müün täägikogu

igasugu stuff mis käib siia alla

NB! www.militaar.net ei kanna mingit vastutust ostetava või müüdava kauba päritolu, kvaliteedi ja legitiimsuse eest, ostu-müügitehingud toimuvad osapoolte enda vastutusel.
Vasta
margustinni
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Veebr, 2008 19:14
Kontakt:

müün täägikogu

Postitus Postitas margustinni »

Täägid lähevad siis ikkagi nii nagu siin teadmamehed soovitasid ,üksikult müüki. Kortikud siis : VMF - 3700.- ; Tai mereväe -4400.- ; Saksa 4900.-

Pilt
Viimati muutis margustinni, 29 Okt, 2008 22:55, muudetud 2 korda kokku.
karrvik
Liige
Postitusi: 351
Liitunud: 01 Veebr, 2007 12:43
Kontakt:

Postitus Postitas karrvik »

Ilus kogu muidugi aga vaata oma numbrid kaine pilguga üle-----sel ajal kui mina veel koolis käisin siis õppisime küll niipidi et 24 pluss 13 on natuke väiksem nummer kui 40..................et miks koos ostes kallim on????????
voina k voinu, a obeb-po rasparjadku!
ictta
Liige
Postitusi: 2151
Liitunud: 15 Juun, 2004 4:11
Asukoht: Pärnumaa
Kontakt:

Postitus Postitas ictta »

nagu ma välja lugesin on kõik kallim koos mõõgaga
margustinni
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Veebr, 2008 19:14
Kontakt:

kulla karrvik

Postitus Postitas margustinni »

Kui mina koolis käisin siis õpetati enne asjasse süvenema kui hakati sõna võtma . 40000.- on hind koos saabliga ehk siis saabli hinnaks tuleb 3000.- krooni mis on reaalselt alla selle asja väärtuse .Kuna selle preisi saabli hind (arvestades katalooge ja müügikuulutusi mis olen leidnud) on 6 -8 tuhat siis peaks asi selge olema . Kes on huvitatud tehke oma pakkumine , kes mitte siis milleks joriseda ?

Kõike paremat
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Norra sakslase ja ülevalt paremäärmise võtaks ära... ülejäänud olemas 8)
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
snaiper
Liige
Postitusi: 173
Liitunud: 20 Mär, 2006 13:07
Kontakt:

Postitus Postitas snaiper »

Loodan et alljärgnevat ei käsitleta jorinana vaid sõbralike nõuannetena.

Kui suur on tõenäosus, et siin on keegi, kes enne täägikogumise peale pole mõelnudki, st tal pole ühtki olemas ja nüüd järsku otsustab hakata ning seejuures on tal taskust võtta kohe 40K selle jaoks? Minumeelest mitte üleliia suur...

Seega kahtlustan, et kui tahad saada asjade eest õiglast hinda, pead paratamatult ühekaupa müüma. Juhul aga kui tõesti on kiire, soovitaks võtta kogu kollektsioonile hinnapakkumised paarist antiigiärist, parimale pakkumisele lisada ehk paar tuhat ja siis uuesti proovida. Lootuses leida keegi, kes võtaks ostu investeeringuna, st viitsiks hiljem ühekaupa maha müüa ja poleks ehk seejuures nii ihne kui antiigiomanikud.
Aleks
Liige
Postitusi: 695
Liitunud: 14 Okt, 2005 18:25
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aleks »

snaiper kirjutas:Loodan et alljärgnevat ei käsitleta jorinana vaid sõbralike nõuannetena. ... Lootuses leida keegi, kes võtaks ostu investeeringuna, st viitsiks hiljem ühekaupa maha müüa ja poleks ehk seejuures nii ihne kui antiigiomanikud.
Vaata ka seda teemat.
http://www.militaar.net/phpBB2/viewtopic.php?t=15210
Hiljem müües võid ainult peavalu saada ja politsei vahet käia :D
Olen huvitatud Kaitseliidu ja Kaitseväe rinnamärkidest, autasudest, dokumentidest ja sümboolikast 1918 - 1940. Võimalik erinevad variandid - ost, vahetus jne. Telefon 5092935.
snaiper
Liige
Postitusi: 173
Liitunud: 20 Mär, 2006 13:07
Kontakt:

Postitus Postitas snaiper »

Ise ma ei viitsikski.

PS. Seal lingitud Päevalehe artiklist tuli välja et lisaks tikkudele, mis juba ammu teada oli, on ka kaasaegsed automaaditäägid ebaseaduslikud. See oli küll uudis, olen juba mõnda aega heietanud mõtet et peaks omale ühe puhtalt koduseks tööriistaks ostma, aga tuleb vist mõte maha matta...
Alfons
Liige
Postitusi: 96
Liitunud: 28 Mär, 2005 20:37
Kontakt:

Postitus Postitas Alfons »

Kui üksikult jagamiseks läheb, siis olen huvitatud vaid II ms sakslasest ülemises reas.

A.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Borja kirjutas:Norra sakslase ja ülevalt paremäärmise võtaks ära... ülejäänud olemas 8)
...kui üksikult ka loosi läheb, siis nood bronnis 8)
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
margustinni
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Veebr, 2008 19:14
Kontakt:

vastajatele

Postitus Postitas margustinni »

Asjalikud nõuanded on alati teretulnud . Tänan !!
margustinni
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Veebr, 2008 19:14
Kontakt:

tääkidest

Postitus Postitas margustinni »

Kuna üksikostu soove on tekkinud juba üsna mitmeid siis oleks rumal seda kinni hoida nii, et tehke oma pakkumised palun privaatselt mulle edasi .

Margus
margustinni
Uudistaja
Postitusi: 19
Liitunud: 27 Veebr, 2008 19:14
Kontakt:

Müügist

Postitus Postitas margustinni »

Kortikutest järel tänasel päeval ainult Tai mereväelase kortik . Ülejäänud kortikud müüdud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 44 külalist