Milneti kasutajanimede trollimine mujal

Ideoloogiline sõda, ajupesu...
Heal lapsel mitu nime!
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Milneti kasutajanimede trollimine mujal

Postitus Postitas golem »

20190216_060242.jpg
Lugedes eile Trumpi eriolukorra kehtestamise arktiklit Delfis,sattusin ka militaarneti ,, ametliku'' kommentaari peale.Oskab keegi kommenteerida kaasfoorumlase volitusi?
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

Siin pole midagi kommenteerida... Ei ole selge, kes kommenteerides seda nime kasutas; on arusaamatu, kes leinab, mida leinab ja miks leinab.
golem
Liige
Postitusi: 139
Liitunud: 16 Jaan, 2006 22:28
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas golem »

Ootaks ikka kaasfoorumlase Kaugeltuuriv kommentaari ka ära.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

Muelleri meeskond esitas kohtusse avalduse, milles nõutakse Manafortile235-292 kuu, ehk 19- 24,5 aasta pikkust vangistust tõsiste, nahaalsete ja pika aja jooksul toime pandid finantskuritegude eest. 69-aastane Manafort võib lisaks silmitsi seista rahatrahvidega, mis ulatuvad enam kui 50 miljoni dollarini. Tema üle hakkab kohut mõistma föderaalkohtunik TS Ellis. «Manafort tegutses enam kui kümme aastat justkui seadused ei kehtiks tema jaoks,» seisis Muelleri meeskonna süüdistuses. «Ta jättis föderaalvalitsuse ja hulga teisi institutsioone ilma miljonitest dollaritest.» Nad lisasid, et tema karistus peaks kajastama tema kuritegude tõsidust.
https://www.postimees.ee/6524833/muelle ... vangistust
kaugeltuuriv
Liige
Postitusi: 7191
Liitunud: 13 Sept, 2011 17:35
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas kaugeltuuriv »

Vau,tõepoolest keegi on minu nime kasutanud Delfi foorumis kommentaari all.
Tundub,et astusin kellegi varbale väga valusalt,et otsustati minu tagasihoidlikku isikut kasutada ja sellega mulle halba varju visata.
Pakun kahte varianti,mõni Peterburi trollivabriku tegelinski,kes Eesti residendina saab sealt hõbeseekleid või siin foorumis olev kaasfoorumlane,kellel lõppesid väitluse osas sõnad otsa ning nüüd tahab mulle kätte maksta.
Selline lugu siis,kusjuures ma eriti Delfit ei loegi,ei tegele sopa ja partreikirjandusega.Delfi kuulub sinna sopakirjanduse alla,mis viib mind mõttele,et kasutajal on mingi arusaam mida loen,et panna asju sinna,mida ma ei vaata.
Aga ühe pisikese vea ta tegi ikkagi,mõtlen seda,kes kasutas minu nime ning mõistet miltaarfoorum,millist,selle peab ta ise välja mõtlema.Kui aga sellise tembu tegija on meie hulgas olev herra,siis ütlen talle siin kohe avalikult.Kuule herra,põõrdun sinu poole,tead,loll on ikka loll olla,pane see endale kõrva taha.Sellega minu poolt OT lõpp.
Kairi
Liige
Postitusi: 171
Liitunud: 02 Aug, 2014 9:55
Asukoht: Austraalia
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kairi »

..aga lõpetame selle tüdrikutemoodu salatsemise ja ütleme konkreetselt välla, kesse foorumlane siin "väitluses niiotsa on lõppind" et nüüd õkva irrmasaste "kätte tahab maksta" :lol:
Kui te selle inimese nime peale klikkate, siis näete, et asi on tõsisem. Ta on kasutanud nii PaganHorde, Kapten Trummi ja Kriku nime samuti. Ja väga kummaliste kommentaaridega.
Kasutaja avatar
Some
Liige
Postitusi: 4058
Liitunud: 11 Aug, 2008 9:25
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Some »

Arvate tõesti, et mõni kolonelleitnant reservis millegi selliseni laskuks? :P Vabandust, sõbralik tögamine. Aga ilmselgelt on keegi milneti peale kuri.
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Ta on kasutanud nii PaganHorde, Kapten Trummi ja Kriku nime samuti. Ja väga kummaliste kommentaaridega.
..no siis pole siin ju midagi mõistatada - too telhvi trikitaja ongi see, keda siit foorumist juba kümneid kordi kustutatud on :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Kriku »

Mul ükskõik, kuidas troll märatseb, kui ta seda kuskil mujal kui siin teeb.
Lemet
Liige
Postitusi: 19914
Liitunud: 12 Apr, 2006 15:49
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Lemet »

Kusjuures see segane toimetab vähemalt aastast 2010. Ka minu tagasihoidlik alias on varasemalt mitmel korral kasutamist leidnud viisil, mida ma kindlasti heaks ei kiida. Viimasel ajal ei tea, sest Delfi kommentaarium oma ilmselges jaburuses ei paku enam vähimatki huvi, miska ülevaade puudub.
Errare humanum est-aga veel inimlikum on selle teise kraesse väänamine...
Kasutaja avatar
Tundmatu sõdur nr. 4
Liige
Postitusi: 10495
Liitunud: 16 Okt, 2005 18:42
Asukoht: Siilis

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Tundmatu sõdur nr. 4 »

Lemet kirjutas:Kusjuures see segane toimetab vähemalt aastast 2010.
Siis on asi keerulisem.

