militaar.net foorumist

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
Marissa
Liige
Postitusi: 1069
Liitunud: 10 Juun, 2005 8:57
Kontakt:

Postitus Postitas Marissa »

FW Anton kirjutas:Militaarnet muutus järsku väga aeglaseks! Sisenemist või teema avanemist peab hirmus pika aega ootama, kus viga?
Sul veel vedas, et aeglaselt. Mind logis ta 14.50 välja ja kui ma hakkasin tagasi sisse logima, teatas, et ma olen selle lehe admin ja küsis mingeid paroole. Kui ma proovisin oma kasutajanime ja parooliga siseneda, siis teatas lihtsalt, et sorry, aga see pole see. Lõpuks viskas pildi hoopis eest ja teatas, et proovigu ma ikka uuesti. Sisse õnnetus logida alles nüüd ja oma koduarvutist. Küllap need mingid tehnilised probleemid.
Kes kontrollib olevikku, kontrollib minevikku. See kes kontrollib minevikku, kontrollib ka tulevikku.
Kasutaja avatar
Panzergrenadier
Liige
Postitusi: 1555
Liitunud: 02 Apr, 2005 22:12
Asukoht: Tartu/Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Panzergrenadier »

Mul on aeglaseks muutunud teemade avanemine. :(
Kasutaja avatar
paharet
Liige
Postitusi: 531
Liitunud: 14 Jaan, 2005 11:53
Asukoht: Tamsalu
Kontakt:

Postitus Postitas paharet »

Viimase nädala jooksul ei ole töö võrgust siia saanud.Võrgu adminni poolt ära keelatud aadress pole.Tahad siia tulla siis jääbki leht avanema ja lõpuks teatab,et lehte pole võimalik leida.
Kasutaja avatar
Kessel
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 26 Sept, 2005 13:29
Asukoht: Fellin - Hapsal
Kontakt:

Postitus Postitas Kessel »

Ei tea, ma nii tööl kui kodus ilusasti siin viibida saan.
Järsku viga Teie ühenduses .
malox
Liige
Postitusi: 242
Liitunud: 11 Apr, 2004 19:25
Kontakt:

Postitus Postitas malox »

Mul avaneb ilusasti, äkki tõesti neti kiiruses kasutajatel jama...
Kasutaja avatar
hugo1
Liige
Postitusi: 2238
Liitunud: 01 Veebr, 2005 15:29
Kontakt:

Postitus Postitas hugo1 »

Kuhu kadus teema, Kui kuritegelik oli N-Liit :?:
Viimati lugesin teemat eile õhtul ja siis veel selle all erilist vaidlust ei näinud.
Teema ei ole mitte lukus, vaid kadunud.
Miks :?:
Meie võitluslipp sini-must-valge
aatekõrgusse näidaku teed!
Lehvi, lehvi sa hõõguma palged.
Süüta südames õilsuse leek.
Kasutaja avatar
Kessel
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 26 Sept, 2005 13:29
Asukoht: Fellin - Hapsal
Kontakt:

Postitus Postitas Kessel »

hugo1 kirjutas:Kuhu kadus teema, Kui kuritegelik oli N-Liit :?:
Viimati lugesin teemat eile õhtul ja siis veel selle all erilist vaidlust ei näinud.
Teema ei ole mitte lukus, vaid kadunud.
Miks :?:
Arvan , et moded kustutasid selle, kuna asi kiskus kohati juba liiga läbuks.
Veltu
Liige
Postitusi: 605
Liitunud: 02 Nov, 2005 19:34
Asukoht: Minu kodumaa on N-Liit.
Kontakt:

Postitus Postitas Veltu »

Hugole

Militaar.net foorum on järelmodereeritav - st kõik foorumi liikmed saavad teha postitusi, kuid teemasse või foorumisse mitte sobivaid postitusi võidakse nihutada sobivasse teemasse või alamfoorumisse, või sootuks kustutada.

Militaar.net foorum ei ole poliitika tegemise ega ideoloogiate üle arutlemise koht.
Postitused poliitikast on lubatud ainult militaar(ajaloo) kontekstis. Üldised arutelud ideoloogiatest, totalitaarsetest režiimidest ning nende kuritegudest ei ole siin sobivad.

Ps, mulle tundub et sa Hugo tegeled isemodereerimisega :twisted:
Ära hirmuta!
Ära tee ulakust!
Koera, kes kogu aeg haugub, pannakse kõige vähem tähele
[img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan4.gif[/img]
Elagu sõnavabadus!
Kunnar
Liige
Postitusi: 56
Liitunud: 19 Apr, 2004 13:35
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Kunnar »

Kessel kirjutas:
hugo1 kirjutas:Kuhu kadus teema, Kui kuritegelik oli N-Liit :?:
Viimati lugesin teemat eile õhtul ja siis veel selle all erilist vaidlust ei näinud.
Teema ei ole mitte lukus, vaid kadunud.
Miks :?:
Arvan , et moded kustutasid selle, kuna asi kiskus kohati juba liiga läbuks.
Siis oleks võinud ju lihtsalt teema kinni panna, mitte kustutada. Lukustatud teemasid on siin palju, kuid mõned tunduvad nii "ohtlikud" olevat, et on vaja päris ära kustutada.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Siia ka siis koopia ühele inimesele juba erasõnumiga saadetust. Kuivõrd see teema paistab siin ka teisi huvitavat...
Algusest peale olen üritanud (ning üritan ka edaspidi) hoida seda kohta poliitikavabana. Et sisuks oleks eelkõige sõjanduse ja sõjaajalooga seonduv. Sestap ka see osa seal foorumi reeglites.

Paraku on ka sõjakuriteod osa sõjandusest ning sõjaajaloost. Kunagi mingis teemas siis sai vähe täpsemalt kirja pandud reeglid, et mida võib postitada ning mida mitte.

Postitada võib infot, arvamusi jne konkreetsete juhtumite, konkreetsete üksuste jne kohta. Aga igasugune üldine jama läheb halastamatult kustutamisele või sulgemisele.

Paraku näitab foorumi praktika, et ka konkreetsete asjadega peale hakkavad teemad lõpetavad ikka mingi üldise jura ning isiklike solvangutega ning lähevad sulgemisele.

Antud teemadest esimene jõudis just sinna faasi, kus hakati isiklikuks minema. Kuna kogu teemas polnud ka mingit muud eriti sisutihedat teksti, siis läks kogu teema prügikasti.

Rahvuslike huvide eest võitlemiseks tee omale ise foorum.
Kunnar
Liige
Postitusi: 56
Liitunud: 19 Apr, 2004 13:35
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Postitus Postitas Kunnar »

toomas tyrk kirjutas:Siia ka siis koopia ühele inimesele juba erasõnumiga saadetust. Kuivõrd see teema paistab siin ka teisi huvitavat...
Algusest peale olen üritanud (ning üritan ka edaspidi) hoida seda kohta poliitikavabana. Et sisuks oleks eelkõige sõjanduse ja sõjaajalooga seonduv. Sestap ka see osa seal foorumi reeglites.

Paraku on ka sõjakuriteod osa sõjandusest ning sõjaajaloost. Kunagi mingis teemas siis sai vähe täpsemalt kirja pandud reeglid, et mida võib postitada ning mida mitte.

Postitada võib infot, arvamusi jne konkreetsete juhtumite, konkreetsete üksuste jne kohta. Aga igasugune üldine jama läheb halastamatult kustutamisele või sulgemisele.

Paraku näitab foorumi praktika, et ka konkreetsete asjadega peale hakkavad teemad lõpetavad ikka mingi üldise jura ning isiklike solvangutega ning lähevad sulgemisele.

Antud teemadest esimene jõudis just sinna faasi, kus hakati isiklikuks minema. Kuna kogu teemas polnud ka mingit muud eriti sisutihedat teksti, siis läks kogu teema prügikasti.

Rahvuslike huvide eest võitlemiseks tee omale ise foorum.
Üldiselt arusaadav. Aga näiteks "Revisionismi" teemas arutati Leuchteri protokollidega seonduvat. Oli arvamusi ja seisukohti nii siit- kui sealtpoolt, kindlasti oli ka neid kes hakkasid isiklikuks minema ning jura ajama. Kas siis ei võiks kustutada ära neid postitusi? Antud teema läks lukku ja kustu peale seda kui keegi ei tahtnud arvestada üht admini toodud linki ja seal kirjutatut? Vähemalt nii jäi mulle mulje.
Ja endiselt ei saa ma aru, mille põhjal neid teemasid kustutatakse. Nagu ma eelpool ütlesin, on siin palju teemasid mis on "jurast" põhjustatuna lukustatud aga mitte kustutatud.
Kasutaja avatar
Kessel
Liige
Postitusi: 354
Liitunud: 26 Sept, 2005 13:29
Asukoht: Fellin - Hapsal
Kontakt:

Postitus Postitas Kessel »

Olen jälginud ka asja ja avastanud , et kui teema juba üle 2-3 lehekülje pikaks läheb , kisub asi läbuks või omavaheliseks maade jagamiseks.
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Postitus Postitas toomas tyrk »

Kunnar kirjutas: Üldiselt arusaadav. Aga näiteks "Revisionismi" teemas arutati Leuchteri protokollidega seonduvat. Oli arvamusi ja seisukohti nii siit- kui sealtpoolt, kindlasti oli ka neid kes hakkasid isiklikuks minema ning jura ajama. Kas siis ei võiks kustutada ära neid postitusi? Antud teema läks lukku ja kustu peale seda kui keegi ei tahtnud arvestada üht admini toodud linki ja seal kirjutatut? Vähemalt nii jäi mulle mulje.
Ma arvan, et vist ei avasta ameerikat, kui väidan et diskussiooniga on tegu siis, kui kuulatakse ära teise poole argumendid ning siis kas nõustutakse nendega kas osaliselt või mitte osaliselt, lükatakse need ümber, või tuuakse omapoolsed argumendid, mis muudavad oluliselt eelmist tõlgendust. Kui aga igaüks lihtsalt kordab ühte ja seda sama ilma omapoolseid argumente toomata ning ka vastaspoole omi ümberlükkamata, esitamata oma informatsiooni aliikaid jne jne, siis see ongi minu meelest jura. Kui veel aga argumendiks hakatakse tooma "venelane" ning "ise oled loll", siis on viimane aeg teema lukku lüüa.

Et minu toodud linki ei arvestatud, see on muidugi suur patt :twisted:

Aga teema läks siiski lukku sellepärast, et kõik korrutasid ikka seda sama ning hakkasid jälle lendama isiklikud argumendid. Lingil toodud inf oleks võinud ju ümber lükata, kui kellelgi oleks muid andmeid olnud. Või vähemasti vaidlustada. Aga vaidlejad olid juba jõudnud oma seisukohtadesse "lukustuda" ning seda lihtsalt eirati ning esitati enda "teada versiooni" ikka edasi.
Kunnar kirjutas: Ja endiselt ei saa ma aru, mille põhjal neid teemasid kustutatakse. Nagu ma eelpool ütlesin, on siin palju teemasid mis on "jurast" põhjustatuna lukustatud aga mitte kustutatud.
Kustutamisele lähevad enamasti need teemad, milledes foorumi sisule vastavat informatsiooni on vähe või ei olegi. Kui seal on vähemasti jutu alguses ka mingit üldisemat teemakohast infi, siis jääb lukustatuna kõigile loetavaks.

See holokausti eitamise teema oli aga eriline ka selle poolest, et tegelikult ei vastanud ka see teema tollele samale foorumi reeglite punktile, mis praegu kustutamisele läinud N Liidu kuritegude teema. See oleks läinud kohe alguses kustutamisele, kui mõned foorumi liikmed poleks erasõnumeid saatnud ning soovinud teemat lahti hoida ja lubasid seal argumenteeritud vestlust arendada.

Argumenteeritud vestlust ei tulnud. Tuli tavaline läbu. Ning teema läks prügikasti kui foorumi temaatikale mittevastav.

Ning nagu praegusest praktikast näha on - selline "liberaalitsemine" on üsna mõtetu. Kõik sedasorti teemad lõpevad ühes ning samas kohas ühtede ning samade inimeste omavahelise läbustamisega...
Charlemagne
Liige
Postitusi: 1483
Liitunud: 12 Juun, 2005 18:33
Kontakt:

Postitus Postitas Charlemagne »

Mis me ikka vaidleme. Kiskus tõesti veidi kiiva see teemakene N Liidu kuritegudest. Kui keegi asjast väga huvitatud, võiks ju avada teema: N.L. armee SÕJAKURITEOD. See haakuks militaariaga ja siis peaks seda liini ka pidama. Ja materjalist puudu ei tuleks.
Et notre Parole s'appelle Fidélité !
Kapral Karu
Moderaator
Postitusi: 1133
Liitunud: 14 Dets, 2004 13:44
Kontakt:

Postitus Postitas Kapral Karu »

Charlemagne kirjutas:Kui keegi asjast väga huvitatud, võiks ju avada teema: N.L. armee SÕJAKURITEOD. See haakuks militaariaga ja siis peaks seda liini ka pidama. Ja materjalist puudu ei tuleks.
Minu arvates on selline mõiste nagu "SÕJAKURITEOD" iseenesest absurd. Mina pooldan seisukohta, et sõda (ja samuti sõjaks valmistumine) on kõigest üks inimliku madaluse väljendusvorme -- teatud liiki organiseeritud kuritegevus -- ja kõik selles osalejad on suuremal või vähemal määral kurjategijad. Kahjuks "rahvusvaheline õigus" aktsepteerib seda kuritegevust, ilmselt seetõttu, et sõda on ülikasumite allikaks tuhandeile selle maailma vägevaile (kes ise seda nn õigust kujundavad) ning elatusallikaks veel miljoneile teistele.

Huvitav, kas on olemas ka SÕJAHEATEOD ja millised need siis oleksid? :wink:
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist