EKV vastuluure?

Kasutaja avatar
Health
Liige
Postitusi: 863
Liitunud: 25 Aug, 2019 14:13
Kontakt:

Re: EKV vastuluure?

Postitus Postitas Health »

Selles mõttes sai Riigikogu, millele rõhuti. Avastati mis põhiseaduslik pretensioon selle seadusega oli ning saadakse see lahendada ning lõpuks seaduseks rakendada. Isiklikult leian et oleks kõvasti hullem kui mingi MTÜ oleks sellega võitluse oma lipukirjaks võtnud ning siis hiljem oleks sellega kõik ära lörtsitud.
paalberg
Liige
Postitusi: 591
Liitunud: 17 Mai, 2019 13:27
Kontakt:

Re: EKV vastuluure?

Postitus Postitas paalberg »

Endine õiguskantsler Indrek Teder: riigikohus ei peaks takistama kaitseväel andmeid koguda.

Kriminaalmenetluse üksikasjalikku regulatsiooni kaitseväe toimimisse teabe hankimiseks sisse tuues ei muudeta meie riigikaitset mitte tõhusamaks, vaid vastupidi.
https://epl.delfi.ee/arvamus/endine-oig ... d=88441529
eeru
Liige
Postitusi: 569
Liitunud: 30 Jaan, 2011 21:55
Asukoht: norge
Kontakt:

Re: EKV vastuluure?

Postitus Postitas eeru »

Some kirjutas:Tõtt-öelda mina küll ei tea, kas miski laiguline tont tohib mulle öelda, et täna ma ei tohi metsiste pulmamänge pildistamas käia?
Tegelikult ei tohiks. Võivad mänguplatsi hüljata. Pildistamine metsiste pulmamängus. Peaks tegelikult olema karistatav reaalse vangistusega. Vähemasti pluss 5 aastat.
https://www.riigiteataja.ee/akt/839167?leiaKehtiv
Loodetavasti mõtlesid laiguliste tontide all KV. Mitte Keskkonnaameti inspektoreid.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4050
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: EKV vastuluure?

Postitus Postitas Some »

Fotoaparaat ei tohiks isegi mitte Keskkonnaameti inspektoreid segada :?: Aga olgu, asendame väljendiga - kauneid loodusvaateid pildistamas.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36341
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: EKV vastuluure?

Postitus Postitas Kriku »

Avaldamata kirja jälgedes:

Kuulge, mehed, te mõelge ikka ka, mida siia avalikku foorumisse kirjutate...!

:wall:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Amazon [Bot] ja 5 külalist