Reservõppused ja lisaõppekogunemised

Vasta
Kasutaja avatar
trafomees
Liige
Postitusi: 418
Liitunud: 25 Nov, 2012 23:46
Kontakt:

Re: Reservkogunemine + töö

Postitus Postitas trafomees »

Olen täitnud ka mitmeid kütusekompensatsiooni lehti erinevatel õppustel ning siiani pole ükski neist laekunud. Milleks neid vaja täita on, kui midagi ei liigu.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40131
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Reservkogunemine + töö

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Härrad reservväelased, seiske palun oma õiguste eest järjekindlalt.
Ainult sedasi hakkab staapide ballast end liigutama ja asju tähtaegselt ära tegema.
Mis viib lõppeks igasugu pidurite lahkumiseni, kui probleeme kriitiline mass tekib.

Üldiselt taolistele piduritele mõjub toniseerivalt, kui neile vastuvaidlemist mittekannataval toonil seaduses sätestatut meenutada.
Küsi - järgmine kord vajun kah poole RÕKi ajal kohale, kuidas meeldiks?
See, et üks või teine staap pole mingeid nimekirju edastanud "sest seal oli vaba päev" ausalt öelda ei huvita.
Sa ei ütle ju rünnakul, et vsjoo, kell sai 17.00, nüüd on vaba aeg ja brigaad käigu sinnasamusesse.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40131
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Reservkogunemine + töö

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Mazz kirjutas:Oli endal üks tragikoomiline seik viimase rõkiga. KL maksab sõidukompi 0.2 senti/km. Riik aga 0.07. Paberid said ilusti täidetud, aga mida ei tule seda ei tule...
Kolm kuud pea juba möödas, võtsin siis ühendust. Alalisest elukohast oli 82km edasi-tagasi. Mitmed meilivahetused ja telefonikõned ja pika vaeva järel pakuti mulle 0,77 senti. Ja veel küsiti, et kas ma olen kindel et ma seda summat soovin ???? Aga ei võtnud seda riiklikku mõnitust vastu. Tule või Austraaliast. Aga makstakse ikka elukoha järgi kuhu oled sisse kirjutatud. Sama kandi mehed läksid ka siit vabatahtlikult RÕKile ja said 0.2e/km. Kogu see pull oli KL kooseisus.(Kuulun ka ise sinna)
Loogika 5000
Keskmine sõiduauto kulutab kütust 1 km läbimiseks umbes 0,1 euro eest.
Mingid kompensatsioonid 0,2 senti km võiks see KL malev endale pähe määrida.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
smr
Liige
Postitusi: 869
Liitunud: 05 Sept, 2011 7:07
Kontakt:

Re: Reservkogunemine + töö

Postitus Postitas smr »

mauro kirjutas:Kindlasti ei ole väga raske leid a 2 nädalaks asendajat kui teed ehitusel tööd või koristad/müüd - aga kuidas on töökohtadega kus on tähtajaline ülesanne ja teenistusse kutsutav omab olulist rolli selle valmimisel? Mis põhjustaks probleeme kliendile ja rahalist kahju tööandjale.

Või kui nt kontrollid ehitustöid - ja ei saa lihtsalt kedagi teist võtta, kes pole üldse asjaga kursis.
Surnuaiad on täis asendamatuid inimesi.
Kapten Trumm kirjutas:Mina olen võtnud selle kutsetega makstava RÕKi ajaks puhkust. Nii on kõige kasulikum, saad nii töötasu kui saad ka korraliku kopika riigilt.
Olen käitunud täpselt samamoodi
mutionu
Liige
Postitusi: 1467
Liitunud: 08 Nov, 2005 15:52
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Reservkogunemine + töö

Postitus Postitas mutionu »

smr kirjutas:
Kapten Trumm kirjutas:Mina olen võtnud selle kutsetega makstava RÕKi ajaks puhkust. Nii on kõige kasulikum, saad nii töötasu kui saad ka korraliku kopika riigilt.
Olen käitunud täpselt samamoodi
Pagan, kuidas mind ajavad närvi inimesed, kes laiendavad enda, ja oma tuttavate, kogemusi kõigile teistele. "Kui mina saan siis peavad ka kõik teised saama".
mustlesk
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 23 Mai, 2005 15:00
Asukoht: Ida-Virumaa
Kontakt:

Re: Reservkogunemine + töö

Postitus Postitas mustlesk »

Kapten Trumm kirjutas:
Keskmine sõiduauto kulutab kütust 1 km läbimiseks umbes 0,1 euro eest.
Mingid kompensatsioonid 0,2 senti km võiks see KL malev endale pähe määrida.
Komp. on ikka 0,22€ km.
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Re: Reservkogunemine + töö

Postitus Postitas soesilm »

Kuidas seda 0,2 senti/km eest kutsutigi ... "teletorni sündroom" või? :lol:
antisionism
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Apr, 2014 18:04
Kontakt:

Reservväelased

Postitus Postitas antisionism »

Tere!

Võibolla totter ja rumal küsimus, aga miks mehed, kes sõjaväes kunagi käinud jäetakse lihtsalt ``vedelema``? Ajateenistuses nad aetakse vormi, õpetatakse uusi teadmisi jne, aga kui see aeg läbi siis need teadmised ja oskused kaovad ajapikku ju. Kui aga paar korda aastas toimuksid loengud/laagrid/kogunemised kus meestele antakse püssid korra kätte ja saavad aimu tänapäevasemast sõjamaailmast, siis neist oleks ju vajadusel rohkem abi.
Kasutaja avatar
oleeg
Liige
Postitusi: 5193
Liitunud: 23 Jaan, 2006 14:10
Asukoht: Kodutares
Kontakt:

Re: Reservväelased

Postitus Postitas oleeg »

Aga Sa kurda oma muret ja kindlasti leidub foorumis keegi - kes oskab nõu anda!

terv
o
[i]Miski siin ilmas ei saa viibida nii sügavas vaikuses kui surnud inimene.[/i]
Frederic Manning
antisionism
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Apr, 2014 18:04
Kontakt:

Re: Reservväelased

Postitus Postitas antisionism »

Endal otseselt muret pole-ajateenistusse minek alles paari aasta pärast, aga mõtlesin et siis oleksid reservväelane rindel ohtlikum, kui vanale koerale(ei taha kedagi solvata) vanad trikid on meelde tuletatud.
antisionism
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Apr, 2014 18:04
Kontakt:

Re: Reservväelased

Postitus Postitas antisionism »

See on ka võimalus :)
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Reservväelased

Postitus Postitas ivanorav »

Vöi äkki jääb pisik külge ja arendad ennast Ramboks! :lol:
antisionism
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Apr, 2014 18:04
Kontakt:

Re: Reservväelased

Postitus Postitas antisionism »

Eks näis, eks näis...
Kasutaja avatar
trafomees
Liige
Postitusi: 418
Liitunud: 25 Nov, 2012 23:46
Kontakt:

Re: Reservväelased

Postitus Postitas trafomees »

Kaitseliit on ka hea alternatiiv tegusale militaristile. Ei peagi kutset ootama...
antisionism
Liige
Postitusi: 40
Liitunud: 13 Apr, 2014 18:04
Kontakt:

Re: Reservväelased

Postitus Postitas antisionism »

Sul on õigus.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist