Minu Leninid.

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
Lemet
Liige
Postitusi: 19913
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Minu Leninid.

Postitus Postitas Lemet »

http://www.youtube.com/watch?v=tDYavJxxbSA

Olgu muud mis on, aga kõrvalesta kuju küll nii suurtes piirides, kui seal piltidel näidatud, muutuda ei tohiks...
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Sporrenberg
Liige
Postitusi: 334
Liitunud: 21 Juun, 2007 9:05
Kontakt:

Re: Minu Leninid.

Postitus Postitas Sporrenberg »

Täiesti õige. Kõrvalesta muuta pole (veel) võimalik.
Nii näiteks tuvastas mu hea sõber härra H.R. - krimaaluurimise ja operatiivala eruohvitser, Aadu kõrvakesi uurides fotodokumentidel üheksa erinevat isikut.
Putini näoplaani muutumine on samuti hämmastav. Nagu filmiski öeldud - venelasest udmurdiks.
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Minu Leninid.

Postitus Postitas mx77 »

ma vaatasin ka, et enne viimaseid presidendivalimisi - no ei ole see mees kes enne. ma saaks aru, et plastilise opiga tõmmatakse nägu siledaks ja seda on vananevate Hollywoodi staaride pealt ka näha olnud, kuidas tulemus välja paistab. Aga sellel läks ju nägu korraga 1,5x laiemaks? Kusjuures muid kaalu juurdevõtmise tunnuseid (topeltlõug vms. ) pole.
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
vanahalb
Liige
Postitusi: 2617
Liitunud: 21 Juun, 2009 18:48
Kontakt:

Re: Minu Leninid.

Postitus Postitas vanahalb »

Tõenäoliselt kõige odavam plastiline operatsioon on kui kõrvade tagant tehakse pikilõiked ja näonahk tõmmatakse nö kukla taha. Siis traageldatakse kokku ja minumeelest sellest taastumine küll nädalaid ei võta. Lisaboonusena saab udmurdisilmad, sest pingutatud nahk venitab silmad kissi.
Kui doktoril käsi väriseb, veab võib-olla kõrvalestad ka paigast ära.
Laia näoga vend on kangesti botoxi-süsti moodi. Kui nüüd esimene op ikka täiesti käest läks, saab botoxiga proovida inimlikumat ilmet anda.
Et nüüd nimi Putin on, ei garanteeri tingimata väärt tulemust. Kirkorov on ka nagu elav etteheide- raha tal nagu oleks, aga tulemus on mumeelest lausa masendav.
mx77
Liige
Postitusi: 1452
Liitunud: 15 Jaan, 2010 20:36

Re: Minu Leninid.

Postitus Postitas mx77 »

vanahalb kirjutas:Tõenäoliselt kõige odavam plastiline operatsioon on kui kõrvade tagant tehakse pikilõiked ja näonahk tõmmatakse nö kukla taha. Siis traageldatakse kokku ja minumeelest sellest taastumine küll nädalaid ei võta. Lisaboonusena saab udmurdisilmad, sest pingutatud nahk venitab silmad kissi.
Kui doktoril käsi väriseb, veab võib-olla kõrvalestad ka paigast ära.
Laia näoga vend on kangesti botoxi-süsti moodi. Kui nüüd esimene op ikka täiesti käest läks, saab botoxiga proovida inimlikumat ilmet anda.
Et nüüd nimi Putin on, ei garanteeri tingimata väärt tulemust. Kirkorov on ka nagu elav etteheide- raha tal nagu oleks, aga tulemus on mumeelest lausa masendav.
Botox ei tohiks mingil juhul nägu selliseks laiaks vedada. Botox on neurotoksiin, mis neutraliseerib mingi osa miimikalihaseid ja on kasutusel põhiliselt kortusravina (paluks mitte segi ajada kollageeniga).
http://en.wikipedia.org/wiki/Botulinum_ ... metic_uses
toomas tyrk See peab ikka üks meeletu edevus ning hea enesearvamus olema, mis sunnib sellist möla sellistes kogustes tootma. Siis nüüd tekib üha rohkem ja rohkem tunne, et ju ikka keegi maksab selle eest.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Minu Leninid.

Postitus Postitas pagan »

See Putini duubeldus võib tõsi olla, aga võib ka mitte olla.
Miskipärast näidatakse tõestusmaterjalina alati mingeid pool-uduseid kaadreid kuskilt videost, kus valgus on erineva nurga all ja laual olevaid asju pole näha. Ma olen selle tõendusmaterjali suhtes skeptiline ja arvan, et tegemist on intriigi puhumise / lollide püüdmisega poliitilistel eesmärkidel.

Intriig peituks siis selles, et Putini olla mingi fantoom-marionett ja tuumakohvrit kontrollib mingi hämar jõud. Teoorias mingi motiiv muidugi võiks olla, aga tõendid puuduvad.

Jah tõesti, Putin võib olla läbinud mõned plastilised operatsioonid. Aga mis puudutab kõrvasid ja silmi siis erinev valguse langemise nurk toob esile erineva osa värvist/reljeefist mistõttu sama nägu võib erinevates kohtades olla erinev.
Minu silmade värv varieerub tumehallist-helesiniseni olenevalt selles mis ilm väljas on, mis valgus mulle silma peegeldub ja mis lips mul kaelas on.
Kulmud ja juuksed võivad tunduda erinevad, olenevalt soengust-meigist ja muudest faktoritest.
Naised oskavad seda hästi.

Olen kindel, et suudaksin teha samast näost kaks täiesti erinevat pilti mängides valguse, nurkade, näoilmetega, taustade ja värvidega.
Kui siia lisada veel vaadeldava objekti muutumise ajaline mõõde, stressirikas töö ja muud faktorid, siis ma jään intriigi teooria suhtes skeptiliseks. Vähemalt antud tõendite valguses.

Ei saa siis tehtud 25 megapikslist pilti Putini kõrvast!?
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Kasutaja avatar
wanapagan
Liige
Postitusi: 103
Liitunud: 27 Mär, 2007 22:20
Kontakt:

Re: Minu Leninid.

Postitus Postitas wanapagan »

«Venemaa areng, maa tuhandeaastase saatuse edasine käekäik sõltub täielikult meie energiast ja tööst, meie ühtsusest ja vastutusest, meie püüdlustest teha võimalikult palju kasulikku,» rääkis ta.

Hm.... seda tuhandeaastase riigi juttu oleks ma justkui varasemaltki kellegi suust juba kuulnud...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Bing [Bot] ja 16 külalist