Martin Heremi intervjuud

Vasta
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuu 2.01.2018

Postitus Postitas Martin Herem »

See on nüüd küll mõnusalt puändikas fakt - et uus KVJ ja tuntud "reformipujään" LIGI on tädipojad :P
Otsi parem intriigi selles, et kaks endist KVJ on reformierakonnas ... kuigi tegelikult pole seegi märkimisväärne. Nii et vähem vihjevahtu Borja.
:)
Martin Peeter
Liige
Postitusi: 4513
Liitunud: 18 Juul, 2014 20:49

Re: Martin Heremi intervjuu 2.01.2018

Postitus Postitas Martin Peeter »

No ma arvan, et Harri Mooral, Eesti Rahvuskomitee liikmel (mis on ikka väga valitute tegu), on akf-st rohkem heameelt, kui kaua ekskommunistide võimu säilitamiseks loodud ja nende juhitud Reformierakonda kuuluvast Ligist.

https://et.wikipedia.org/wiki/Harri_Moora
Dona nobis pacem!
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Martin Heremi intervjuu 2.01.2018

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Martin Herem kirjutas:
See on nüüd küll mõnusalt puändikas fakt - et uus KVJ ja tuntud "reformipujään" LIGI on tädipojad :P
Otsi parem intriigi selles, et kaks endist KVJ on reformierakonnas ... kuigi tegelikult pole seegi märkimisväärne. Nii et vähem vihjevahtu Borja.
:)
Ei otsi ma mingit "intriigi"(-jamikksmapeakski) - niiihuvitav sa mulle ka ei ole..
Ütsin täpselt seda, mida ma ütsin - et "mõnusalt puändikas fakt"(-ja ma ei leia ka, et keski niikiva tädipoega häbenema peaks).
Kahe täiskindrali "maandumine" REs on tegelt muidugi huvitav - ehk keegi kirjutab kunagi sellest(-mina ei oska siin isegi "vihjevahutada" ka)...

P.S. ja ära muutu paranoiliseks, Martin - ikka huumorit ja külma verd, külma verd ja huumorit - see on see mispärast raffas sind armastab :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: Martin Heremi intervjuu 2.01.2018

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Minu (lemmik)narvavenelaste propasait on siis ka akf HEREMi üles leidnud:
http://www.stena.ee/blog/martin-herem-v ... ent-133346

Artikli all juba hulka kommentaare ka.
Enamus komme on teemast mööda(-käib miski jahumine tolle ammuse lumetormi üle seal Narva trassil) aga vähemalt üks komm on räigelt eestlasi vihkav.. leiate üles küll, seal all on juba minu vastus ka :twisted:

Niiet laduge miinuseid negatiivsetele kommidele, head kaasfoorumlased - täitke oma kodanikukohust(-ei olnud nali) :|
(P.S. minu kommile seal pange plusse muidugi)
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
ruger
Liige
Postitusi: 19038
Liitunud: 04 Juul, 2009 12:29
Kontakt:

Re: Eesti on paremini kaitstud kui kunagi varem

Postitus Postitas ruger »

Nädal 03.01.2022 ERR-i raadiosaade artikkel KVJ Martin Heremist ja tema lapsepõlvest
https://menu.err.ee/1608454604/martin-h ... -sojakooli
Pühapäeval 09.01.2022 Kuku raadio saadet Kukul külas-13:00-15:00 õnnestus veidi autosõidu ajal kuulata. KVJ Herem 2 tunnises saates raadios esinemas.
https://kuku.postimees.ee/kava
Ainus, mida me ajaloost õpime, on see, et keegi ei õpi ajaloost midagi.
Live for nothing or die for something.
Kui esimene kuul kõrvust mõõda lendab, tuleb vastu lasta.
EA, EU, EH
Roamless
Liige
Postitusi: 3793
Liitunud: 22 Okt, 2005 20:57
Kontakt:

