja ebaõiglane. Ja kui ühiskonnale selget sõnumit siin ei saadeta, siis ei parane ka see vaktsineerimise tempo.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
AMvA
Liige
Postitusi: 3529
Liitunud: 09 Dets, 2018 20:26
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas AMvA »

Kas keegi eile seda TV3 "dokumentaali" ka vaatas?

Ma ei hakanud ennast vihastama, sest kodus oli ka ainult 25 aastat vana konjakit, seda selle rämpsu pärast raisata ei raatsinud.
Madis Reivik
Liige
Postitusi: 3321
Liitunud: 20 Dets, 2019 13:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Madis Reivik »

Mitmes kord see on kui nakatumised kasvavad ja samal ajal räägotakse piirangute lõdvendamisest ? 3 ? 5 ?

Mulle näiteks käib pinda suur osa igapäevategevustest ! Miks ma pean habet ajama ja pesema ? Miks ma pean Prismas järjekorras seisma ? Miks ma pean sõitma paremal pool teed, ehkki minu sisemine feng ütleb et vasakul oleks harmoonilisem ?

Mul on ikka sama soovitus tolbajoobidele kes leiavad et hügieenivastasus on AINUKE eneseteostuse võimalus. Nimelt, see ei ole nii. Igasugu hobisid on olemas - mudelite kleepimine, arvutimängud, raamatud, arhitektuuriga tutvumine vanalinnas, jõusaal jne jne. Kõik on tervislikumad ning sotsiaalselt vastuvõetavamad. Püksid maas kõva häälega röökimine võiks välja kasvada 5-6 eluaastaks, okei 10. eluaastaks hiljemalt.
muhgel
Liige
Postitusi: 155
Liitunud: 11 Juul, 2008 10:30
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas muhgel »

Kapten Trumm kirjutas:
Üks asi veel - sedavõrd arvukas vaktsiinivastaste seltskond pole tekkinud koroonakriisi ajal ja üleöö - selleks on vundamenti pikki aastaid laotud riikliku vaktsineerimsikava eiramisega ning sotsiaalministeerium ja TA on seda käed rüpes pealt vaadanud.

Sellest passiivsusest on aktivistid saanud julgust - näe, ei julgetagi midagi teha ja täna saame nautida selle "tegevuse" vilju. Seega, kui TA väidab, et neil on mingid "koroonaskeptikud", siis see on puha vale - arvukas vaktsiinivastase/kloorijoojate/alternatiivmeditsiini kummardajate seltskond, on tekkinud juba hulk aastaid tagasi.

Seni on meil (veel) läinud õnneks - paarikümne juhuga leetrite puhang saadi õnneks kiirelt kontrolli alla. Leetrid olid meil haigus, mida 20 aastat polnud ükski arst näinud.

Ühinen sellega, mul oma lähedased sugulased tellivad USA-st igast vitamiine, toidulisandeid jne kuna seal olevat vitamiin palju rohkem vitamiin kui see eurositt mis siin müüakse. Loomulikult on nad ka vaktsiinivastased ja lapsed on "loomuliku" immuunsüsteemiga.
richard
Liige
Postitusi: 1088
Liitunud: 28 Sept, 2006 21:59
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas richard »

Nakatumiselt ja suremuselt rühime EU-s esimeste hulka. :(

Arvestades seda vaktsiinivastaste hüsteeriat mis toimub sotsiaalmeedias ja eile sogas vett veel TV3 ka, siis arvan, et see avaldab laste riiklikule immuniseerimiskavale tahes tahtmata mõju. :(
Ootame järgmine aasta ära 2021 andmed. Ma julgen fantaseerida, et laste vaktsineeritus on see aasta langenud.

19. sajandil oli käibel ütlus, et tõeliseks emaks saab naine alles siis, kui ta on matnud lapse. Tol ajal suri Eestis kuuendik lastest enne esimest eluaastat ja pooled enne neljateistkümnendat.
Walter2
Liige
Postitusi: 3979
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Walter2 »

Mitmes kord see on kui nakatumised kasvavad ja samal ajal räägitakse piirangute lõdvendamisest ?

See on suviste nakatumiste valguses siiani edasi lükatud piirangute lõdvendamine.. :D
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Kapten Trumm kirjutas:Möödunud ööpäev oli 896 uut juhtu ja suri üheksa inimest.
Lokilammas valmistub "piiranguid kaotama"? :wall:
Haridusministeerium survestab koole "iga hinnaga lahti olema"? :wall:
Minuarust on selline tase lausa katastroof.


..igakord kui mõtled, et see valitsus // see sotsmin // see TA pandeemiaküsimustes sind ENAM uute hävimiste // lollustega üllatada ei suuda, üllatavad nad sind IKKA JA JÄLLE...
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
wolfgang
Liige
Postitusi: 737
Liitunud: 28 Dets, 2008 22:44
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas wolfgang »

YT pani kaks venekeelset kanalit kinni koroonavaktsiini kohta iba ajamise tõttu. Millegipärast tundub, et TV3 eilaõhtune üllitis mingeid tagajärgi kaasa ei too.
Hukatus
Liige
Postitusi: 1221
Liitunud: 02 Mär, 2006 21:40
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas Hukatus »

Siki kirjutas:Aga mina ei taha sellist maailma. Oksele ajab.

Mis sind oksele ajab? Kas see, et täna surnud üheksast inimesest polnud ükski vaktsineeritud?
https://www.err.ee/1608359601/suri-uheksa-vaktsineerimata-koroonapatsienti
kuido20
Liige
Postitusi: 3325
Liitunud: 06 Jaan, 2004 10:56
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas kuido20 »

Hukatus kirjutas:
Siki kirjutas:Aga mina ei taha sellist maailma. Oksele ajab.

Mis sind oksele ajab? Kas see, et täna surnud üheksast inimesest polnud ükski vaktsineeritud?
https://www.err.ee/1608359601/suri-uheksa-vaktsineerimata-koroonapatsienti

Need vanurid olidki saadetud lähedaste poolt sinna surema, et tädike ometigi kord otsad annaks ja saaks viimaks päranduse ära jagada. Uus reaalsus millega tuleb kohaneda.
an2
Liige
Postitusi: 1371
Liitunud: 04 Dets, 2020 9:25
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas an2 »

Borja kirjutas:
Kapten Trumm kirjutas:Möödunud ööpäev oli 896 uut juhtu ja suri üheksa inimest.
Lokilammas valmistub "piiranguid kaotama"? :wall:
Haridusministeerium survestab koole "iga hinnaga lahti olema"? :wall:
Minuarust on selline tase lausa katastroof.


..igakord kui mõtled, et see valitsus // see sotsmin // see TA pandeemiaküsimustes sind ENAM uute hävimiste // lollustega üllatada ei suuda, üllatavad nad sind IKKA JA JÄLLE...


Venemaa kohta teatatakse rahvusvahelistes uudistes, et neil on katastroof, kuna päevas sureb 7 inimest miljoni kohta, siis meil täpselt sama suremuse juures ei pilgutata silmagi.
sakuska
Liige
Postitusi: 59
Liitunud: 02 Okt, 2020 8:19
Kontakt:

Re: REAALSUS: COVID-19 pandeemia II seeria

Postitus Postitas sakuska »

Kapten Trumm kirjutas:Möödunud ööpäev oli 896 uut juhtu ja suri üheksa inimest.
Lokilammas valmistub "piiranguid kaotama"? :wall:
Haridusministeerium survestab koole "iga hinnaga lahti olema"? :wall:
Minuarust on selline tase lausa katastroof.


Endiselt ei ole aru saanud, miks ei peaks koole iga hinna eest lahti hoidma? 2-aastane hariduslünk on veel liiga väike ja 15 enesetapu teinud kooliealist (aegade rekord, 2020) on veel liiga vähe?

Meil on erinevalt eelmistest lainetest täiesti selgelt defineeritud riskigrupp täna: vaktsineerimata / läbipõdemata inimesed vanuses 60+. Need inimesed tuleb kiiremas korras vaktsineerida ja/või veenda olema eneseisolatsioonis kuni laine mööda läheb. NB! Nende asi on ennast hoida viiruse eest, mitte teiste asi nende nimel kodus istuda! Vastasel korral tuleb välja, et vaktsiinivastased ongi meie riigis kõige privilegeeritumad kodanikud... ise lillegi ei liiguta ja teised kannatagu nende tervise ning elu eest.

Vaktsineeritud/läbipõdenud inimeste jaoks ei ole delta ohtlik, see on statistikast selge. See tuleb läbi põdeda ja karjaimmuunsusega pannakse sellele lainele punkt. Mingid sulgemised ainult venitavad seda paratamatut protsessi pikemaks. Koolide üldine sulgemine oleks tuleviku mõttes aga täiesti kuritegelik.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 12 külalist