Suht rutiinne "kahtlaste" trollikontode kustutamine foorumis algas (sunnitult) alles peale "maidaani" aastatel 2014-15 - niiet kui miski tüüp paneb telhvis ullu juba "aastast 2010", ei oska ma seda enam kuidagi kommentaaarida :?

Aga whatever - issanda loomaaed ongi lai :mrgreen:
Infanterie - königin aller Waffen.
Ja kolmas brigaad tuleb ka nagunii.
Z03
Liige
Postitusi: 1136
Liitunud: 22 Juul, 2016 10:09

REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas Z03 »

Ma olen ka Delfis neid kommentaare märganud. Sageli moderaator Kriku suunas ja vahel ka tema pärisnime mainides. Samas, internet ja iseäranis Delfi on hulle täis, eriti hullunud on olnud kommentaariumid viimased 1,5 - 2 aastat. On lühikesed ja kirjavigu täis kommentaarid, kirjavahemärke ei tunnistata. Ma pole siin sellised kommentaare näinud. Võiks ju arvata, et keegi, kes siit minema löödud või pole kommentaarid positiivset vastukaja leidnud vms.
mart2
Liige
Postitusi: 5127
Liitunud: 22 Juun, 2014 19:52
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas mart2 »

Ma isiklikult arvan, et on kaks eraldi asja -
a) esialgne delfitaja elik "tabamatu tasuja" ja
b) selle on hiljem avastanud keegi, kus siis on võetud ette juba teadlik trollimine ja militaarneti mustamine. See võib olla ka juba organiseeritud mingi grupi poolt.

PS. Eks Borja on "ühed narvakad" nii vihale ka ajanud, et poleks imestada. :write:
Lohakas/oskamatu kirjaviis toetaks seda viimast varianti, sest nii oleks raskem hinnata kirjutajate arvu.

PS. PS. Aga äkki viiks lugupeetud moderaator selle eraldi teemaks propaganda alla, sest kardan, et samalaadset paska hakkab veel tulema. Hammas ju verel ...
Paljude raamatute lugemine teeb inimese palju lugenud isikuks, kuid ei pruugi teha teda targaks...
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36425
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Milneti kasutajanimede trollimine mujal

Postitus Postitas Kriku »

Palun lahkesti. Kui keegi on nii masohhist, et viitsib nende trollidega maadelda, võib ju toppida sinna linki käesolevale teemale.

Mina küll soovitaks väga oma ühe ja ainukese elu aega kuidagi paremini kasutada.
Kasutaja avatar
PaganHorde
Liige
Postitusi: 3971
Liitunud: 26 Jaan, 2014 9:00
Kontakt:

Re: REAALSUS - Donald Trump ON USA president

Postitus Postitas PaganHorde »

golem kirjutas:Ootaks ikka kaasfoorumlase Kaugeltuuriv kommentaari ka ära.
Tõsiselt või?? Esiteks teed siia foorumisse mingil Delfi peldiku seinal põhineval kommentaaril rämpspostituse millega sisuliselt ründad kaugeltuurivat (& Mil neti foorumit) ja siis tahad et ta peaks siia tulema veel aru sulle andma?
Kui sinu jaoks on Delfi kommentaarium niivõrd autoriteetne koht siis niipalju peaks ikka teadma et vaataks antud kommenteerija teisi kommentaare ka ja siis mõtleks edasi kas selline saab olla Mil neti ametlike avalduste tegija nagu sa siin väita üritad. Muide, kaugeltuuriva nimi on väikse tähega, seda ei teadnud ei sina ega too delfiilik.

Z03 kirjutas:Ma olen ka Delfis neid kommentaare märganud. Sageli moderaator Kriku suunas ja vahel ka tema pärisnime mainides. Samas, internet ja iseäranis Delfi on hulle täis, eriti hullunud on olnud kommentaariumid viimased 1,5 - 2 aastat. On lühikesed ja kirjavigu täis kommentaarid, kirjavahemärke ei tunnistata. Ma pole siin sellised kommentaare näinud. Võiks ju arvata, et keegi, kes siit minema löödud või pole kommentaarid positiivset vastukaja leidnud vms.
Vaata tähelepanelikumalt, teatud tegelaste sõnavara, kirjavead, pepus klaviatuurid (a la kass on space key vahele oksendanud jne) on üsnagi sama nii siin foorumis kui ka Delfi trollikeskuses.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline