Emleemide korrektne asukoht?

Vormid, auastmed, auastme- ja erialatunnused. Ja kõike muud, mis ühe "laigulise" või "mitte-laigulise" pealt leida võib.
Vasta
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas wambambola »

Sihuke kerge küsimus siis.

Ma tean kus kohta õlal panna embleemid aga ma ei tea täpset kohta. Mitu sentimeetrit siia sinna jne. Kas keegi oskab mind juhatada vastava teemani äkki, vastava määrustikuni või ise öelda siis.
Mul sai tellitud Logotikke OÜ-st uued embleemid tellitud ( astusin kaitseliitu ja saan homme uue suve ja talvevormi). Tellisin kogu kupatuse oma nime, lipu, maleva ja nime koos takkia ribaga.
Viimane kord kui ma seda pidin tegema siis oli mul vorm halvasti kokku õmmeldud, et õla keskelt jooksev õmblus ei paistnud korralik välja ja see oli ka mõnda aega tagasi.

Ootan abi ja aitäh abi eest.
Kilgore
Liige
Postitusi: 272
Liitunud: 11 Sept, 2007 12:44
Kontakt:

Re: Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas Kilgore »

Väga kiiduväärt, et embleemide korrektset kandmist oluliseks pead ja nõu küsid. Soovitan Sul aga esiteks oma uus vorm ära oodata, suure tõenäosusega on sellel juba kõigi embleemide jaoks kenasti takja-alused küljes niiet positsioneerimisega eriti eksida polegi võimalik. Kuigi "osavamad" suudavad ka seda...
alban
Liige
Postitusi: 1208
Liitunud: 11 Veebr, 2005 17:01
Kontakt:

Re: Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas alban »

Guugelda otsisõnu: "kaitseväelase ja kaitseliidu liikme vormi ja eraldusmärkide kandmise kord", saad viite KV juhataja käskkirjale mis annab vastused su küsimustele.
airman
Liige
Postitusi: 119
Liitunud: 30 Juun, 2004 8:55
Kontakt:

Re: Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas airman »

Lihtsalt huvi pärast küsin, kas malevad ei väljasta enam embleeme?
OnuEnn
Liige
Postitusi: 562
Liitunud: 10 Nov, 2011 22:38
Kontakt:

Re: Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas OnuEnn »

seoses võidupüha paraadiga ma uurisin albani viidatud dokumenti. mälu järgi näeb kord ette 7cm embleemi ülaservast varruka õmbluseni, aga sõltuvalt vormist on tihti selle kohapeal tasku. taskuklapile õmmeldult tuli lipu kõrguseks 10cm, klapi kohale õmmeldult aga 5cm, tehasevalmisolekus on neid mõlemi kõrguse peal nähtud.
Viimati muutis OnuEnn, 25 Sept, 2012 18:48, muudetud 1 kord kokku.
wambambola
Liige
Postitusi: 165
Liitunud: 25 Aug, 2012 9:30
Kontakt:

Re: Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas wambambola »

airman kirjutas:Lihtsalt huvi pärast küsin, kas malevad ei väljasta enam embleeme?
Ei ole kindel. Ma arvan, et väljastavad aga ma tahan selle asjaga kiiremini ühele poole saada.
ivanorav
Liige
Postitusi: 922
Liitunud: 30 Juun, 2008 22:38
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas ivanorav »

wambambola kirjutas:
airman kirjutas:Lihtsalt huvi pärast küsin, kas malevad ei väljasta enam embleeme?
Ei ole kindel. Ma arvan, et väljastavad aga ma tahan selle asjaga kiiremini ühele poole saada.

Siis vaata teemat "Dembliklounid !" See on ammendamatu inspiratsiooni allikas! :lol:
restrepo
Uudistaja
Postitusi: 9
Liitunud: 28 Okt, 2010 17:23
Kontakt:

Re: Emleemide korrektne asukoht?

Postitus Postitas restrepo »

Keegi oskab vastata millal või kuhu tuleb panna punane rist valgel taustal embleem meedikutel. On kaks embleemi, madu mõõga ümber ja siis see punane rist. Millal mõõk maoga ja millal punane rist?
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 6 külalist