Re: Eesti on paremini kaitstud kui kunagi varem

Postitus Postitas Roamless »

ruger kirjutas:Pühapäeval 09.01.2022 Kuku raadio saadet Kukul külas-13:00-15:00 õnnestus veidi autosõidu ajal kuulata. KVJ Herem 2 tunnises saates raadios esinemas.
https://kuku.postimees.ee/kava


Siin Kuku täpsem link
https://kuku.postimees.ee/podcast/kukul-kulas/119211
Unforeseen consequences
Runkel
Liige
Postitusi: 2809
Liitunud: 07 Sept, 2017 22:39
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas Runkel »

KVJ intrevjuu Madis Kimmelile, Kanal 2.
https://www.youtube.com/watch?v=8UyT6ZALeHw
isonts
Liige
Postitusi: 434
Liitunud: 06 Aug, 2004 13:48
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas isonts »

Huvitav, et valitsuse tasandil pole yhtegi sõnavõttu selle kohapealt, et venelane 3-4 aasta pärast hakkab meie riiki ründama. Kaklevad seal mõtetu eelarve pärast ja seavad plaane järgmiseks valimistsükliks. Kurdavad rikkis rahanduse pärast, mille tõttu hakkavad kannatama meie lapsed ja lapselapsed.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36337
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas Kriku »

3-4 aastat on pakutud Venemaa võimekuste taastamise ajaks pärast Ukraina sõda.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 39981
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Runkel kirjutas: 13 Dets, 2023 1:50 KVJ intrevjuu Madis Kimmelile, Kanal 2.
https://www.youtube.com/watch?v=8UyT6ZALeHw
Kuulasin ära. Kõrva jäi ja väljendaks rahulolematust 2 nüansiga tsiviilvaldkonna teemal
1. jäi mulje, et seda tsiviilajateenistust on probleem teha, kuna pole kehaliselt pädevaid poisse. Kui see ka nii on, siis väljaõppinud kehaliselt kehvapoolsed poisid annavad varemetest inimeste päästmisel palju paremaid tulemusi kui samad poisid mingi töösunni paragrahviga kokku aetuna (sest muud võimalust pole) ja siis inimesti päästma saadetuna. Väljaõpe on asja võti.
2. minu lemmik-varjendid. Oleks tegelikult oodanud, et KVJ ütleks, et see varjumiskohtade üritus on siiski ajutine meede ja tulevikus pole meil varjendiehitusest (Soome eeskujul) siiski pääsu. Ukrainas on küll ja küll lugusid, kus need keldrid on saanud surmalõksuks, üks kuulsamaid on kindlasti Mariupoli teatri kelder, kus maja varises keldrisse ja hulk inimest hukkus.

Minu arvates peab KV isegi rohkem lärmi lööma sel teemal, sest kui tsiviil valmis pole, siis tekib ka sõdimise teele tohutuid takistusi seeläbi, et me ei saa ju sedasi oma maal sõdida nagu idanaaber seda teeks, vahendeid ja sihtmärke valimata. Seda "tsiviilteenistust" ei pea tegema KV või KV ressursi eest, aga kuidagi on asi vaja liikuma saada ja Heremi mõte, et võtta KV reservist inimesi (ja nt PA kannab kordusõppe kulud) oleks algatuseks hea.
Viimati muutis Kapten Trumm, 15 Dets, 2023 13:35, muudetud 1 kord kokku.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 39981
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kriku kirjutas: 14 Dets, 2023 16:04 3-4 aastat on pakutud Venemaa võimekuste taastamise ajaks pärast Ukraina sõda.
Herem ütles samas intervjuus, et kui Ukrainas suudab Kreml Läänele pähe määrida mingi rahu moodi asja, siis kui sealt rindelt vabaneb nt 200 tuhat meest, siis peale aastast kogumist jaksaks nad meie peale tulla küll.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
maskeerimisvork
Liige
Postitusi: 99
Liitunud: 30 Apr, 2014 18:53
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas maskeerimisvork »

