Postituste peitmine

Reeglid, arvamused, ettepanekud
Vasta
vtl
Liige
Postitusi: 1313
Liitunud: 01 Veebr, 2009 20:20
Kontakt:

Postituste peitmine

Postitus Postitas vtl »

Küsimus moderaatoritele/administraatoritele. Kuidas peita ära teatud inimeste postitusi?
Näiteks see noorukist mütsi- jms. kahtlase päritoluga vanakraami müüja on surmani ära tüüdanud oma agresiivse müügistiiliga.

Proovisin phpBB featuuri "lisa vaenlasena". See peitis küll ära kommentaariumis olevaid vastuseid, aga inimese poolt algatatud teemad on endiselt näha ning teema peale minekul pakutakse lahkelt, et sa oled selle inimese poste küll peitnud, aga äkki tahad ikka näha.
Eesti Relvaomanike Liit - relvaomanikud.ee
Kasutaja avatar
Kriku
Moderaator
Postitusi: 36338
Liitunud: 10 Aug, 2010 18:55
Asukoht: Viljandimaa
Kontakt:

Re: Postituste peitmine

Postitus Postitas Kriku »

Mina ei tea. Toomas?
toomas tyrk
Site Admin
Postitusi: 5553
Liitunud: 16 Dets, 2003 11:32
Kontakt:

Re: Postituste peitmine

Postitus Postitas toomas tyrk »

Ei ole võimalik. Ja isegi sellist MODi pole keegi kirjutanud. Läheb liiga sügavale foorumi mootori kallale.

Siin teemas üks tüüp küsib sellist MODi ja teise lk peal üks mees seletab, miks see on liig keeruline teha.
https://www.phpbb.com/community/viewtop ... &t=2196451
davidsoniharald
Liige
Postitusi: 988
Liitunud: 16 Veebr, 2010 22:57
Kontakt:

Re: Postituste peitmine

Postitus Postitas davidsoniharald »

Täitsa lõpp! :shock: 30 tuhat postitust kui peoga pühitud! Enam ei peagi lugema neid aiva ennastkiitvaid lugusid stiilis "mina olen ikka üks ütlemata tark ja terav pliiats, sest ma olen käinud mitte just kõige kehvemas koolis ja kaks pehmet bakat on mul ka aga mida teie ka teate elust, sest seitsmekümne kuuendal Ašabadi taga, kus ma metsa vedades veokaga sõitsin, laadimisrelee RG-12 kindalaekas....blablabla".

Soovitan kaaskannatajatele! :D
Vanasti kui facebooki ei olnud veel, teati ainult oma pere sees, kes loll on.
Kasutaja avatar
Sekeldaja
Liige
Postitusi: 833
Liitunud: 29 Aug, 2014 17:38
Kontakt:

Re: Postituste peitmine

Postitus Postitas Sekeldaja »

Ühinen soovitusega. Puhtam ja kuivem tunne pärast ühe põhjedamatult kõrge enesehinnanguga tegelase, kes siin arusaamatult mingis VIP-staatuses tundub olevat, blokeerimist, kui ta enda tõelise närakluse Estonia teemas laiali oli laotanud.
Vasta

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 0 külalist