foorum ei tööta

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
Kasutaja avatar
MG-3
Liige
Postitusi: 94
Liitunud: 13 Juun, 2015 9:50
Asukoht: võru
Kontakt:

foorum ei tööta

Postitus Postitas MG-3 »

siia võiks koguda igasugu foorumi veateated (nagu praegu), et siis saaks moded ja adminnid sellele reageerida. Praegu igatahes erinevatel teemadel klikkides on lehekülg poolik ja ei lase navigeerida erinevate lehekülgede vahel ja menüü on vigane.
[b]korjan EW / EKV käiseembleeme[/b]
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36344
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas Kriku »

Olukorra kirjeldusele võiks lisada ka pildi kuvarilt (screenshot). Seda saab teha, kui vajutada 'Print Screen', avada Paint vms. programm, seal teha 'Paste' ('Kleebi'), tulemus oma arvutisse salvestada pildina ja siis postitusele failina lisada. Niisama jutuga on vähe peale hakata.
Kasutaja avatar
speedsta
Liige
Postitusi: 2047
Liitunud: 22 Veebr, 2005 12:20
Asukoht: Dorpat
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas speedsta »

Screenshotide jaoks sobib hästi SnippingTool, mis Win8 arvutites võiks olemas olla.
Kui on probleem, tõmba lõuga
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Ei saa öelda, et foorum ei tööta aga mingi ilmne jama on foorumi saidil juba nädalapäevad sees - pidevalt peksab ette mingit lollakat hansaposti // on24 müügisaiti - mis (vähemalt minu arvutis) külmutab foorumi lehitsemise hoobilt :roll: :? :evil:

Et kes selle kepi eest vastutav on :?: kui viga on vaid minu arvutis, vabandan avalikult :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Walter2
Liige
Postitusi: 3955
Liitunud: 27 Okt, 2012 22:11
Asukoht: Phuket
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas Walter2 »

Borja kirjutas:Ei saa öelda, et foorum ei tööta aga mingi ilmne jama on foorumi saidil juba nädalapäevad sees - pidevalt peksab ette mingit lollakat hansaposti // on24 müügisaiti - mis (vähemalt minu arvutis) külmutab foorumi lehitsemise hoobilt :roll: :? :evil:

Et kes selle kepi eest vastutav on :?: kui viga on vaid minu arvutis, vabandan avalikult :mrgreen:
Eelmine nädal oli miskine autoreklaam mis oli tunduvalt foorumi formaatidest väljas ning foorum seetõttu kribu. Ilmselt itimehe bläkk.
Elu on liiga lühike et raisata seda lollide peale tõestamaks et nad on lollid /道德经 (Dàodéjīng)/
Parem olla tark ja rikas kui loll ja vaene...
VMO
Liige
Postitusi: 236
Liitunud: 30 Sept, 2016 10:49
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas VMO »

Borja kirjutas:Ei saa öelda, et foorum ei tööta aga mingi ilmne jama on foorumi saidil juba nädalapäevad sees - pidevalt peksab ette mingit lollakat hansaposti // on24 müügisaiti - mis (vähemalt minu arvutis) külmutab foorumi lehitsemise hoobilt :roll: :? :evil:
Midagi sarnast oli mul foorumis sõnumi kirjutamisega, kui kasutasin avalikku wifit (Elron). Kodus-tööl probleemi ei ole.
Dr.Sci
Liige
Postitusi: 3299
Liitunud: 30 Okt, 2015 11:59
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas Dr.Sci »

Walter2 kirjutas:
Borja kirjutas:Ei saa öelda, et foorum ei tööta aga mingi ilmne jama on foorumi saidil juba nädalapäevad sees - pidevalt peksab ette mingit lollakat hansaposti // on24 müügisaiti - mis (vähemalt minu arvutis) külmutab foorumi lehitsemise hoobilt :roll: :? :evil:

Et kes selle kepi eest vastutav on :?: kui viga on vaid minu arvutis, vabandan avalikult :mrgreen:
Eelmine nädal oli miskine autoreklaam mis oli tunduvalt foorumi formaatidest väljas ning foorum seetõttu kribu. Ilmselt itimehe bläkk.
Kui küsimus on reklaamis siis on see mulle võõras mure, minu arvuti reklaame ei näita. Küll aga ütleb et kokku 4 elementi on blokeeritud.
alari
Liige
Postitusi: 1606
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas alari »

Mul on selline probleem mobiilseadmetega sisse logimisel, et kui sisselogimise lehel vajutan nupule "logi sisse", siis järgmisena avaneb pealeht, kus vasakul üleval on ikka nupp "logi sisse" ning ma ei ole kuidagi sisse logitud, kuid samas on foorumi all olevas kastis, et kes on foorumil, minu kasutajanimi olemas.
Kasutaja avatar
Fucs
Liige
Postitusi: 15540
Liitunud: 12 Dets, 2006 21:43
Asukoht: retired
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas Fucs »

Mingi kala mobiilis vist siis.

Proovi alustuseks seda

https://play.google.com/store/apps/deta ... aner&hl=et

Installi ära ja lase sellel oma mobla puhtaks teha.
alari
Liige
Postitusi: 1606
Liitunud: 06 Juul, 2005 15:48
Kontakt:

Re: foorum ei tööta

Postitus Postitas alari »

Sai proovitud uue androidi seadmega ning tundub, et probleem on Chrome browseris, firefoxiga saab sisse logida
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist