K. 26.11.2008 22:25 ETV-s Sõjamäng

Reklaamid ette ning kajastused tagantjärele. Aga paluks et ikka militaarasjadega seotult...
Vasta
krj
Uudistaja
Postitusi: 28
Liitunud: 17 Okt, 2007 13:45
Kontakt:

K. 26.11.2008 22:25 ETV-s Sõjamäng

Postitus Postitas krj »

Sel kolmapäeval 22:25 linastub ETV-s Eesti lugude sarjas valminud dokumentaalfilm "Sõjamäng"

Erna retk on maailma ühe pikema ja raskema rajaga pidevat aktiivset tegevust nõudev militaarvõistlus: kaugluure, valvatavale alale tungimine, seal liikumine, seatud ülesande täitmisel vaenlase territooriumilt lahkumine, lisaks kaelamurdvad füüsilised proovilepanekud. Viis päeva balansseerimist inimvõimete piiril, kus põhirõhk lasub meeskonna liikmete koostööl. Stsenarist ja režissöör Ilmar Raag käis Erna retkel. Miks?
tekamsee
Uudistaja
Postitusi: 6
Liitunud: 20 Okt, 2008 13:11
Asukoht: Kalamaja
Kontakt:

Postitus Postitas tekamsee »

No film nähtud, midagi erilist küll polnud, selline lühike sisekaemus Ilmar Raagi peas toimuvast. Keskeakriis, mida teha...
üks ja ainus wannabe-militarist
Incc
Liige
Postitusi: 117
Liitunud: 03 Okt, 2008 12:16
Kontakt:

Postitus Postitas Incc »

Põnev ülesehitus oli filmil: alguses selline poolkõva ettevalmistus ja katkestamine, millele järgnes pisarsilmil läbitud ERNA. Raagist küll toredam mulje kohe, eriti meeldis tema lugu "valgustusest" kus avastas et ei tea oma sõjaaegsest funktsioonist tolkugi ja võttis asja käsile. Kui rohkem inimesi nii mõtleks, oleks ju täitsa tore.
War, war never changes...
sturmkommando
Liige
Postitusi: 371
Liitunud: 16 Veebr, 2004 15:30
Asukoht: siin-seal
Kontakt:

Postitus Postitas sturmkommando »

Olin minagi seal võistkonnas.
Ettevalmistuse poolkõvadusest ei tea, tegelikult jooksis ja trennis Ilmar üsna korralikult. Filmist paistab vist küll, et selline poolkõva tiksumine käib. Tegelikult alustasime patrullvõistluste ja ettevalmistusega juba 2006 a. alguses.

ülevaade siin
http://asjaarmastajaerna.blogspot.com/
Incc
Liige
Postitusi: 117
Liitunud: 03 Okt, 2008 12:16
Kontakt:

Postitus Postitas Incc »

Ma pidasin silmas Põrgupõhja retke, kust üks võistleja kohale ei ilmunud ja Raag katkestas. ERNA lõpetamine on minu jaoks nagu Heraklese vägiteod ja selle eest saab ainult aplodeerida
War, war never changes...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 4 külalist