Eestlased Malaias

Korea, Vietnam, Lähis-Ida, Afganistan. Kõik konfliktid. Kui seal on olnud eestlasi, siis seda enam.
Vasta
Kalevipoeg I
Uudistaja
Postitusi: 1
Liitunud: 30 Juul, 2005 15:17
Kontakt:

Eestlased Malaias

Postitus Postitas Kalevipoeg I »

Tere

Otsin andmeid eestlaste kohta Malaia eriolukorras (1948-60), kes aitasid võidelda hiinlastest kommunistide vastu.
Väike Maragratt
Uudistaja
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Mai, 2014 7:48
Kontakt:

Re: Eestlased Malaias

Postitus Postitas Väike Maragratt »

Tere!juhuslikult ma tulin sinu artikli peale-eestlased Malaias.Ma sOlin aan sind vähe aidata.Nimelt ma teenisin kaks (2) aastad Malayas kommunistide vastu.Kõik CT (Communist Terrorist) ei olnud hiinlased-mõned olid indud.Olin seal 1957-59 ja teist korda 1961-63 siis Malaya oli Malyssia.Esimest kaks aastad ma olin ainuke Eesti päritolev sõdur.Teisel korral oli üks noor rühma ülem leitnandi aukraadis.(Ta tegi endale väga hea nime Vietnami sõjas ja ta suri Austraalias kolonelli aukraadis)Loodan et see artikle huvitab sind.Väike Maragratt
Shiim
Moderaator
Postitusi: 1720
Liitunud: 20 Jaan, 2005 2:52
Kontakt:

Re: Eestlased Malaias

Postitus Postitas Shiim »

Kardan, et Kalevipoeg I enam siin foorumis ei liigu, sest see on tema ainuke postitus ja pärit 9 aasta tagant.
[url=http://www.hot.ee/emulaator][img]http://www.hot.ee/emulaator/toetan3.gif[/img][/url]
Summeri pirisemisel on metsavennal aega hüpata laskepessa ja oodata mis sünnib - kas tegemist on inimese, looma või linnuga, või hoopis UFO-ga kirsavoi saabastes, automaat kaelas. Viimasel juhul kohe tuli peale.
Kasutaja avatar
pagan
Liige
Postitusi: 1263
Liitunud: 10 Nov, 2011 1:55
Kontakt:

Re: Eestlased Malaias

Postitus Postitas pagan »

Ei tea kas 'Väike Maragratt' on vana kasutajanime 'Maragratt' parooli ära unustanud?
On vähetõenäoline, et neid eestlastest maragratte seal Malaias mitu oli.
Ülbeks minekuga hakkavad vead tulema.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 3 külalist