Õppuse Siil reklaamvideod

Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Kui tehtaks selline vahva äktsionklipike, siis oleks Trummil jälle häda, et pandi raha magama, mille eest oleks saanud osta sellise ja sellise koguse varustust. On, sul lugupeetud Trumm näiteks aimu palju nii 30 sek kvaliteetse propaklipi tootmine maksab?
Mis sa tuututad, youtubes on Sõdurilehe alt klippe "Milani laskmine" jne oma paarkümmend tükki üleval, kui neid jõutakse teha, jõutakse ka sellele Siilile normaalne asi teha. Pealegi ma kahtlen, et need leholalembitu hõlsti topitud seriaalinäitlejad just väikeste honoraridega olid.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Arf
Liige
Postitusi: 299
Liitunud: 18 Veebr, 2004 1:12
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Arf »

Oh jah. Loodan, et rohkem ei pea off-topic poste tegema, aga need sõdurilehe klipid on ju tehtud niiöelda omavahenditega ja inimeste poolt, kes saavad palka või siis ajateenijate poolt, kellele see on osa teenistusest. Selliste informaatiivsete klippide ja ühe normaalse reklaamklipi vahe on umbes sama nagu koduvideol ja hollywoodi filmitreileril. Mõlemad on audiovisuaalsed teosed, aga vast saab igaüks aru küll, milline kvaliteedi vahe on. Lisaks teenivad need sõdurilehe klipid hoopis teist eesmärki.

PS. Ma arvan, et tuututab siin hoopis keegi teine, mitte mina.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Kapten Trumm »

http://www.youtube.com/watch?v=NTyHiBzxMvQ

Üks netist leitud näide - tõenäoliselt kellegi arvutitaibu tehtud film netist saadud filmijuppide monteerimise teel.
Ärgem rääkigem, et pole võimalik, teha tuleb võimalikuks.

Ühe kaasfoorumlase näputöö vist?
http://www.youtube.com/watch?v=ZnDlK0KAEH8
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Soomlaste mereteemalise suurõppuse "Põhjarannik 2014" video:
http://www.youtube.com/watch?v=_7gcJdqd ... F6&index=9
http://www.youtube.com/watch?v=_aP8mjkzxhE
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
Smith
Liige
Postitusi: 1600
Liitunud: 10 Veebr, 2012 22:01
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Smith »

Trumm kasutab jälle sama taktikat - kui diskuteerimisega ei õnnestu oma õigust maksma panna , ajame asja segaseks ning teema valgub laiali.

Minu arvates pole promo klippidel häda midagi.
Lihtinimestele mõjubki selline lihtsakoeline asi palju paremini.

Näiteks Päästeameti sellesuvine kampaania purjus ujumise kohta.
Ei ole kindel , et varem proovitud "šokiteraapia" jõudis rohkem inimestele kohale ning leidis
rohkem kõlapinda.

Kui on soov vaadata EKV vormis matšot ja head režissööri tööd :
http://www.youtube.com/watch?v=ysa-CyF9zWc
"We have 50 million Muslims in Europe. There are signs that Allah will grant Islam victory in Europe—without swords, without guns, without conquest—will turn it into a Muslim continent within a few decades." Muammar Gaddafi
herman30
Liige
Postitusi: 1435
Liitunud: 16 Apr, 2008 18:19
Asukoht: Soome
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas herman30 »

Minule meeldis rohkem see Siili Maleva-teemaline reklaam.

Samas on pean ka tunnistama et meeldib ka need 1000 aasta enne Rimi-reklaamid.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15550
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Fucs »

Kapten Trumm kirjutas: Ühe kaasfoorumlase näputöö vist?
http://www.youtube.com/watch?v=ZnDlK0KAEH8
Jah :mrgreen:
Smith kirjutas: Kui on soov vaadata EKV vormis matšot ja head režissööri tööd :
http://www.youtube.com/watch?v=ysa-CyF9zWc
Üks kaasfoorumlane (vist :lol: ) tegi ka selle ajaviiteks veidikene ümber, mille peale hr. U.Suviste võttis ühe kaasfoorumlasega ühendust ja ütles, et talle see versiooni väga meeldib ja küsis, et kas meitel on miskine vinge stuudio kusagil millega koostööd teha :D

Head vaatamist 8)
https://www.youtube.com/watch?v=z7eOF1xq40k

P.s. Sellest on ka kolmas parandatud/parendatud versioon, mis sai tehtud siis, kui selle esimese ümber tehtud versiooni vastu üllatuslikult pärast SinuTuubi laadimist suuremat huvi üles näidati ja mis jõudis neti teel ka Afgaani võitlejateni koha peal vaatamiseks :wink:

See eksisteerib ainult kusagil arvutites ja pole netis saadaval.
Tarmo Männard
Liige
Postitusi: 1231
Liitunud: 08 Sept, 2005 0:35
Asukoht: Tallinn, Õismäe
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Tarmo Männard »

Kapten Trumm kirjutas: Pealegi ma kahtlen, et need leholalembitu hõlsti topitud seriaalinäitlejad just väikeste honoraridega olid.
Ei ole midagi lihtsamat, kui kahtluse korral küsida. Oletamine on libe tee ja lõhnab koledasti demagoogia järele. Mina tegingi "Et juttu jätkuks"- alla ju päris oma isikliku teema. Mis keelab sinna kõrvale teha uut teemat:
"Kapten Trummi lollid küsimused" või siis jumalaeest "Kapten Trummi targad küsimused", eks...
Ma pole küll klassikaline seriaalinäitleja, aga kuna töötan siiski elukutselisena antud alal, siis midagi ma ometi nende "leholalembitustes hõlstides seriaalinäitlejate" honoraaridest tean. Seda enam, et ka minu pikajuukseline lõust nendes reklaamides vilksatab!

Selle uue, hüpoteetilise teema esimese küsimuse vastus:

a) mulle maksti kinni filmimispaika sõitmiseks vajaminev kütus. Mis ei olnud otsene tulu, vaid minu kulude kate.
b) Sain filmis osalemise eest "Maleva" kirjadega t-särgi.

See kõik toimus aastaid tagasi, kui filmivõtted lõppesid. Selle reklaami eest eraldi ei saanud ma midagi.
Muidugi on praeguseks osad laused uuesti sisse loetud.
Võib ju arvata, et mõni nendest sisselugejatest sai tasuks saare Vaikses ookeanis ja mõni sai neli briljantidega kaunistatud "Vertu" mobiili....aga karta on, et heal juhul said nad paarsada euri. Või tegid seda oma riigi jaoks lihtsalt taas tasuta.

Aga mis puutub reklaami ja sellesse, kas asi "töötab", siis IMHO:
Kes tahab minna, see läheb niigi. See reklaam oli ju lihtsalt teavitus, et värk toimub. Ja selle ülesande on ta täitnud sajaga.
Kes ei taha minna, ei lähe ka siis, kui reklaam asendada "Rambo"- filmiga, kus peategelasele digitaalselt murumüts pähe ja pastlad jalga on monteeritud. Ja sellele "Rambole" on ringvaateks lisatud alguses see venelaste märg unenägu ja pärast superSoome kaitsefilm.
allatah
Liige
Postitusi: 1063
Liitunud: 15 Veebr, 2006 17:04
Asukoht: Tallinn/Tartu/Võrumaa
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas allatah »

Nõus hr. Männardi seisukohaga.
See on lihtsalt täiendav teavitus ja pealegi parajalt humoorikas.
Ei ole see isegi mitte ainult minevatele meestele, vaid ka nende peredele ja tööandjatele ja kõigile teistele. Et kõik lihtsalt teaksid, et selline vajalik asi toimub ning teaksid sellega arvestada.

Sellist macho stiilis pikemat videot, kuidas me kõik vene tankid ja sõdurid vastu taevast laseme, tahaks kah näha, aga enne seda videot tahaks siiski näha, kuidas me õppustel oma tankide, suurtükkide ja rakettidega seda sama asja läbi mängime. Alles siis kui ma ise tean, et me sellega 100% kindlalt hakkame saame, võiks seda asja ka natuke hollywoodilikus võtmes näha. Muidu oleme justkui hundi nahas lambad.
Riigi kaitse on liiga tähtis asi, et seda teistele usaldada.
Hauneburg
Uudistaja
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Mär, 2006 16:27
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Hauneburg »

Olen ka pigem selles leeris, kellele veiderdamine ei meeldi.


Näiteks paar Kaitseliidu õppustelt ilmselt GoPro-ga filmitud ja koduarvutis 0 eelarvega kokku miksitud videot:
http://www.youtube.com/watch?v=Npcjqneb7nA
http://www.youtube.com/watch?v=I6Mqu2S6L_g
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas soesilm »

Vabanda kaur3 et ma sinu teemat "kaaperdan" aga kangesti tahaks torgata :)
Seis on hetkel 10:4(sina nende hulgas) ja üks neutraalne (Fucs) Maleva kasuks.
Ja selline on seis mitte kuskil naistekas! :lol: Või on pehmod siin foorumis võimu haaramas?
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Lemet »

Minu tsivilisti silmale on näiteks isand Hauneburgi postitatud videod (eriti arvestades praegust olukorda) märksa asisemad vaadata. Ja teatud osale EV elanikkonnast on need Põhjakonna stiilis videod märksa kainestavamad kui see "Maleva" seltskond. Sest propaganda peaks olema siiski mingi mõjuga, "Laulame, mehed..." mõjub pigem siiski mõnevõrra piinlikult ja ei tekita erilist soovi sellega samastuda.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
soesilm
Liige
Postitusi: 902
Liitunud: 07 Sept, 2007 20:40
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas soesilm »

Rehkendust tehes ma juba ehmatasin, et Lemetit polegi! Aga näe - ära tuli!
10:5
tommy
Liige
Postitusi: 3638
Liitunud: 02 Veebr, 2005 20:50
Asukoht: Eesti
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas tommy »

Minu tsivilisti silmale on näiteks isand Hauneburgi postitatud videod (eriti arvestades praegust olukorda) märksa asisemad vaadata. Ja teatud osale EV elanikkonnast on need Põhjakonna stiilis videod märksa kainestavamad kui see "Maleva" seltskond. Sest propaganda peaks olema siiski mingi mõjuga, "Laulame, mehed..." mõjub pigem siiski mõnevõrra piinlikult ja ei tekita erilist soovi sellega samastuda.
Need read olid kirjutatud küll siinse foorumi esiklounile, kuid paistab, et ikka ei saa inimesed aru....
sa ajad kaks täiesti erinevad filmižanri segamini. Need Maleva lõigud on reklaam. Lühikene, humoorikas ja mis peamine - Meeldejääv.
Sina topid siia propaganda filme
Kui see Siil 2015 ära toimub, küll siis tuleb ka propalõike...
Nii ametliku Sõdurilehe kui ka osalejate endi poolt..
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: Õppuse Siil reklaamvideod

Postitus Postitas Lemet »

Ei võtnud ses teemas sõna, kuna mind see nii väga ei puuduta, aga ega selle peale muidugi ei tule, et ka reklaam võiks olla ühtlasi propaganda...ja ka reklaamina- no ei ole sel minu jaoks uba. Nagu juba vanadest koolitustest teada, on üheks põhilisemaks reklaamklipi/foto suunitluseks tekitada sihtgrupil soov samastuda selles näidatavate tegelastega. Kui Isand Soesilm ja Tommy soovivad samastuda Maleva pisut totakavõitu tegelaskujudega, siis on see muidugi nende vaba tahe. Mind näiteks sedasorti reklaam ei kõneta, ausalt.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Google [Bot] ja 10 külalist