"Dissidendid" riigikaitsest

Vaba foorum kus võib arutada mujale mittesobivatel teemadel.
Vasta
aest
Liige
Postitusi: 428
Liitunud: 30 Okt, 2011 18:12
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas aest »

Mina oma kirjanikuaruga arvan et militaartaustaga mehi oleks Riigikogusse lausa hädasti tarvis. Ning seda sõltumata siis sellest mis erakonnas nad on.
AKM
Liige
Postitusi: 134
Liitunud: 09 Jaan, 2015 15:01

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas AKM »

aest kirjutas:Mina oma kirjanikuaruga arvan et militaartaustaga mehi oleks Riigikogusse lausa hädasti tarvis. Ning seda sõltumata siis sellest mis erakonnas nad on.
Mida see militaartaust sulle juurde annab, kui Batka ütleb. et nüüd hääletad nii ja hääletadki nagu kukununnu.
Kasutaja avatar
renxus
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Sept, 2005 9:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas renxus »

Vot ega ikka ei hääleta küll. Kui on asi, mis mu põhimõtete vastu käib, siis jääb ära. Kui ma vastu hääletan, siis võib mind küll välja visata, kuid midagi teha ei saa, kui ma ka poolt ei hääleta. Sellised käsud minuga ei tööta. Alati enne kui mingi asi hääletamisele läheb, on teemat põhjalikult arutatud fraktsioonis, ehk siis hääletamine toimub tegelikult seal, kui vaja siis ka kaklus seisukohtade eest.
Mul hakkab juba hasart tekkima...
vk1
Liige
Postitusi: 1607
Liitunud: 02 Juul, 2007 22:18
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas vk1 »

renxus kirjutas:Nõuanded mõistlikud ja hinnangud karmid. Siiski jään ma neist "kesiku" sümptomistest puutumata (kui reaalsed nad iganes ka poleks). Immuunsüsteem on neetult hea ja pole ka kibestunud kellegi peale :)

VK1: PV erakätesse oli siiski pigem provotseeriv mõttekäik, mitte realistlikult loodetud äridiil. Me pole väiksematekski koostöömomentideks tihti valmis, siis riik ja ettevõtja. Kuid seda ei saaks mingil juhul "kesikluse" patta panna, sest sellised asjad käiksid riigihankega, mitte kellegi poolt suvalise määramisega. Ärme asju ikka nii totaalselt ka sildista palun. Tulem on see, et iga mõte, mis on vähekegi "vale" kellegi meelest, on kohe kuritegelik. Pole just mõistlik.
fair enough, lihtsalt siin oli ajastus täpselt selline, nagu see operi jalkakool - aastaid ei saanud vist maatükkigi endale, siis astus teadagi kuhu ja... sinu artikkel oli vist paar päeva enne pattulangemist avalikustatud? :D
AKM
Liige
Postitusi: 134
Liitunud: 09 Jaan, 2015 15:01

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas AKM »

renxus kirjutas:Vot ega ikka ei hääleta küll. Kui on asi, mis mu põhimõtete vastu käib, siis jääb ära. Kui ma vastu hääletan, siis võib mind küll välja visata, kuid midagi teha ei saa, kui ma ka poolt ei hääleta. Sellised käsud minuga ei tööta. Alati enne kui mingi asi hääletamisele läheb, on teemat põhjalikult arutatud fraktsioonis, ehk siis hääletamine toimub tegelikult seal, kui vaja siis ka kaklus seisukohtade eest.
Mul hakkab juba hasart tekkima...
Küll sa hääletad, kui maitse suus ja tahtmine järgmised 4 aastat pingil olla.
Aga nõustuks ühe eelneva postitajaga ja pakuks kah saagiks 300-500 häält, seega ilmselt täielik vabadus säilib.
Kasutaja avatar
kaur3
Liige
Postitusi: 6208
Liitunud: 26 Juul, 2005 12:09
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas kaur3 »

3.02 kesköö ja foorumi päises plingib Keskerakonna bänner ...
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas Lemet »

See tahaks tõepoolest Administraatori kommentaari.... :? Ma usun, et vabatahtlik korjandus oleks märksa sobivam. Arve number avalikuks ja kindlasti leiduks abistajaid. Aga kesikla ( või ükskõik millise poliitilise erakonna) reklaam :dont_know:
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5559
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas toomas tyrk »

Ausalt öeldes ei saa teemast aru. Kellele ja mille pärast ma aru andma pean?

Keskerakond on samuti Eestis registreeritud poliitiline erakond mis osaleb 1. märtsil toimuval Riigikogu valimisel. Siin lehe päises on jooksnud ka Reformierakonna ning IRLi bännerid, need viimased küll eelmiste valimiste ajal. Sotse ei mäleta, et oleks läbi käinud. Et peaks hakkama tsenseerima, kelle bänner tohib jooksta ning kelle oma mitte? Äkki siis sõnavõtte ka piirama, et mis erakonna liige tohib sõna võtta ja millise oma mitte?

Mis aga puutub reklaamist loobumist ja annetustest elamist, siis elu on näidanud vähe teist pilti - suurtest lubadustest hoolimata on reaalset raha panustamist minimaalselt.

Ja juhiks ka tähelepanu, et see teema on nagu eesti riigikaitsest. Kui on isu arutada foorumi teemadel, siis selleks on natuke ülalpool terve alamfoorum ning sobivaid teemasidki hulgi...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

See eluterve ja vajalik teema siin, mille eesmärk on meie riigikaitse puudustele osutamine, kipub jälle miskiks Keskerakonna vihkajate mölaks minema - Ok, lähen käin UKR teemas ära, siis tulen tagasi ja teen siin korraliku puhastuse jälle :twisted:

Seniks soovitan kõigile soojalt läbi kuulata vihatud Tallinna TV viimane VABA MÕTTE KLUBI.. Ehkki saatejuht on seal miski vasakkallutatud parteigenosse, veeretavad stuudiosolevad (ja hästituntud) reservohvitserid siiski kindlalt OMA SÕNUMIT:

http://www.tallinnatv.eu/index.php/saat ... otte-klubi
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas Martin Herem »

Võtaks siis mõne Vaba sõna mõtte siin ette? Ma eile kuulasin ja ... no ei ole särtsu.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Martin Herem kirjutas:Võtaks siis mõne Vaba sõna mõtte siin ette? Ma eile kuulasin ja ... no ei ole särtsu.
..piisavalt kõnekas on seegi, et sa vaatad seda saadet.. :P
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kapten Trumm
Liige
Postitusi: 40072
Liitunud: 28 Juul, 2005 15:35
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas Kapten Trumm »

Osadele lihtsalt ei meeldi, et infosõja lahinguväljale on asunud pisut raskemad relvad, mis küll vajaks tiba rihtimist, hooldust ja peenhäälestust, kuid laias laastus tulistavad juba õiges suunas. Et see ei meeldi, näitab siia mitmete tegelaste ilmumine, kelle kirjaviis, retoorika jne räägivad selget keelt nii öelda parteisõdur olemisest.

Probleem näib jätkuvalt olevat selles, et kuskil on kaka püksis, sellele viitab nii lõhn, visuaalsed efektid ja selle tunnistajaid on rohkem kui üks. Paraku, selle asemel et püksiklaskja tunnistaks, et jah, mehed juhtus, tehakse kramplikku nägu, et püksis pole midagi, surutakse kannikaid koomale (misjuures ebameeldiv substants pressib järjest rohkem väljapoole, tekitades täiendavaid aistinguid :lol: ) ja mis veel hullem - ilmeksimatute aistingute kogejad ja püksitegemise väitjad on pahatahtlikud, nii öelda õõnestajad ja mõjuagendid.

Aga sellest vähe mööda tulistamisest pole ka väga katki (veel) midagi, eks suurtükimehi õpetab ikka praktika ja küll leidub ka inimesi, kes vaikselt, Kalevipoega abistava siili kombel, abistavad neid vilumuse kaotanud artilleriste tule korrigeerimisel ja õigete sihtmärkide tabamisel 8)

Tagajalgadele aetud avalikkuse jõudu ei maksa alahinnata - meenutame hilljutist palgaarmee idee elegantset auklikuks tulistamist, mida tegelikult teostas meedias vähem kui 10 inimest ja enamik neist ei töötanudki ametites, mis muidu suutnuks taolist protsessi mõjutada.
/Veelgi hullem on see, et koos kohustusliku patriootliku riigioptimismi kehtestamisega nõrgeneks paratamatult ka meie ohutaju, mis on enesealalhoiuks vältimatult vajalik instinkt/ S. Mikser 2014.
Kasutaja avatar
renxus
Liige
Postitusi: 63
Liitunud: 01 Sept, 2005 9:37
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas renxus »

Olles üks kaasosaline viimases VMK's, siis tunne oli kohe, et polnud seda särtsu. Teemad olid kuidagi liiga masendavad ja hakkas rõhuma. Tõdesime kõik pärast, et sai liiga morbiidne. Kuid ega iga saade tulegi välja, loodetavasti saab järgmine olema huvitavam ja asjalikum.
AKM
Liige
Postitusi: 134
Liitunud: 09 Jaan, 2015 15:01

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas AKM »

Mõnedele kaasfoorumlastele, eriti aga kodanik Trummile meeldib takka kiita kõigele, mida ekssõjaväelased riigikaitsest arvavad ja kui nad vahest ka kuskil küla telejaamas sõna saavad on see justkui vägev asi.
Tuletame meelde siis, mida üks erusõjaväelane Laaneots on avanud:
Kaitseväe endise juhataja, peaministri nõuniku riigikaitse valdkonnas Ants Laaneotsa sõnul on USA üksuste paigutamine Eestisse pullile punase rätiku näitamine. "Mida võiks maksimaalselt soovida, on see, et USA üksused paigutaksid Balti riikidesse eelpositsioneerimislaod," ütles Laaneots. "Vastasel juhul oleks see suuriikide olukorra pingestamine, sest kui siia tuleks suuremad alliansi väed, suurendaks eeldatavasti oma kohalolekut ka Venemaa."
See on muuseas välja öeldad kõigest aasta tagasi.
Huvitav, paljud siinsetest foorumi liikmetest nõustuksid tema tollase arvamusega.
Martin Herem
Liige
Postitusi: 2368
Liitunud: 10 Okt, 2014 7:51
Asukoht: Rahu ja Sõpruse Asulas :)
Kontakt:

Re: "Dissidendid" riigikaitsest

Postitus Postitas Martin Herem »

Ma pean nüüd ka kindrali kohta kehvasti ütlema :shock:
Naljaga pooleks on tema elutöö ikkagi ebaõnnestunud. Pärast 20 aastat KV arendamist (sh ohvitserkonna), avastas ta praktiliselt esimesel pensioni päeval, et on kasvatunud hulgaliselt tainapäid, :lol: kelle on veel etteotsa sättinud. Ja oleks siis veel, et eestlaste geneetiline materjal ongi selle valdkonna jaoks kehva - EI, kaitseväest väljapoole on jäänud ... no vähemalt kümneid helgeid ajusid. Milline ebaõnnestumine! Või isegi kahemilline ...
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 17 külalist