Kapten Trumm kirjutas: 15 Dets, 2023 13:28
Runkel kirjutas: 13 Dets, 2023 1:50 KVJ intrevjuu Madis Kimmelile, Kanal 2.
https://www.youtube.com/watch?v=8UyT6ZALeHw
2. minu lemmik-varjendid. Oleks tegelikult oodanud, et KVJ ütleks, et see varjumiskohtade üritus on siiski ajutine meede ja tulevikus pole meil varjendiehitusest (Soome eeskujul) siiski pääsu. ...

Minu arvates peab KV isegi rohkem lärmi lööma sel teemal, sest kui tsiviil valmis pole, siis tekib ka sõdimise teele tohutuid takistusi seeläbi, et me ei saa ju sedasi oma maal sõdida nagu idanaaber seda teeks, vahendeid ja sihtmärke valimata.
Aga minu arvates pole see KVJ asi. St KV ei saa kogu riigi toimimise eest vastutada, see on SiM haldushala ja siseminister ja/või päästeameti juht peab selle eest vastutama.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 39981
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Ei sedasi päris ei saa, et pole KV asi. Sellest sõltub samamoodi sõjapidamise edukus nagu pataljonide võitlusest rindel. Kui venelased ei saavuta mingit operatsioonilise tasandi läbimurret ja rinne takerdub ütleme Narva ja Võhandu jõe joonel, siis algab kurnamissõda nagu täna Ukrainas käib. Ja seal sõltub tsiviilsektori valmisolekust justnimelt strateegilise kannatlikkuse ulatus. Kohutavad kannatused ja kaotused tsiviilelanike hulgas võib kallutada valitsuse sõlmima VF-ga kokkuleppeid, mis muudavad mõttetuks kogu KV pingutused ja kaotused.

Ja teiseks, mis puudutab juba taktikalist tasandit ja operatsioone - organiseerimata ja paanikas tsiviilelanikkond võib väga edukalt nurjata igasugu asju, näiteks paanikas põgenikest ummistatud teed (kuhu idanaaber mõnuga tuld annab) võivad nurjata KV liikumised või viivitada neid. Seepärast on KV-l alati parem sõdida, kui tsiviil saab asjadega ise hakkama ja käitub organiseeritud viisil (mis iganes see siis ei oleks).

Läänes muide on selle strateegilise kannatlikkusega kehvasti, juba külab palju hääli ja esile tõusevad poliitikud, kelle platvormi osa on UKR juhtme seinast tõmbamine. UKR valitsus ja kohalik võim pingutab täna päris kõvasti, et hoida tsiviilelanike rahulolematus talutaval tasemel.

Kui täna näiteks korduks 1944 a pommitamised (veebruari oma Soomes ja märtsi oma meil), siis Helsinki elaks selle erilise probleemita üle, Tallinn aga mitte (kisa käiks taevani).
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: Martin Heremi intervjuud

Postitus Postitas Martin Herem »

Ei sedasi päris ei saa, et pole KV asi. Sellest sõltub samamoodi sõjapidamise edukus nagu pataljonide võitlusest rindel.
Võta või jäta aga 100 milj eest hangiksin ma laskemoona ja ei paneks ühtegi EURi varjenditesse. 1 miljardi eest ikka laskemoona.
Ma oleks nõus kaitseeelarvest kulutama varjumiskohtade märkimisele, elanikkonna teavitamisele ja õhuhäire süsteemidele (kulutame nii kui nii). Aga kui küsitakse veel midagi, siis see on laskemoona arvelt.
Kui Põlvast, Võrust, Narvast inimesi ära ei saa evakueeritud, siis pole varjenditest ka mingit kasu kui tulevad mõrtsukad, piinajad ja vägistajad.
Ja loomulikult ei tohiks see üldse KVJ otsustada olla.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 2 külalist