Kaitseliiduga liitumine

Vasta
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: Füüsiline vorm Kaitseliidus ja teised küsimused

Postitus Postitas wambambola »

allatah kirjutas:Tere tulemast Eesti suurimasse kampa, kus on mitukümmend tuhat kambajõmmi :D

Aga kindlasti pea meeles, et paljud mehed on vabatahtlikud ja teinekord võib mõni asjajamine natuke venida. Siis tuleb lihtsalt endast uuesti märku anda.
HA ! Minu isiklik rekord on märtsis avaldus sisse ja septembris "avastati minu avaldus kuskil lauanurgal". Üks kuus kuud pidin ootama ja pinnima aegajalt ja seda ei saa VÄGA pahaks ka panna, sest ikkagi vabatahtlik organisatsioon + inimestel on elu. Mulle meeldib üks ütlus, mida ma kuulsin tuttava käest, "seal kus mõistus lõppeb, algab kaitseliit". Siiski mul on hea meel, et olen liige. Kogemusi ja oskusi tuleb ka suht kiirelt. Eks ma ole "aktivist" ka.
Üks soovitus on, kui sa valid, siis vaata aktiivsem ülemus, kes tegeleb.
Kasutaja avatar
Madis22
Liige
Postitusi: 1475
Liitunud: 09 Mär, 2005 14:11
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Füüsiline vorm Kaitseliidus ja teised küsimused

Postitus Postitas Madis22 »

wambambola kirjutas:
HA ! Minu isiklik rekord on märtsis avaldus sisse ja septembris "avastati minu avaldus kuskil lauanurgal". Üks kuus kuud pidin ootama ja pinnima aegajalt ja seda ei saa VÄGA pahaks ka panna, sest ikkagi vabatahtlik organisatsioon + inimestel on elu. Mulle meeldib üks ütlus, mida ma kuulsin tuttava käest, "seal kus mõistus lõppeb, algab kaitseliit". Siiski mul on hea meel, et olen liige. Kogemusi ja oskusi tuleb ka suht kiirelt. Eks ma ole "aktivist" ka.
Üks soovitus on, kui sa valid, siis vaata aktiivsem ülemus, kes tegeleb.
2000a kevad andsin avalduse, 2004a sügisel võeti vastu - ja jäi sest keegi vaesemaks? Ka liikmekandidaadina on mehel vaba voli teistega maastikul põrkamas käia. Malevkonna tasandil on kõik vabatahtlikud, keegi ei tee seal midagi mingil muul põhjusel, kui isiklik entusiasm ja kaasmalevlaste tagant torkimine.
The laws of physics is more what you'd call 'guidelines' than actual rules.
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: Füüsiline vorm Kaitseliidus ja teised küsimused

Postitus Postitas allatah »

2000a kevad andsin avalduse, 2004a sügisel võeti vastu - ja jäi sest keegi vaesemaks? Ka liikmekandidaadina on mehel vaba voli teistega maastikul põrkamas käia.
Ma astusin 2005 nö. kandidaadiks ja räigelt muretsesin, et kust ma küll need kolm soovitajat leian. Siis jõudsin aga pidevalt üritustel käia kuni 2007 avastasin koos kellegise personalispetsialistiga, et vastavalt kehtivale seadusele peaks ma olema kaitseliidust juba välja visatud, kuna see pooleteise aasta pikkune prooviperiood on juba läbi.
Ei tea kas peaks järgneva ülestunnistuse tõttu ise vangla uksele koputama minema või viib mind politsei, aga sai tookord vist paar paberit ümber tehtud ja tolleks ajaks oli niipalju tutvusi, et kolm soovitajat tuli kolme esimese kõne peale.

Seega, kui me ei räägi just relva kojusaamisest, siis muus paberimajanduses ei maksa juristi täpsusega sobrada. Küsi ainult et sa saaksid vastava üksuse meililisti, sest väga palju infot liigub just meilide kaudu, mitte näiteks maleva kodulehe kaudu.
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Kasutaja avatar
umps
Liige
Postitusi: 176
Liitunud: 17 Juul, 2005 20:11
Kontakt:

Re: Kaitseliiduga liitumine

Postitus Postitas umps »

Sooviks liituda Harju malevaga.Avaldus ja muud vajalikud paberid on malevasse viidud aga soovitajaid ei ole.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist