Elu pärast teenistust

Vasta
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36559
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Kriku »

Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4082
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Some »

Kriku kirjutas:Vesterisel väidetavalt alibi: https://www.err.ee/1608101689/vesterine ... ndel-alibi
Ainult kaamerate kuupäev/kellaaeg üksi ei päde, liiga lihtne muuta. Aga kui mõne mitte temaga seotud ettevõtte kaamerad teda fikseerisid ja ka tunnistajad olemas, siis on alibi ok.
mongol
Liige
Postitusi: 1303
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas mongol »

Minu jaoks on aga näiteks elementaarne ja samas kahtlane, et alibile on varem mõtlema hakatud. "Nutikas" juristilaadne toode ei ole ju praeguse (avaliku info järgi otsustades) kõige pädevam jurist tegelikult. Õpikukäitumine.
professional retard
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4082
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Some »

Hmmh, arvestades milliseid lifehack-e ta puuküürnikest lahtisaamiseks ja armeest kõrvaleviilimiseks jagab, siis usun küll, et millekski kriminaalseks valmistudes ka alibi peale mõtleb. Kaameratega trikitamise ja mobiiltelefoni mahaunustamise väljamõtlemine ei nõua just erilist taibukust. Pisut raskem on leida munadega tunnistajaid, kelle närv küsitlemist vastu peab. Aga peale kaamerate nagu miskist muust alibist ju ei räägitagi? Kas firmas kedagi tööl polnud kui ta kaamerate ees käis?
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40131
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Üldiselt kahtlen, et medaliteni asi läheb. Ja antud subjekt ilmselt asub ka vaidlustama.
Tegelikult suutis PPA ka lati alt läbi joosta, taolist juhtumit pidanuks ikka 48 tundi menetlema, mitte 12 tunni järel vabastama.
Ja mitte minutitki vähem.

Selliste juuksekarva peenestajate vastu aitab väga hästi suhtlus nendega samas keeles.
Viimati muutis Kapten Trumm, 08 Veebr, 2021 16:05, muudetud 1 kord kokku.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40131
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Some kirjutas:Hmmh, arvestades milliseid lifehack-e ta puuküürnikest lahtisaamiseks ja armeest kõrvaleviilimiseks jagab, siis usun küll, et millekski kriminaalseks valmistudes ka alibi peale mõtleb. Kaameratega trikitamise ja mobiiltelefoni mahaunustamise väljamõtlemine ei nõua just erilist taibukust. Pisut raskem on leida munadega tunnistajaid, kelle närv küsitlemist vastu peab. Aga peale kaamerate nagu miskist muust alibist ju ei räägitagi? Kas firmas kedagi tööl polnud kui ta kaamerate ees käis?
Kui mõelda selle puuküürniku teemaliste soovituste peale, siis lolli inimesega siin tegu siiski pole, ütleks, et keskmisest leidlikum vennike.
Sestap tasub üheksa korda mõelda ja üks kord lõigata.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
mart2
Liige
Postitusi: 5171
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Asukoht: Põlvamaa
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas mart2 »

Kahjuks on piisavalt lolle, kes tema eest on nõus ka selliseid nõmedaid ründeaktsioone tegema, nii et alibi saamine on pisiasi.
Nagu vanasõna ütleb - Kiida lolli ja loll poeb ahju!
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40131
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kas ma olen ainuke, kes veel arvab, et Irja Lutsari ja selle kakaloopimise case'i vahel on seos? :oops:
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4082
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Some »

Kapten Trumm kirjutas:Kas ma olen ainuke, kes veel arvab, et Irja Lutsari ja selle kakaloopimise case'i vahel on seos? :oops:
Vähemalt politsei paistab sama arvavat ;) Mind üllatas videos ründaja erkkollane jope. Ta nagu tahtnuks ennast kergesti märgatavaks teha. Samas võis see jope lähima nurga taga millegi tavalisemaga asenduda.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Politseivideos natuke nurgeliselt jalgu loopiv (ja nägu varjav) tüüp on kasvult/rasvalt VESTERISEga sarnane. AV käib oma käimisproteesiga küllaltki loomulikult ja olen teda näinud isegi tantsupõrandal aeglast (paaris)tantsu tantsimas. Seega võib politseivideos olev tüüp vabalt olla AV ise - aga see pole tõestatav.

Arvan ka, et alibi küse oli VESTERISEL juba varem valmis mõeldud - niisama kui ka sobivsarnane "kehadublant" välla vaadatud. Vbolla "kehadublandi" sarnasus (+ nurgelisevõitu kõnnak) oligi taotluslik - no lihtsalt minu arvamus.

Igatahes on tolle "kehadublandi" tabamine nüüd PPA jaoks auküsimus :twisted:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Turist 47
Liige
Postitusi: 4362
Liitunud: 08 Nov, 2014 18:30
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Turist 47 »

Some kirjutas: Mind üllatas videos ründaja erkkollane jope. Ta nagu tahtnuks ennast kergesti märgatavaks teha.
Mõistlik. Inimese enda välimus jääb tähelepanuta. Ja seal kandis ( kiirabi ) meedikud üsna sarnases välivormis. Jalgade "töö" käimisel ka eksitava iseloomuga.
Korrarikkumine teostatud läbi mõeldult.
T.
Viiskümmend
Liige
Postitusi: 2089
Liitunud: 04 Aug, 2010 12:33
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Viiskümmend »

Äkki see on ikkagi osa youtube Aruküla Kosmoseprogrammist (Dr. Teet Palving)?
mongol
Liige
Postitusi: 1303
Liitunud: 13 Aug, 2008 21:58
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas mongol »

Kapten Trumm kirjutas:Kui mõelda selle puuküürniku teemaliste soovituste peale, siis lolli inimesega siin tegu siiski pole, ütleks, et keskmisest leidlikum vennike.
Sestap tasub üheksa korda mõelda ja üks kord lõigata.
Vale vastus - Venemaa praktikate kopeerimine ei näita keskmisest suuremat leidlikkust.
professional retard
Mudakoon
Liige
Postitusi: 1018
Liitunud: 19 Mai, 2015 13:01
Asukoht: "Põhi ja lõuna"
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Mudakoon »

Mudakoon kirjutas:
Kriku kirjutas:
Muide, see nipp, kuidas puuküürnikust vabaneda, oli tal siiski päris andekas. "Delfi" ei kajastanud seda õigesti. Ta mõtles välja, et kui omanikul on keelatud üürnikku jõuga välja visata, siis mitte miski ei keela samale pinnale veel kedagi majutamast :mrgreen:
Ta ei mõelnud seda välja , Idariigis on see ammu olemas.
Vene mendi seebikad näitavad selliseid "skeeme" juba aastaid... Ole mees , plõksi kanaleid ja võta shnitti.
Loodame , et jääb ainsaks nipiks , mida meie ühiskonda "integreerida" on võimalik , muidu oleme otsaga 90-ndate alguses tagasi varsti. :)
See kes peale korralikku kaklust veel rusikatega vehib ,on tõenäoliselt võitja.....
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40131
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Elu pärast teenistust

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Mina nt sellist trikki ei teadnud. Küllap ma siis ei vaata piisavalt vene mendi seebikaid, mida lugupeetud kaasfoorumlased vaatavad.
Kuigi ma olen üürilepingutega ja üürnike probleemidega tegelenud, ühe vara isegi müünud ja mind on üritatud kohtusse hageda kah.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist